Şimdi Ara

Bomba Fırsat 4 Tam Altın Alana 1 Çeyrek Altın Hediye Kaçıran Pişman Olur (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
10
Favori
10.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taksit yapmadım ki Banka niye karışsın benim aldığıma ?
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    bılmıyorum hocam :) fıkrımı soyledım sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

bılmıyorum hocam :) fıkrımı soyledım sadece

Yeniden olacak m? E hade bekliyoruz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

arkadaşlar selam, umarım bu actıgım konudadan yararlanan cok olmustur. görüştüm adamlarla tekrar bıseyler yapacagım. takıpte kalın

Tam altınlar kaç gr ve kaç ayar sordunuz mu, ya da sorabilir misiniz?

• Fena kacirmisiz ya

• kaçmış malesef
  • Takipteyiz hocam😁sen çatlak seslere aldırma adamlar 1-2 liralık kupon satıp kar etme peşindeler karşılıksız fırsat paylaşmanın hazzını anlamazlar biraz da güzel şeyler duymak ister insan o kadar emek veriyor haklısınız...

• Bomba Fırsat 4 Tam Altın Alana 1 Çeyrek Altın Hediye Kaçıran Pişman Olur

Twitter hesabından bu resmi paylaşmış epttavm.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bankaya yatirsaniz 1 tam ve 1 çeyrek 8.25 gr yapar. 1.060 ₺ /8.25 = 128.5 gr/₺ yapar bu fiyata imkansız. İçinden patlıcan çıkar baştan söyleyeyim.

Bugün ilköğretim çocukları bile 5 adet 1,75'in sonucunu bulur. Üstelik 4 adet tam altın alana 1 çeyrek hediye. Konuyu okumadan ve Sırf boş konuşmak için niye gereksiz yere insanların vaktini çalıyorsunuz¿
    Ekleme: bir de mali müşavir olacaksın, senin defterini tuttuğun şirketlere Allah yardım etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 26 Aralık 2017; 20:23:21 >
  • quote:

Bankaya yatirsaniz 1 tam ve 1 çeyrek 8.25 gr yapar. 1.060 ₺ /8.25 = 128.5 gr/₺ yapar bu fiyata imkansız. İçinden patlıcan çıkar baştan söyleyeyim.

Hesap hatalı hocam. Tam altın 22 ayar ve 7 gr dır. Has altın olarak yani 24 ayar karşılığı 6,42 gr dır. Çeyrek de 22 ayar ve 1,754 gr dır. Has altın olarak karşılığı 1,605 gr dır.

• tekrar fıraat olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

quote:

Bugün ilköğretim çocukları bile 5 adet 1,75'in sonucunu bulur. Üstelik 4 adet tam altın alana 1 çeyrek hediye. Konuyu okumadan ve Sırf boş konuşmak için niye gereksiz yere insanların vaktini çalıyorsunuz¿
    Ekleme: bir de mali müşavir olacaksın, senin defterini tuttuğun şirketlere Allah yardım etsin.

Cehalet iyi değil mi? Her konuda fikrin var. 1.75 gram 22 ayar için. Bankaya yatırırsan bunu 24 ayara çevirir.

Ben kendim çevirmek için uğraşmadım buradan ekledim oranları ama onlarda yanlış hesaplamışlar.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/altin/haber/cumhuriyet-altini-kac-gram-olur--fiyati-nasil-hesaplanir_ID1425568/

Doğrusuna gelirsek

22/24 = 0.91666 oranı ile bulunuyor.

4 adet tama 1 çeyrekmiş evet o gözden kaçmış, 155 ₺ civarına geliyor gramı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 26 Aralık 2017; 21:14:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok riskli 4000 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar epttavm altın kampanyasını tekrar başlatmış. aynı kampanya devam ediyor yine sınırlı stok atmışlar, hemen almak isteyenler alsın. özelden cok fazla mesaj aldım bunla ılgılı. gereken yapılmıştır.
    linkhttp://www.epttavm.com/item/41841022_4-tam-altin-alana-ceyrek-altin-hediye
  • Tekrar başladı ama altınlar 7 gram mı?
  • Kafalar karışık bu defa alsak mı?

• ucaktamircisi kullanıcısına yanıt
    al gitsin hocam dusunme stok bıtıcek
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Hocam bu altinlarin bi acigi bi kapalisi oluyor. Tam altin ama biri daha kucuk biri daha buyuk boyutunda oluyor.bi bilginiz varmi bununla ilgil?

• gallerkrali kullanıcısına yanıt
    tam yazanalar 5 gr çıkarsa vebal altında kalırsınız hocam.
    bence emin olmadan paylaşmayın.

http://www.iar.com.tr/Urunler/iar-ziynet-altin-serisi/3

çeyrek 1.25 gr tam 5 gr diyor.
  • canguler35 C kullanıcısına yanıt
    valla hocam iar garantili tam altın iar satıyor zaten hiç düşünme gönül rahatlığı ile satın al en kötü yarın geri sat karına bak :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.