Şimdi Ara

Booking.com’un Türkiye faaliyetleri mahkeme kararıyla durduruldu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunların sürekli youtubedeki reklamını görmek ten bıktım artık umarım bu yasaktan sonra görmem çıldırcam artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce rezervasyon yaptımdı burdan sorun olmaz dimi. Ayrıca siteye hala giriliyor

• Tipine mesleğine bakarak fiyat veren otel işletmecileri ve acentalar müşteriyi .... yapamayınca hemen kaba kuvvete başvuran devletimiz sağolsun. Müşterisini memnun edemeyince veya bir haksızlık yapınca booking burnundan getiriyor ve sizi koruyordu, acenta ne yapıpor peki? Hiç bir şey, telefona bile bakmıyor.
  • Hayatı boyunca tatil için memleketine gitmekten başka bir şey yapmamış insanlar gelip burada booking.com'u kötülüyor ya bende buna ayar oluyorum.
  • Başkanlığı verirseniz 20 katı vermezseniz 10 katı facia yaşanacak artık kesinleşti referandum sonrası yaşanacak durum millet bunun olacağını bilse haziran seçiminden sonra nah verirdi oy bu rezillere Hükümetin şu anda olması hiç olmamasından 50 kat daha çok probleme sebep olmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Booking.com turizmcilerimizden fahiş komisyon oranları istiyormuş diye duydum. Eğer bu doğruysa çok yerinde bir karar olmuş.

Hiç kimse sabrımızı test etmeye kalkmasın.

TIRIVIRI GO2 dan bakarsın artık.

https://www.trivago.com.tr/
  • Yaw mevcut reservasyonumuzu ne yapicaz, sonradan girip iptal edebilecekmiyiz bilen varmi

• Neden ya neden!

Neden böyle insanlar var ya? Bu millicilik hareketi biraz b*ku çıkarılarak sürdürül müyor mu?

Booking.com vergi ödemiyor oh olsun demek ha. Ya dünyada bu konuda tartışmalar varken ne vergisi, ne diyorsunuz siz ya!

Yeminle bıktım usandım. Önüne gelen "Alanı domine edeyim fırsat bu fırsat" diyor.
  • Şimdi booking kara listeye girdi ya, Hükümetten tanıdık bir yandaş booking yerinde bir web sitesi kurmaya kalkar..

Arkadaşlar AKP iktidarıyla alakalı bir şeyden bahsetmek istiyorum, BU AKP yandaşları iş bilmeseler de pirana gibi ne bulursa

saldırıyorlar.. Bunların kitabında liyakat değil de vahabi araplar gibi saldırmak olduğu için girdikleri işi de bok edip bırakıyorlar.

Ben Trt'den bahsedicem, ne kadar yandaş varsa bu TRT kanalı projelerine saldırıyor, aptal saptal beyinsiz çizgi filmler, sığır sığır trt

programları. Sunduğun içeriğin değiştirilip başkasına paslanması, program yaptırılması..

Dandik ve sadece tarihimizi makyajlayıp halka başka bir perspektiften yedirmeye çalışılan belgeseller, yeni TRT World kanalı, Trt'yi batıran

bütçeler vs vs.. Muhalefetin borozanlığından başka bir işe yaramayan bir kanal... Yani bu ülkede yapılan her iş sürekli yandaşı zengin etmek

için tasarlanıyor. Olay halka hizmet değil, iktidardayken sürekli ihale, komisyon rantçılık ile cebi doldurmak vs vs...

Booking kime battı da engellendi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 30 Mart 2017; 10:44:3 >

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    işim olmaz ki web üzerinden tatil vs. sanki beni etkilemedi mi sanıyorsun bu yapılan hamle etkiledi ama ne yapalım ağlayıp gözden olacak durum yok şahsa yanlış yapıyorsun dedikçe bir önceki durumu mumla aratan hamlelerin ardı arkası kesilmiyor. işini takip ettiğim otellerin en çok kullandığı ve anlaşma imzaladığı şirket bu zaten. trivago denen zımbırtı ile çalışan otel görmedim çevremde ama bu mecburiyet doğrultusunda booking yerine bu firma parlayacak. esas amaç biri batsın diğeri kuvvetlensin başka sebebi yok. senin booking sitesinden ne aldığın beni bağlamaz ama bazılarını rahatsız edip çıban çıkartmış oturduğu yerlerinde anlaşılan bu sebeple de nasıl önünü keserimde herkesi perişan ederim çabasına girişmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Cagdisi kalmak adina geri gitmek anlaminda ne varsa Turkiye'de...

Amiri de memuru da burokrati da vizyonsuz.

