Çavuş
08 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 162 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu gün bende çıktı bu kampanya muhtemelen diğer kampanyalarla birleşiyordur. E-Ticaret ve de N11 kampanyası. Hesaplarınızı Kontrol Edin size de gelmiş olabilir.


Link : https://wingscard.com.tr/wings-info/urun-ozellikleri/finansal-ayricaliklar/tarifeler/indirim-tarifesi


Akaryakıt ve Market harcamalarınızdan yılda 1200 TL’ye varan İndirim kazanmak ister misiniz?

İndirim Tarifesi ile Akaryakıt ve Markette yapacağınız alışverişinizde %5 İndirim kazanabilirsiniz

Ayda sadece 12,90 TL tarife ücreti ile seçiminize göre, Akaryakıt veya Market alışverişinizde ayda 50TL, yılda 600TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.

Üstelik hem Markette İndirim Tarifesine hem Akaryakıtta İndirim Tarifesine kayıt olabilir 1200 TL indirim kazanabilirsiniz.

Akaryakıtta İndirim Tarifesine kaydolmak için BENZININD boşluk kartınızın son 4 hanesini yazıp 4566’ya gönderin.

Markette İndirim Tarifesine kaydolmak için MARKETIND boşluk kartınızın son 4 hanesini yazıp 4566’ya gönderin.

Ayrıca 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank İnternet’ten detaylı bilgi alabilir ve dilediğiniz İndirim Tarifesi için kayıt olabilirsiniz

İndirim Tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Acer Aspire Intel Core i5 1135G7 8GB 512GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.A1CEY.001


Fiyat : 6699 TL


https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-intel-core-i5-1135g7-8gb-512gb-ssd-mx350-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-a1cey-001-p-HBV000015WJ6J


https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=e-ticaret-alisverislerinize-40-tl-maxipuan&IdCampaign=NDU5OQ==-ISB


Kampanya Ayrıntıları

​Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 31 Aralık 2020-4 Ocak 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 40 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://www.maximum.com.tr/indir/index.aspx

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Bankamatik Kartları, Maximum Genç Kartlar ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil işyeri listesi için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 20 Ocak 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ocak 2021’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. 

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Temassız Ödemelerinize 40 TL MaxiPuan!


Kampanya Ayrıntıları

28-31 Aralık 2020 tarihleri arasında temassız özellikli İş Bankası kartlarınızla tek seferde ve farklı işyerlerinde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödemeye 10 TL, toplam 40 TL MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

 

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

 

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları

 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan mobil temassız ödeme, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

 

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 40 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin tek seferde ve farklı işyerlerinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 8 Ocak 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ocak 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
Mobil Ödemelerinize 40 TL MaxiPuan!
Kampanya Ayrıntıları

28-31 Aralık 2020 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 75 TL ve üzeri her mobil ödeme işlemine 10 TL, toplamda ise 40 TL’ye varan MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

 

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

 

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

 

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

 

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında İş Bankası kartları ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek her 75 TL ve üzeri mobil ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 40 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde gerçekleştirilen 75 TL ve üzeri tutardaki mobil ödeme işlemleri farklı işyerlerinde yapılması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden 75 TL ve üzeri tutarda birden fazla mobil ödeme işlemi yapılması durumunda yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

 

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 8 Ocak 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ocak 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Fiyatı 6000 TL üzerinde normalde bu gün amazon da indirimde ihtiyacı olan varsa değerlendire bilir. Yeni Mini 2 veriyonu ve kombo pakettir.


https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FSZQK27/


Hakkında
Konum: Mardin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 76
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 629
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 12.432 (Bu ay: 311)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 301 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.