Şimdi Ara

Bölüm düzenlemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
22.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eksik olan etiketlerin hepsini belirledik onları ekleyeceğiz sizin bahsettiğiniz iki markada listede var. Eklediğimizde sizde ilanı değiştirebilirsiniz.

24 saat ara ile ilanı tepeye çıkartabileceksiniz. İlla ki aynı ilanı açmanıza gerek yok.

İlan açarken çoklu etiket seçebiliyorsunuz. Zaten seçmeniz gerekir zira soldaki aramalarda çıkmanız için doğru yapmanız gerek.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Eksik olan etiketlerin hepsini belirledik onları ekleyeceğiz sizin bahsettiğiniz iki markada listede var. Eklediğimizde sizde ilanı değiştirebilirsiniz.

24 saat ara ile ilanı tepeye çıkartabileceksiniz. İlla ki aynı ilanı açmanıza gerek yok.

İlan açarken çoklu etiket seçebiliyorsunuz. Zaten seçmeniz gerekir zira soldaki aramalarda çıkmanız için doğru yapmanız gerek.

teşekkür ederim kolay gelsin iyi geceler
  • tenahiz kullanıcısına yanıt
    Bu benim kafamı sistemin beta döneminden beri meşgul ediyor. İlk ben söylemiştim hatta Gün bey bilir; 15-20 satır sınır koyalım, hemen bitimine ortasında "Devamını Göster" yazan bi buton koyalım, tıklayınca perde gibi animasyonla aşağı doğru uzatsın konuyu demiştim ama konu ve mesaj içeriği direkt yansıtıldığı için kısıtlamaya pek sıcak bakamadık sanırım. Sen de farkındasındır zaten durumun. Konusu dikkat çeken başlıklardan biri de senin ilanın mesela. 7-8 tane görsel eklemişsin.

Kenara scroll koysak her bir konu/ilan içerisinde standart alan belirleriz onun içerisinde scroll ile ilk mesajın sonuna gideriz vs. gibi bir şey düşündüm bu sefer tarayıcı mantığına ters. Mouse sayfanın ortasındaysa scroll yaptığımızda aşağılara inerken teklemeler yaşarız.

Bütün yapılacaklar bittikten sonra eksiklikleri göreceğiz artık.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Gün Beyin de dediği gibi üye konusunu süslerse görseller kullanırsa satışları artar diyor bende bu görüşe katlıyorum o yüzden diğer üyelerin yaptığı gibi konumu süslüyorum. Şuan kurallarda herhangi bir kısıtlama yok iken diğer üyelerle rekabet etmek için bende onlar gibi yapmam lazım. Bu şekilde olursa ileride sorun çıkacağını düşünüyorum. 20 satır sınırı gelmesi lazım eğer yönetimde ki arkadaşlar kabul etmiyor ise bu sınır ilk etapta 40-50 satır olur sonra duruma göre düşürülür veya arttırılır.

quote:

hemen bitimine ortasında "Devamını Göster" yazan bi buton koyalım
    bu olması gerek
  • peki hergün bir konu açma şansımız mı olucak bence bir satılık ve bir alınık ilan olmak üzere iki hakkımız olsun günlük ve de en önemli soru ben bir çekle veya kodla ilgili bir soru sormak istediğimde bunu nasıl yapıcam günlük konu açma hakkımda bitti diyelim eski çek satış konusu olsa rahatlıkla yardım alabilirdik.yeni sistemde nasıl olucak bu ?

bir diğer sorunda nicklerin sağda olması çok kötü olmuş gerçekten hiç böyle birşeye gerek yoktu ve ekrana sığmıyor nickleri görmek için sola kaysdırmamız gerekiyor çubuğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 29 Eylül 2013; 11:08:51 >
  • bazı sorularımızı ve sorunlarımızı paylaşmak için bir kon olması gerek dediğiniz gibi.

Karşılıksız - Ücretsiz Çek Paylaşım Platformu eğer yöneticiler izin verirse ve konunun ismi biraz değişirse, bu var olan üst konuda hem ücretsiz çek paylaşırız hemde normal konuşmalarımızı yaparız.

Alınık ve Satılıklar için ayrı iki konu açılabilmesine karşıyım ben.

bu bölümün çok çok iyi düşünülüp hazırlanması gerek, yöneticilerin müdahalesine (Günde onlarca-yüzerce mesajı şikayet etmememiz gerek) gerek kalmadan bölümde bazı kısıtlamalar yapılması lazım.
  • tenahiz kullanıcısına yanıt
    bende aynen böyle düşünüyorum yarıdm konusunda ücretsiz çek satış konusunda konuşulabilir yada sabit yeni bir konu açılabilir
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Satılık ve Alınık 1'er tane olacak şekilde 24 saatte toplam 2 konu sınırı düşüncemiz var.
    Ücretsiz diye etiket ekleyip ana konuyu kaldırabiliriz. Diğer soru vb. hususu değerlendirmek gerekiyor.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    evet ücretsizi etiket olarak eklemek mantıklı hem örneğin ilanımı yayınlarım altına ücretsiz koduda yazarım insanlar ücretsiz koda bakarken konumuda görmüş olur hani bir nevi bedava çek vermenin karşılığı gibi bişey olur reklam yapmak gibi ama sabit bir yardım konusu kesin olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 29 Eylül 2013; 12:54:21 >
  • birde şunuda belirtmek istiyorum avatarlar sağda gerçekten kötü olmuş ve görünmesi gereken en önemli şeylerden biri olan referanslar görünmüyor.bu zamanda herşey pratik olmalı ben konu başlığına tıklamadan pm de gönderebilmeliyim refleride görmeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 29 Eylül 2013; 12:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Satılık ve Alınık 1'er tane olacak şekilde 24 saatte toplam 2 konu sınırı düşüncemiz var.
    Ücretsiz diye etiket ekleyip ana konuyu kaldırabiliriz. Diğer soru vb. hususu değerlendirmek gerekiyor.

