Şimdi Ara

Booking.com Rezarvasyon İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Booking.com dan 26 Şubat tarihinde biraz aceleci davranarak bir otel rezervasyonu Yaptım iptali olmayan bir rezervasyon normal limitli Kartımı kullandım Simdi iptal etmek istiyorum tamamı tahsil edilir gibi bir uyarı var KARTI kapattırsam herhangi bir yaptırımı olurmu o otelde gerçekten kalmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLKeR88 -- 8 Mart 2015; 22:49:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belli bir kesinti karşılığı iptal etme gibi bir durum söz konusu olabilir. Bence Booking.com ile iletişime geçin.
  • sanal kart kullansaydınız keşke, otelle görüşün bookingin yapacak bir şeyi yok.

kartı kapattırırsan bir şey yapamazlar.
  • Booking ile görüşün belli bir kısmını kurtarabilirsiniz.
  • KARTI kayıp calıntıdan kapatsam mail ordera da kapatsam olurmuki booking SÖZLEŞME var diyebilirmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı kapatsanızda yeni, çıkacak olan karttan düşerler. sözleşmeli rezerv olduğu için, sanal kart ta olsa iptal edilemeyen rezervasyonları alırlar. en kötüsü, dava açarlar. çünkü rezerv yaptığınız odayı bağlamış oluyorsunuz, sizin adınıza booking ödeme yi boşa yapıyor, başka müşteri alamıyorlar. ama siz gene de booking iletişim bilgilerinden, irtibata geçin.
  • dava açamaz açsa da hiç bi nane olmaz.
  • Basından böyle bir olay geçmiş kimse varmı
    Iyice Aklım karıştı

• Kaç günlük rezervasyon yaptırdınız?
  • 10 günlük

• dostum durum nedir
  • Daha iptal edemedim parayıda çekmiyorlar basından böyle bir olay geçen hiç kimse yokmu

• Lütfen biri yardım etsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.booking.com/content/cs.tr.html

arkadaşım adamlar bunun için müşteri hizmetleri yapmış neden iletişime geçmiyorsun.

ayrıca komple rezervasyon iptalinde belli bir miktar çekiyordu sanırım karttan öyle hatılıyorum . ama yine de sen bir iletişime geç burayla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.