Şimdi Ara

Axess Otomatik Ödeme Talimatına 300 TL Chip Para (Kişiye Özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
6
Favori
5.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess'ten 300 TL ye varan chip-para hediye! Yeni vereceginiz her otomatik fatura odeme talimatiniza 75 TL, toplamda 300 TL chip-para kazanmak icin ay sonuna kadar HER yazip 4566 ya gonderin, fatura takip derdine son verin! Akbank Mobil ve Internet, 4442525 veya Subelerimizden talimat verebilirsiniz.

Kişiye Özel olabilir kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 13 Nisan 2022; 17:48:52 >

• kişiye özel
  • Talimat kapsamında yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Zamanında ödersek faiz işlemeyecek o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 13 Nisan 2022; 15:56:22 >
  • Arkadaşlar kişiye özel olabilir diye belirttim. Başlığa da ekliyorum.

• Teşekkürler
  • Genelde yeni akbank hesabı açanlara ve fatura hareketi olmayanlara çıkıyor.

• abalbil kullanıcısına yanıt

Daha önce otomatik ödeme talimatından 200tl almıştım 3 ay önce iptal etmiştim. 1,5 yıldır aktif kullanıyorum kartı.

• ben sms attım sana yok dedi.

• boMba

• erka1907 kullanıcısına yanıt

Bunu düzeltmek için gelmistim , yazmışsınız , gidiyorumAxess Otomatik Ödeme Talimatına 300 TL Chip Para (Kişiye Özel) 

• Bonba mi
  • Arkadaşlar şakada mı yapmayalım hep somurtalim mi Axess Otomatik Ödeme Talimatına 300 TL Chip Para (Kişiye Özel) 

Axess Otomatik Ödeme Talimatına 300 TL Chip Para (Kişiye Özel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 13 Nisan 2022; 16:46:1 >
  • Kampanyadan sadece SMS ve/veya e-posta ile bilgilendirilen kart sahipleri yararlanabilmektedir. Mevcut kampanyalarimizi web sitelerimizden goruntuleyebilirsiniz. Mersis:0015001526400497. B016
  • Bana mesaj gelmedi ama denedim.

Şartlar uygunsa 2 Mayısda Chipparanız yüklenecek dedi

Mesaj gelmeyenler deneyebilir.

• Kampanya ya katılım uzun numarası nedir Üstadım.
  • Mbs79 M kullanıcısına yanıt

Maalesef ben bilmiyorum ama bilen vardır mutlaka

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Üstadım

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt

0532 752 4566

• mahiraygun M kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanıyorum ama paketten gitmiyor. 1 tl çekiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.