Şimdi Ara

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI ! (10.000TL Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
50
Favori
79.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Hey maşallah.40kyı görürüz sanırım 2-3 gün içinde :)

ayrıca rekortmene direk bir ödül verilmeli :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15465 skor ile ödül 4-5-6ya katılabiliyor muyum yoksa maksimum 15250 mi olmalı ?

@Muten Baba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHardwareNews -- 24 Aralık 2020; 15:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• Edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 26 Aralık 2020; 2:19:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Edit...

1080ti ile bu puan anormal derken timespy testi yapmışsın hocam. Firestrike testini yapman gerekiyor. Ya da ben mi yanlış gördüm.

• -Rusher- kullanıcısına yanıt

Siz söyleyince fark ettim Timespy testi yapmışım tekrar Firestrike testi yaparak mesajı editledim hocam

• Puanı 1000-5000 arasında olanlar, kendisine en yakın 1000'lik puana yakın tuttursa fark eder mi? Örneğin ben 3089 puan aldım, 3000'e sabitleyip katılsam bir şey değişir mi?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Tahmin ettiğim skor çıkmış :)

• Hocam bu dediğini istişare edip dönelim biz.

• Kullanıcı Adı : insafsizherif

Skor : 9958

İşlemci : Intel Core i5-6600 Processor (3.300 MHz)

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce PNY Technologies, Inc. GTX 1060-6GB

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24424233

Bir türlü 10.000 seviyesine çıkartamadım nvidia ayarlarından performans seçtim anca bu kadar oluyor taktik verecek var mı...

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)

• Hocam işlemciden memnunmusunuz ? AMD Ryzen 9 5950X modelini almayı düşünüyorum ama ana kartımın uyumluluk listesini güncellememişler, sanırım yeni bios gelecek o zaman kadar ne dersiniz işlemciyi değiştirmek mantıklı olur mu ?

• Ben oldukça memnunum. Sadece oyun için kullanmak istiyorsanız bence 5950x'e hiç gerek yok oyunlarda aradaki fiyat farkına değecek bir performans farkı sunmuyor 2-3 fps fark ediyor. O fark ile ekran kartına yatırım yapmak daha mantıklı. Render vs ilgilenmediğim için o yönde maalesef bir yorum yapamıyorum

• Ekran kartı için 3090TI bekliyorum amacım ana kartı değiştirmeden işlemci ile ekran kartını degiştirmek tabi 5950X ile dar boğaz yapar mı yapmaz mı daha bilmiyoruz bekliyorum simdilik en azından ana kart güncellemesi ile işlemciyi alır kullanırım diye düşünüyorum

• @Muten Baba yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum. Acaba yakın zamanda bilgisayar bileşenlerinin birbiriyle ne kadar verimli çalıştığını gösteren ya da buna benzer bir site mi açmayı düşünüyorsunuz? Bu kadar kişiden veri topladığınız düşünüldüğünde aklıma ilk gelen bu oldu. BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz) 

• 2guyS kullanıcısına yanıt

BOL ÖDÜLLÜ Yarışma ' tutturMARK ' KAZANANLAR AÇIKLANDI !   (10.000TL  Değerinde Ödüller Dağıtıyoruz)  nerden nasıl geldi aklınıza , yok hocam öyle birşeye ne benim ne başkasının ne piyasanın kimsenin ihtiyacı yok. Zaten bu konuya göre birisi veri toplamaya çalışırsa net olarak kendi topuğuna sıkar.

• Kullanıcı Adı : PowerNowa

Skor : 7985

İşlemci : AMD Ryzen 5 3550H ( 3.703 MHz )

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1650 (Notebook) 1.905 MHz (1.395 MHz)

3DMark Sonuç Linki : https://www.3dmark.com/fs/24425602

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam, cevabınızı beklerken 3000 puanı tutturmark için çalışmalara devam öyleyse 😀. En azından bu yarışmanın eğlencesini çıkarabilmiş oluruz. 3004 ve 2997 arasında kaldım, bi' tuttursam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob The Sponge -- 23 Aralık 2020; 17:12:7 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.