Şimdi Ara

BOO ESTETIC ÜÇLÜ RAF 12.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi fiyat
  • Güzel fiyat yorumlarda iyi
  • Teşekkürler 4 adet sipariş verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekiRoRo -- 1 Şubat 2017; 12:54:9 >
  • Merhaba,

1 adet akçaağaç renginden sipariş verdim,teşekkür ediyorum.

• Beş para etmez bende aynı marka olanı evmanyadan almıştım kenar çıtaları falan düzgün yapışmamış ufak tefek kırıklar vardı, birde resimde hile var. Resimde gizli bağlantılı gözüküyor ama bağlantılar gizli değil u şeklinde bir metal parça var onu duvara takıp Onun arasına geçiriyorsunuz tahtayı. O kadar dandikmişki ben aldım takmadım bile duvara gittim ikea dan aldım biraz pahalı oldu ama o kadar şıkkı verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum

• chetyner kullanıcısına yanıt
    İlave : duvara askı aparatları tahtayı tam tutmuyor menteşeler tahtaya nazaran daha açık ve vidaladıktan sonrada üstüne bir şey koydugunuz vakit eğilme oluyor
  • Evet ben de aldım gizli değil duvara vidalama ağır yuke gelmez süs eşyası koyduk biz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü yorumlar var diye almadım.
  • Arkadaşlar fiyatı iyi ama ben bu mağazadan almışdım beyaz renk kenarları çatlamış halde geldi yani biraz yıpranmış gibi söyleyim. Aparatları vs tamdı. Yinede fiyatı uygun siz bilirsiniz. Çatlamış halde gelirse iade veya değişim yaparsınız biraz uğraşırsınız

• Telefonla arayıp "Yarın kargoya veririz" dediler.
  • haber verene teşekkürler aldık bir adet beyaz :) mersi
  • Merhaba,

Satıcı fiyatı 22,90 TL yapmış,umarım 12,90 TL'ye aldıklarımızı gönderirler.

• evet zam yapılmış.
  • alan arkdaşlara güle güle kullanmayı nasip etsin Allah. Satıcı fiyatı 22.90'a çıkarmış
  • aynı firmanın başka bir ürünü de zamanında günün fırsatı olmuştu n11'de. o zaman kendi sitesinde daha ucuza satıyorlardı. almak isteyene bu ürün de kendi sitesine 14,90 tl. kargo bedava

http://www.boo.com.tr/boo-estetic
  • daha önce yine n11 de olmuştu aynı kampanya adedini 8.5 liradan almıştım.. 2 paket geldi açmadım bile duruyor hala.. :)
  • 2 adet almıştım, yorumlar pek iyi değil ama yine de sipariş geçtik bakalım. Kötü gelirse iade ederiz.

• 22.90 TL olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.