Alınık ve satılık için 1 er hak verilmesini düşündüğünüzü yazmışsınız hocam ama bu olay sorun çıkaracaktır. suistimaller olacaktır ve yöneticilerin iş yükünü arttıracaktır, şikayetler çoğalacaktır. Kuru kalabalık olacaktır.

Örneğin üyenin satılık ilanı
    quote:

10 TL altı satışım yoktur arkadaşlar.
    Cinemaximum 6 TL
    McDonald's 1 Adet Tavuklu Burger Menü 2,5 TL
    MARKAFONİ 20 TL alt limitsiz kod 14 TL
    Hepsiburada 20 TL alt limitsiz kod 18 TL
    Coca Cola açma halkası adet 25 Kuruş
    Pepsi açma halkası adet 25 Kuruş (%25 ile 53 adet 10 TL, 53 adet altında satış yapmıyorum maalesef)

Üyenin alınık ilanı
    quote:

Alınık n11 çeki

satılık konuma ulaşmak için tıklayınız. Çok ucuza Çok ucuza sinema Bileti, MArkafoni, hesiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 29 Eylül 2013; 13:02:33 >

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde kullanılırsa çok rahat istismar edilir. O zaman herkes ilanın altına ücretsiz bi pepsi kodu koyar, yanında da teknosa çeki satar. Ücretsiz bölüme bakıldığında yalnızca ücretsiz çekler görünebilmeli. Zaten Alınık ve Satılık seçimlerinde yalnızca 1 tanesi seçilebiliyor, firma etiketleri gibi çoklu değil. Kuralları yazarken bazı kritik noktaları göz önünde bulunduracağız. Satış için gerekli gereksiz etiketleri bile ekleyen olacaktır, sırf alakasız yerlerde ilanlar görülsünde, satılsında ne olursa olsun düşüncesi.

Hepsi düzenlenmeye çalışılacak bir şekilde.

Son verdiğin örnek her şekilde yapılabilir. Burada da şikayet sistemi ve uyarı devreye girer, yapacak bir şey yok.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    aynen haklısınız ben bunu düşünemedim o zaman ücretsiz etiketi birden fazla eklenemiyecek örneğin ücretsiz ekleniyorsa cinemax veya limango eklenmicek hiç biri
  • quote:

Bu şekilde kullanılırsa çok rahat istismar edilir. O zaman herkes ilanın altına ücretsiz bi pepsi kodu koyar, yanında da teknosa çeki satar. Ücretsiz bölüme bakıldığında yalnızca ücretsiz çekler görünebilmeli. Zaten Alınık ve Satılık seçimlerinde yalnızca 1 tanesi seçilebiliyor, firma etiketleri gibi çoklu değil. Kuralları yazarken bazı kritik noktaları göz önünde bulunduracağız. Satış için gerekli gereksiz etiketleri bile ekleyen olacaktır, sırf alakasız yerlerde ilanlar görülsünde, satılsında ne olursa olsun düşüncesi.

Son verdiğin örnek her şekilde yapılabilir. Burada da şikayet sistemi ve uyarı devreye girer, yapacak bir şey yok.

Hocam ücretsiz çek konusu bence şuan iyi ancak ufak bir düzenleme gerekli.

Şuan üst konuların ilk mesajları ana sayfanın en altında görünüyor.

Ücretsiz çek konusunun aktif olması için bu konunun son mesajının sürekli ana sayfada ilk sırada olması gerek

ekleme: Bu arkadaşın ilanı için kullandığı alan bence yeterli

Bölüm düzenlemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 29 Eylül 2013; 13:22:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Hocam ücretsiz çek konusu bence şuan iyi ancak ufak bir düzenleme gerekli.

Şuan üst konuların ilk mesajları ana sayfanın en altında görünüyor.

Ücretsiz çek konusunun aktif olması için bu konunun son mesajının sürekli ana sayfada ilk sırada olması gerek

Sistemi ne kadar tam anlamıyla kullanırsak o kadar iyi derim. O yüzden etiket sisteminin nimetlerinden faydalanmaya çalışıp ana konuyu bozmak daha mantıklı geliyor. Diğer soru soralım, konuşalım olayını ücretsiz çek konusunda zaten yapamayız. Bakmaya çalışacağız bunun için.

Sistemin yapılacakları tam anlamıyla ne zaman biteceğini bilmediğim için pek beyin fırtınası yapamıyorum açıkçası.

• Bence bosuna ezıyet etmıssınız hem kendınıze hem bıze.eskı konu gayet ıyıydı sadece bıraz kontrol ıstıyordu.anlık ana sayfaya soru sorabılmek,anlık paylasım yapabılmek,herkez tarafından gorulmesı (ozellıkle dolandırılma durumunda) vs vs .bence eskı konu duzenı olması gereken forum formatında sadece ve sadece takıp ıstıyor.Ne yaparsanız yapın guncellık ve anlık paylasım konusu hallolmayacak.
  • Referans olayı biraz daha düzenlense iki tarafa da yorum yapabilsek iyi olur bazen kıl müşteriler çıkıyorr :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanaMıDediniz -- 29 Eylül 2013; 23:21:40 >
  • +1
  • Konuyu açan ve cevaplayan kişilerin nickleri solda veya sağda olsun
  • konuların içlerini gördüğümüz bu sistem genel tüm markalarda ne varmış diye bakınca çok vakit alıyor.. ama mesela sadece morhipo seçerek bakmak iyi oluyor. eski ve yeni sistem seçeneği olsa tıklayıp istediğimiz gibi görsek..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.