Ya arkadas siz kafayi mi yediniz??? Dunyada yuzmilyonlarca insanin cebinde booking.com uygulamasi var, japonu da amerikalisi da afrikalisi da arabi da rusu da tatil yaparken 2 yere bakar:

1-tripadvisor

2-boooking

Sen boyle buyuk bir kolay erisim kaynagini, potansiyeli nasil kazanirim da ulkeye daha cok turist getiririm doye dusunme... ama otur dusun tasin adami nasil yasaklarim diye karar cikar....

Sonra oturup aglarsiniz oteller bos niye kimse gelmiyor diye... Adam senin tesislerine erisemiyor ki gelsin???

Boyle devam edin lan... Sahane kafaniz...

Dışarıdan gelenleri etkilemez herhalde? Olan sadece bize olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Petrol ofisi de hollandaliya satiliyor ? Bu hukumet cikarina olduktan sonra anasini bacisini bile satar hollandaya,sen kafani cok yorma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletüm sen çok yaşa! Ez beni ben Yunanım. Bitir beni vergilerle. Aç bırak ailemi asgari ücret ile. Yasakla bütün websitelerini girmeyeyim. Metro yapma ama orta sınıf araba fiyatını 100 bin yap ki otobüste ezileyim. Benzini de 5TL yap ki araba almaya bile yeltenmeyim. Et de yemeyelim kolesterol yapıyor. Tweet attım diye hapse at beni, hak ettim.

Ben sayende yaşamadan öleyim. Yeter ki sen yaşa Devletüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Şimdi booking kara listeye girdi ya, Hükümetten tanıdık bir yandaş booking yerinde bir web sitesi kurmaya kalkar..

Arkadaşlar AKP iktidarıyla alakalı bir şeyden bahsetmek istiyorum, BU AKP yandaşları iş bilmeseler de pirana gibi ne bulursa

saldırıyorlar.. Bunların kitabında likakat değil de vahabi araplar gibi saldırmak olduğu için girdikleri işi de bok edip bırakıyorlar.

Ben Trt'den bahsedicem, ne kadar yandaş varsa bu TRT kanalı projelerine saldırıyor, aptal saptal beyinsiz çizgi filmler, sığır sığır trt

programları. Sunduğun içeriğin değiştirilip başkasına paslanması, program yaptırılması..

Dandik ve sadece tarihimizi makyajlayıp halka başka bir perspektiften yedirmeye çalışılan belgeseller, yeni TRT World kanalı, Trt'yi batıran

bütçeler vs vs.. Muhalefetin boraznlığından başka bir işe yaramayan bir kanal... Yani bu ülkede yapılan her iş sürekli yandaşı zengin etmek

için tasarlanıyor. Olay halka hizmet değil, iktidardayken sürekli ihale, komisyon rantçılık ile cebi doldurmak vs vs...

Booking kime battı da engellendi?

Aynen adamların adamların ana sektörü , servisçilik , dağıtım işleri , taksi plakası , ev kirası , arsa(rant) tamamen komisyona ve ranta dayalı sektörler.Biz bu adamları beslemeye devam ettikçe daha da artacak bu olay mesela şimdi yandaş bir firmadan yemek kartı çıkıyor.İyice sağmal ineğe bağlayacaklar bizi.

• Vay be en sevdiğim sitelerden biri.

2 adet rezervasyonum var şu an bi dönüş olmadı bana.İptal olmaz herhalde.Sıkıntı yaşar mıyım acaba?

Türkçe sitelerine girilemiyor galiba sadece?
  • Adamlar ekmek satmiyor tatil satiyor ac kalmis gibi yorumlar var

Ayrica tursab bir meslek birligi, itirazi olan devlete saydiracagina tursab'a sikayette bulunsun

Ucuza tatil hakkiniz ise elinizden falan alinmadi, bu siteye fiyatlari gonderen otellerin kendisi, booking.com sadece en iyi fiyat garantisi almaya calisiyor, aldanmayin..

• Booking ucuz filan degildi. Genelde ucuz yerlerde kalan biri olarak

Ayni otelde, ayni sartlarda, booking fiyatindan 10 15 tl ucuza kaldigim çok olmustur.

Seçenek çoktu.
    Ayrica, turkiyeden turk otellere rezervasyon yaptiramiyorsunuz. Yurtdisi herturlu acik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 30 Mart 2017; 13:53:44 >
  • Neyse yurt disindaki oteller engellenmedi bu Sene son Türkiye'de tatile cikisim Seneye yunan adalarini dusunuyordum Zaten

• yazıdan alıntı ; " Hollandalı Booking " !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 30 Mart 2017; 11:41:53 >
  • black_flood kullanıcısına yanıt
    Tamam eyvallah da, bütün turizm sektörü booking.com'un yabancı ülkelerle krizleri fırsat bilerek Türkiye için yüksek komisyon oranları istediğini söylüyor. 3-5 kişi değil yani, komple Antalya'daki turizmciler öyle diyor. Demek ki burda farklı bir iş var. Ya booking.com çok zeki olduğunu sanıyor ya da bizim sabrımızı test ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.