Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Skor : 22109

İşlemci : Ryzen 5 3600 (4.075 GHz)

Ekran Kartı : Sapphire Pulse RX 5700 XT (Stok)

3DMark Sonuç Linki : AMD Radeon RX 5700 XT video card benchmark result - AMD Ryzen 5 3600,Micro-Star International Co., Ltd B450 GAMING PLUS MAX (MS-7B86) (3dmark.com)

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

Önemli olan katılmaktı. Bir daha bu demoyu çalıştırmak mı? Tövbe. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• quote:

Orijinalden alıntı: hey

Elinize sağlık arkadaşlar

OOO kimler gelmiş Recep hocam. Sizin ekip gibi gelmez bir daha, eski kurtlar siziBOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• @Brandybuck @EXPANDER @sasuta Buyrun bir çayımızı için :)

• termal macun lazım belki çıkar mesajım dursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sistem gelmedi bi`.BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Ah hocam ahh, dün sabahtan akşama kadar daha önceki mesajımda belirttiğim (i5 8250u ve mx150'li) sistemle OC yapmaya çalıştım. 2900'lerden 3150'lere gelebildim, orada pes ettim, imkanı yok 5000 olmaz deyip sildim ne kadar program varsa. Bu mesajı gördükten sonra iş başa düştü deyip yine 6 gb dosya indireceğim galiba.

Bu arada bana göre testler uzun sürse de OC zevkli bir şeymiş. Seneye umarım yine aynı yarışmadan olur da, masaüstü sağlam bir sistemle katılabilirim.

• quote:

Elinize sağlık arkadaşlar

Selamlar abi. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

whatsaptan mert yazınca haberim oldu valla e hani nerde çaylar BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Bizim zamanımızda oc yapılacak deyince devarları toplar atölyede toplanırdık ney gidi eski günler hey :)

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• sasuta kullanıcısına yanıt

Bu fotoğrafların kıymeti şimdi ne kadar da iyi anlaşılıyor.

• BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

Kullanıcı Adı : K4R4B4S4N

Skor : 10 000

İşlemci : 4670k ( 4400Mhz )

Ekran Kartı : 1060 3GB ( 1544 Mhz/ 1604Mhz )

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24441435

yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4R4B4S4N -- 25 Aralık 2020; 2:24:59 >

• BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

Kullanıcı Adı : Securebay

Skor : 13 835

İşlemci : Intel Core i7-9750H (2600 MHz)

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (1450 Mhz)

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24442095

İlk 6 ödüle yaklaşamadım, diğer ödüllere talibim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• sasuta kullanıcısına yanıt

Hocam şuan overclock diyince toplanacak bir durum kalmadı zaten :) Biz covid e karşı online yapıyoruz bu işi güzel oldu fotoğraflar iyi ettin de koydun BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• Tüm katılanlar çekiliş ödüllerine 1adet bunu da ekleyebilir miyiz

ASUS ROG-STRIX-RTX2060-A6G-EVO-GAMING

• quote:

Tüm katılanlar çekiliş ödüllerine 1adet bunu da ekleyebilir miyiz

maşallah hocam. Teşekkürler ayrıca.

• Hocam ne yaptın , bu yarışma ya katılım olursa ileride de yaparız diyorduk, birdahaki yarışmanın çıtası çok yükseldi şimdi BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)  BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

Ödülü birazdan ekliyorum , teşekkür ederiz BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 25 Aralık 2020; 9:39:57 >
  • quote:

Tüm katılanlar çekiliş ödüllerine 1adet bunu da ekleyebilir miyiz

Çok teşekkür ederiz recep hocam BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• öncelikle teşekkürler emek ve fikir için.

Kullanıcı adı: marquin

Skor: 38.099

Cpu: 5900x (stok)

gpu: 6800 xt (2550/2130)

3dmark sonuç: https://www.3dmark.com/3dm/55491969

40a çıkamıyorum 35e de inemedim günlük kullanım değerleriyle katılayım dedim. herkese başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 25 Aralık 2020; 10:10:33 >

• Merhaba,

Atılan skorları ve özellikleri görünce katılmaktan vazgeçtim BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 25 Aralık 2020; 10:25:33 >
  • Güncelleme : 25,12,2020

ASUS ROG-STRIX-RTX2060-A6G-EVO-GAMING ' hediyeler içine eklenmiştir. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.