Şimdi Ara

Bonus’a özel otomatik fatura talimatınıza 15 TL Bonus!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
6.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Bonus’a özel otomatik fatura talimatınıza 15 TL Bonus!

http://bonus.com.tr/apps/CampaignDetails.aspx?campaignId=1500&title=bonus%E2%80%99a+ozel+otomatik+fatura+talimatiniza+15+tl+bonus!&b=

Kampanya Detayları:

28 Mayıs – 15 Temmuz 2012 tarihleri arasında Bonus Card'ınız ile 1 faturanız için otomatik fatura talimatı verin, 15 TL bonus kazanın.
    Otomatik fatura talimatı vereceğiniz her kartınız ile en fazla 15 TL bonus kazanabilirsiniz.
    Otomatik fatura talimatı kampanyası kart bazındadır.
    Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturanız için geçerlidir.
    Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 31 Temmuz 2012'de Bonus kartınızın kullanılabilir ve açık statüde olması durumunda yüklenecektir.
    Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 1 Ocak 2013'e kadar aynı kartta tanımlı olması ve 1 Ocak 2013'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.
    1 Ocak 2013'den önce iptal edilmiş talimatlar için veya 1 Ocak 2013'e kadar kartta tanımlı olduğu halde karttan tahsilatı gerçekleşmemiş olan faturalar için yüklenen ödüller geri alınacaktır.
    Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 334 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
    Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç 100 TL'den az olan faturalar için 1 TL; 100 TL'nin üzerindeki faturalar için ise %1,25 tutarında kartınıza ücret yansıtılacaktır.
    Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, Flexi, Money Visa, Miles&Smiles ve American Express kartları dahildir.
    Altın Bonus'lar kampanyaya dahil değildir.
    Miles&Smiles ve American Express kartlarda 1 talimatınız için 15 TL ekstre indirimi kazanımı bulunmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 28 Mayıs 2012; 23:43:29 >

• 15 lira bonus veriyor her ödeme için %1,25 gider yansıtıyor ne anladım ben bu işten??
    Klasik saçma bonus kampanyası Finansbank'ın kampanyasının yanından bile geçememiş..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko-

15 lira bonus veriyor her ödeme için %1,25 gider yansıtıyor ne anladım ben bu işten??
    Klasik saçma bonus kampanyası Finansbank'ın kampanyasının yanından bile geçememiş..

otomatik fatura ödemeye axess 7 fatura için 100 tl veriyor, komisyonda yoktu galiba.
  • Elinde hiç faturası kalmayanlar, düzenli TL yükleme talimatı verebilirler.
    Mesela her 3 ayda bir Avea, Turkcell veya Vodafone 20 TL yükle talimatı verilirse, 2 tane 20 TL yüklemeye 15 TL bonus veya indirim (Bamex'lerde ekstreye indirim olarak yansıyor) kazanılabilir.
    Kampanya kart bazlı, yani her bir bonus kart kaç fatura tanımlanmış olursa olsun 15 TL kazanıyor. Birden fazla bonus kart kullanılarak avantaj arttırabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridest

Elinde hiç faturası kalmayanlar, düzenli TL yükleme talimatı verebilirler.
    Mesela her 3 ayda bir Avea, Turkcell veya Vodafone 20 TL yükle talimatı verilirse, 2 tane 20 TL yüklemeye 15 TL bonus veya indirim (Bamex'lerde ekstreye indirim olarak yansıyor) kazanılabilir.
    Kampanya kart bazlı, yani her bir bonus kart kaç fatura tanımlanmış olursa olsun 15 TL kazanıyor. Birden fazla bonus kart kullanılarak avantaj arttırabilir.

