Şimdi Ara

Bomba Fırsat 4 Tam Altın Alana 1 Çeyrek Altın Hediye Kaçıran Pişman Olur (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
10
Favori
10.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Eray.

22 ayar falan demiyor ki 5 gramı nerden cıkardınız

https://www.epttavm.com/item/31638357_tam-altin-darphane-5-adet-paket---2017-?utm_source=segmentify&utm_campaign=scn_b8043cfee272a000&utm_content=31638357&utm_medium=click&utm_type=RCF

resimde gördüğünüz gibi tam altın resmi var buda hediyesiz 5lisi

Açıklama kısmını oku hocam:

CUMHURİYET ALTINI, devlet güvencesi altında, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmakta olup, değişik boyut ve ağırlıkları olan 22 ayar altın paradır.

Özellikle yazıyor değişik boyut ve ağırlık diye.

Bence arayıp netliğe kavuşturun gramını.

• iskocya İ kullanıcısına yanıt
    bomb has been planted
  • Aldık bakalım İnsaAllah bir sıkıntı çıkmaz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    satılan ürünün resminde atatürk resmi mevcut sizin söylediğinizde lale resmi var.
    Bence darpane tam altını gönderilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

4110tl yazıyor ödeme ekranınfa fiyat 4158 oluyor. kimse mi dikkat etmedi?

4157.68 tl geçti.
    Herkes böyle mi ?

4110 tl çekilmiş kk'dan sorun yok
  • Az önce pttavm den arayıp doğrulama yaptılar. Ürünler yola çıkıyor arkadaşlar. Arkadaşa teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: oshkosh

satılan ürünün resminde atatürk resmi mevcut sizin söylediğinizde lale resmi var.
    Bence darpane tam altını gönderilecek

Biz alamadık ama araştırmadan alacaktık. İnşaallah 7 gr yollarlar, bir de uğraşmayın. Alamadık diye kimsenin zarar etmesini istemeyiz.

Muhtemelen arka yüzünde Atatürk resmi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskocya -- 26 Aralık 2017; 17:27:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk.Armani

Hocam pttavm müşteri hizmetlerini aradım ben sizin için sırf

Ürünleri kampanya kapsamında bu fiyattan satıyorlarmış tamamı İstanbul Altın Rafinesi ürünüymüş alanlara hayırlı olsun alamayanlara geçmiş olsun

telefonu kaç bulamadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim2222 -- 26 Aralık 2017; 18:30:8 >
  • Satın alıp da aranmayan var mı? Beni henüz arayan olmadı. Sanırım en son ben satın aldım.

• Son yıllarda kaçırdığım en baba fırsatlardan biri

• Bende aradım az önce. Piyasadaki tam altınlardan göndereceklerini teyid ettim. Sıkıntı görünmüyor şu anda. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Haber veren arkadaşada çok teşekkürler.
  • İşleme kapalı ürün. Kaçmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: ermac20

Bende aradım az önce. Piyasadaki tam altınlardan göndereceklerini teyid ettim. Sıkıntı görünmüyor şu anda. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Haber veren arkadaşada çok teşekkürler.

Kargoya ne zaman verecekleri ile alakalı bilgi alabildiniz mi?
  • Yok ama siparişi onaylamak için beni aradıklarında normalde 1-3 işgünü içinde yolladıklarını ama yoğunluktan dolayı 1 haftayı bulabilceğini söylemişlerdi
  • Konu sahibine teşekkürler,aldık hayırlısı altın artarsa yaşadık :)

• Tesadüfen maillere bakarken gördüm ve 5 dk'da altın piyasasını kontrol edip sipariş vermiştim. Sıcak fırsatlara bakmaya bile fırsat olmamıştı. Yılın sonuna doğru güzel bir fırsat yakalamış olduk gibi.Sipariş elimize sağ salim de ulaşsın bakalım.
    Alanlara hayırlı olsun
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Bende teşekkür ederim 👍

• arkadaşlar selam, umarım bu actıgım konudadan yararlanan cok olmustur. görüştüm adamlarla tekrar bıseyler yapacagım. takıpte kalın
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    para iadesi mi yoksa hediye çeki mi verecekler . 47 tl fazla çekildi karttan.
    kimle görüşüyosan sorarmısın ?
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    hocam şey olabilir aldığın kredi kartı banka kartı komisyon eklemiş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.