Şimdi Ara

Bonus’a özel otomatik fatura talimatınıza 15 TL Bonus! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
6.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün avea otomatik ödeme talimatı verdim. inşallah komisyon kesmez.
  • arkadaşlar bir sorum olacak. Bende finansbank go kart vardır ona 3 ödeme talimatı vermiştim 14 temmuzda bitecekti o 3 faturadan 45tl puan almıştım :)

şimdi 14 temmuzda onları iptal edeceğim. 15 temmuz'da money visa ve flexi kartım var onlardan birini doğalgaz, diğereinde elektrik tanımlamak istiyorum.

1. Soru; Ayrı ayrı iki kart olduğundan dolayı 15+15: 30tl bonus alır mıyım?

2. Soru; Doğalgaz aylık 10tl felan geliyor. Elektrikte 30tl geliyor. Bu iki faturayı tanımlama yapsam Garanti benden ne kadar ücret kesecek acaba?

Yani 30tl bonus almaya değerse 3, 5tl kessinler sorun değil 25tl bonus almış olurum :) Kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş olurum :)

Ehil birisi varsa cevap verirse çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubar

arkadaşlar bir sorum olacak. Bende finansbank go kart vardır ona 3 ödeme talimatı vermiştim 14 temmuzda bitecekti o 3 faturadan 45tl puan almıştım :)

şimdi 14 temmuzda onları iptal edeceğim. 15 temmuz'da money visa ve flexi kartım var onlardan birini doğalgaz, diğereinde elektrik tanımlamak istiyorum.

2. Soru; Doğalgaz aylık 10tl felan geliyor. Elektrikte 30tl geliyor. Bu iki faturayı tanımlama yapsam Garanti benden ne kadar ücret kesecek acaba?

Yani 30tl bonus almaya değerse 3, 5tl kessinler sorun değil 25tl bonus almış olurum :) Kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş olurum :)

Kampanya kart bazında olduğu için 30 tl alırsınız.
    Garanti elektrik ve doğalgaz için her faturadan 1 tl işlem ücreti alıyor. 6 ay kalmanız gerektiği için 6x2 = 12 tl kesinti yapar.
    Bu arada son 3 gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Bonus’a özel otomatik fatura talimatınıza 15 TL Bonus!

http://bonus.com.tr/apps/CampaignDetails.aspx?campaignId=1500&title=bonus%E2%80%99a+ozel+otomatik+fatura+talimatiniza+15+tl+bonus!&b=

Kampanya Detayları:

28 Mayıs – 15 Temmuz 2012 tarihleri arasında Bonus Card'ınız ile 1 faturanız için otomatik fatura talimatı verin, 15 TL bonus kazanın.
    Otomatik fatura talimatı vereceğiniz her kartınız ile en fazla 15 TL bonus kazanabilirsiniz.
    Otomatik fatura talimatı kampanyası kart bazındadır.
    Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturanız için geçerlidir.
    Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 31 Temmuz 2012'de Bonus kartınızın kullanılabilir ve açık statüde olması durumunda yüklenecektir.
    Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; talimatların 1 Ocak 2013'e kadar aynı kartta tanımlı olması ve 1 Ocak 2013'e kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir.
    1 Ocak 2013'den önce iptal edilmiş talimatlar için veya 1 Ocak 2013'e kadar kartta tanımlı olduğu halde karttan tahsilatı gerçekleşmemiş olan faturalar için yüklenen ödüller geri alınacaktır.
    Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 334 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
    Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç 100 TL'den az olan faturalar için 1 TL; 100 TL'nin üzerindeki faturalar için ise %1,25 tutarında kartınıza ücret yansıtılacaktır.
    Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, Flexi, Money Visa, Miles&Smiles ve American Express kartları dahildir.
    Altın Bonus'lar kampanyaya dahil değildir.
    Miles&Smiles ve American Express kartlarda 1 talimatınız için 15 TL ekstre indirimi kazanımı bulunmaktadır.

Arkadaşlar yukarıdaki

"Altın Bonus'lar kampanyaya dahil değildir." dediği nedir? Bonus Plus mı?

Kendime kendime cevap :) Altın bonus diye bir kart türü varmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 12 Temmuz 2012; 9:49:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

quote:

Orijinalden alıntı: jubar

arkadaşlar bir sorum olacak. Bende finansbank go kart vardır ona 3 ödeme talimatı vermiştim 14 temmuzda bitecekti o 3 faturadan 45tl puan almıştım :)

Kampanya kart bazında olduğu için 30 tl alırsınız.
    Garanti elektrik ve doğalgaz için her faturadan 1 tl işlem ücreti alıyor. 6 ay kalmanız gerektiği için 6x2 = 12 tl kesinti yapar.
    Bu arada son 3 gün.

ohoo ne anladım ozaman verdiği bonustan ozaman 18tl bonus mu kazanmış oluyorum hocam.

cevap için teşekkürler

• d-smart ve avea faturamı tanımladım müşteri hizmetinden bonus'Un..15 tl bonusumu bekliyorum ayın 31inde:)
  • Arkadaşlar operatörler için ön yüklemeli (eski isimle kontörlü) hat talimatı (mesela yukarıda 2/3 ayda bir 20/30 TL yükleme talimatı) nasıl veriliyor?