Dediğiniz mantıklı tabi de, Garanti bu talimatı, otomatik fatura ödeme talimatı gibi kabul eder mi ?. O var
    Katakulliye getirip sağlık sigortası yapan banka sonuçta.
  • bonus bu sene ÇUVALLADI

nasıl oldu da aklına geldi bu hinlik

geç kaldılar

şeffaf bonusun son günleri

kart aidatı gelmeden İPTAL
  • quote:

mantıklı, şimdi kafam almıyor, koşulları iyice okumak lazım, garanti bu. nolur nolmaz,

yarın bir bakayım
  • Ne zamandır bunu bekliyorum şu yaptıklarına bakın bu kadar da olmaz dedirtiyor adama 5-6 tane faturam var hiç değilse 100 lira alırım diye düşünürken 15 tl nedir ya neyse artık flexi ve bonus ile katılalım
  • ttneti verdim şimdi telefondan 31 temmuzda bonusumu bekliyorum

bilgilendirme için teşekkürler
  • Şu kısmı anlamadım:

"Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç 100 TL'den az olan faturalar için 1 TL; 100 TL'nin üzerindeki faturalar için ise %1,25 tutarında kartınıza ücret yansıtılacaktır."

Sayılanlar hariç her faturadan işlem ücreti mi alıyorlar? Telekom, su, doğalgaz faturası filan versek...

Bir de hatlardan AVEA sayılmamış. AVEA'dan da mı işlem ücreti alınıyor acaba. Her ay 20 Tl kontor yükleme vermek istesem ne olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancez

quote:

Dediğiniz mantıklı tabi de, Garanti bu talimatı, otomatik fatura ödeme talimatı gibi kabul eder mi ?. O var
    Katakulliye getirip sağlık sigortası yapan banka sonuçta.

Kampanya şartlarında "Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç 100 TL'den az olan faturalar için 1 TL; 100 TL'nin üzerindeki faturalar için ise %1,25 tutarında kartınıza ücret yansıtılacaktır." ibaresi var.

Dediğim olayın gerçekleşmesi için talimatın Temmuz ayında (kampanya 15 Temmuz'a kadar geçerli) verilmesi gerekli. Mesela 10 Temmuz talimat verildi, 11 Temmuz'da ilk 20 TL çekildi. 2. 20 TL 11 Ekim tarihinde çekilecek. 3. 20 TL 11 Ocak'ta çekilmesi lazım ama onu mesela 8 Ocak'ta iptal edebiliriz.

"Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 1 Ocak 2013'e kadar aynı kartta tanımlı olması ve 1 Ocak 2013'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir."
    "1 Ocak 2013'den önce iptal edilmiş talimatlar için veya 1 Ocak 2013'e kadar kartta tanımlı olduğu halde karttan tahsilatı gerçekleşmemiş olan faturalar için yüklenen ödüller geri alınacaktır."

• 3 kart için 3 talimat verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyavuz23

quote:

15 lira bonus veriyor her ödeme için %1,25 gider yansıtıyor ne anladım ben bu işten??

otomatik fatura ödemeye axess 7 fatura için 100 tl veriyor, komisyonda yoktu galiba.

Komisyon vardı, aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

Orijinalden alıntı: tyavuz23

quote:

Komisyon vardı, aynı şekilde

Ama axess'te komisyon 0,5 TL.

Hatta cep tel. hatlarından da bu komisyonu hiç almıyordu...

• Cep telefonlarından hiçbir banka komisyon almıyor bildiğim kadarıyla. Axess düşük komisyon oranı ile açık ara önde. Cep telefonu dışındaki fatura ödemelerinde komisyon almayan banka yok hatta 1 TL altında komisyon alan nerdeyse yok gibi.

Bonus kampanyası Cep talimatı verecekler için uygun sadece.
  • Sadece boşta avea faturası olanlara yarar bu

Turkcell vodafone her faturada 1 tl kesecek dikkat edin!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Sadece boşta avea faturası olanlara yarar bu

Tam tersi değil mi ben mi yanlş anladım, Avea hariç komisyon yok diyor, siz tam tersini söylüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Sadece boşta avea faturası olanlara yarar bu

hocam tam tersinden bahsediyor turkcell, vodafone, superonline, tl yükleme hariç diğer fatura ödemelerinden 1 tl alıyorlar yada %1,25 komisyon

yani avea faturasını otomatik ödemeye verirseniz 100 tl ye kadar 1 tl 100 tl üzeri %1,25 komisyon vermiş olursunuz.
  • haber veren arkadaşa da teşekkür ederim bende 1 turkcell faturası ile katıldım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.