Şimdi Ara

Booking.com güvenilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
3.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler booking.comdan otel odası ayırttım güvenilir mi ? birde ilk defa böyle rezervasyon yaptırdım otele gidince bağlantıyı görebilecekler mi

birde kanpanyadan yararlandım ama adam bana teleden günlük 150 dedi ama ben bookingden 100 liraya yaptım sorun çıkarırlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımdoktoru -- 27 Ağustos 2016; 21:10:05 >

• Piyasadaki en guvenilir sitedir. Eksi sozlukten yorumlarina bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güvenilir görebilirsin,site üzerinden rezerv. ettikten sonra ayrıca oteli arayıp teyit te alabilirsin.
  • 2 senedir tatilleri ordan ayarlıyorum 0 sikinti

• otel mi? trivago booking iyidir
  • Booking iyidir. 5 senedir booking kullanıyorum. Bir sürü rozetim var. Örnek olarak bir hotelle sıkıntı yaşadın diyelim, hotel ters davrandı vb. Muhattap olmadan bir dakika diyorsun adamlara, hemen booking hattını arıyorsun senin yerine görüşüyorlar. Bir de genius üye isen senden rahatı yok.
  • ben rezervasyon yaptım , kredi kartı bilgisi istemiyordu. telefon onayı için telefonum uygun değil diye iptal ettim. ama rezervasyon iptali ücreti diye bir mail geldi. bu önüme çıkar mı bir yerde ?
  • gözün kapalı güvenebilirsin
  • güvenilir ama çok pahalı. şahsen ben italya seyahatimi otel.com dan yapmıştım. çok daha hesaplıydı
  • Evet güvenilir. Ama bence booking'den kayıt yaptırma; otel ucuz ise (100₺'den az ise) otele telefon et ve şöyle de:

“Ben booking.com'da otelinizi gördüm orada x lira fiyat koymuşsunuz, oradan rezervasyon yatırmayıp direkt telefonla yaptırsam indirim yapar mısınız?”

Böyle deyince 10-15₺ indirim yapıyorlar.

İçimde bir dh ölücüsü yatıyor galiba
  • Bi defa otel acayip kötüydü booking sayesinde değiştirmeyi başardık, bazen biraz tuzlu oluyor ama garantiye almış gibi bişey oluyorsun en azından

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.