Talimat menüsünde sona kadar gittim ama Avea hattım için öyle bir seçenek göremedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Arkadaşlar operatörler için ön yüklemeli (eski isimle kontörlü) hat talimatı (mesela yukarıda 2/3 ayda bir 20/30 TL yükleme talimatı) nasıl veriliyor?

Talimat menüsünde sona kadar gittim ama Avea hattım için öyle bir seçenek göremedim...

sadece turkcell için var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: end76

quote:

Arkadaşlar operatörler için ön yüklemeli (eski isimle kontörlü) hat talimatı (mesela yukarıda 2/3 ayda bir 20/30 TL yükleme talimatı) nasıl veriliyor?

Teşekkürler

avea ve vodafone için niye yok, çok garip

• 4440333 arıyorum devamlı meşgul çalıyor...çok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

4440333 arıyorum devamlı meşgul çalıyor...çok ilginç.

"444 0 334 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. " ibaresi var. Bir de bunu deneyin
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

kampanya ilk çıktığında avea yoktu , her fatura için 1 tl. ücret alınacaktı ve cazip değildi. o zaman ilgilenmemiştim, geçen gün tekrar bakınca şartların değiştiğini gördüm..
    avea ve vodafone'da eklenmiş. ayrıca kampanya kart bazındadır diyor. benim garanti'den 2 adet kredi kartım vardı, ikisi için ayrı ayrı avea hattı talimatı verdim. toplamda 30 tl. oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

kampanya ilk çıktığında avea yoktu , her fatura için 1 tl. ücret alınacaktı ve cazip değildi. o zaman ilgilenmemiştim, geçen gün tekrar bakınca şartların değiştiğini gördüm..
    avea ve vodafone'da eklenmiş. ayrıca kampanya kart bazındadır diyor. benim garanti'den 2 adet kredi kartım vardı, ikisi için ayrı ayrı avea hattı talimatı verdim. toplamda 30 tl. oluyor.

Hocam siz faturalı avea hattı için mi talimat verdiniz?

• quote:

Hocam siz faturalı avea hattı için mi talimat verdiniz?

evet faturalı hat için
  • Arkadaşlar ben kampanyaya internet şubesi üzerinden başvuruda bulundum . Haklı müşteri hattını aradığımda bana sadece alo garantiden başvuruda bulunulursa bonus yüklemesi yapılacağını söylediler. Bende kendilerine bonus.com.tr adresinde kampanyalar bölümünde ;

1 Ocak 2013'den önce iptal edilmiş talimatlar için veya 1 Ocak 2013'e kadar kartta tanımlı olduğu halde karttan tahsilatı gerçekleşmemiş olan faturalar için yüklenen ödüller geri alınacaktır.
    Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 334 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

ifadesini okuduğumda kampanyanın sadece alo garanti aracılığıyla yapılacağını söylediler. bonus.com.tr adresine girdiğimde yeni sayfaarına baktığımda ;

Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

şekliden değişikliğe gitmişler.

Benden ekran görüntüsü istiyorlar. Eski koşullara ait nasıl buabilirim . Bunlar kendileri tarafından arşivlenmiyormusur. Bana yardımcı olurmusunuz bu konuda ...

• quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

Arkadaşlar ben kampanyaya internet şubesi üzerinden başvuruda bulundum . Haklı müşteri hattını aradığımda bana sadece alo garantiden başvuruda bulunulursa bonus yüklemesi yapılacağını söylediler. Bende kendilerine bonus.com.tr adresinde kampanyalar bölümünde ;

ifadesini okuduğumda kampanyanın sadece alo garanti aracılığıyla yapılacağını söylediler. bonus.com.tr adresine girdiğimde yeni sayfaarına baktığımda ;

Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Benden ekran görüntüsü istiyorlar. Eski koşullara ait nasıl buabilirim . Bunlar kendileri tarafından arşivlenmiyormusur. Bana yardımcı olurmusunuz bu konuda ...

Ohaa, harbiden çamura mı yapıyolar !?!

Arkadaşlar web sitelerinin geçmişe ait sayfalarını nasıl görüntüleyebiliriz? Yoksa bonuslar yalan olacak...

• Googlede eski tarihli tarama yapin. Eski haliyle bir sure kayitli kaliyor siteler
  • Alın arkadaşlar ekran görüntüsü...

http://b1207.hizliresim.com/z/y/b7xxq.jpg

• quote:

Arkadaşlar ben kampanyaya internet şubesi üzerinden başvuruda bulundum . Haklı müşteri hattını aradığımda bana sadece alo garantiden başvuruda bulunulursa bonus yüklemesi yapılacağını söylediler. Bende kendilerine bonus.com.tr adresinde kampanyalar bölümünde ;

Hocam yanlış anlaşılma da olabilir.

Kampanya 15 Ağustos'a kadar uzatıldı. 16 Temmuz-15 Ağustos arası verilecek talimatlar alo garanti ile olmalı gibi sanki...

Yarın yatması lazım, bekleyip görelim. Eğer yatmamış olursa yarından sonra aksiyona başlarız

• quote:

panik yok, zaten yarın yatacak internet şubesinden verilen talimatlar içn.. b uzatım sadece alo garanti için.. daha önce internet şubesinden verdiyseniz sıkıntı çıkmayacaktır.

ekran görüntüsü almıştım ben garantinin işine güvenilmez diye:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.