Şimdi Ara

Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
57
Favori
27.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıyetten daha ucuz o konumda şezlong bile bulamazsınız. benim kapı fiyatlarım da bu değil daha pahalı ama bu fiyata bile bulmak imkansız. olurda yolunuz bodruma düşer tatil yaparsan anlarsın dediğimi. iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

niye ?

Alıntıları Göster
    Hakanın fazla okuma yazması yok o yüzden bir yere kadar okuyabiliyor sonrası muallak
  • Arkadaşı tanımamda fiyat hakkinda yorumda bulunayım.Hotelden bilgim yok.

Bu fiyatlarda bodrumda en dandik pansiyonda bile kalamazsınız.

Tahminim arkadaş yeni devraldı reklam tanitim amaçlı size özel fiyat çekmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. Kapı fiyatlarım benimde pahalı piyasaya göre aslında bu konuda vermiş olduğum fiyatlar bile kazandırır bize fakat gereksiz bir pahalılık var piyasada. bodrum çok farklı
  • Junior Colossus J kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda haklısınız nitekim eleştirilere de mantıklı geri dönüş yaptınız. 14-17 haziran arası 3 gün 4 kişi konaklama ücreti 900 TL doğru mudur? Önceki mesajımda attığım odada mı kalınacak bu ücrete?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 21 Mayıs 2018; 14:35:12 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam onlar eski işletmeden kalmış odalar o odaları 2 yataklı ve bir çekyatlı olarak düzelttik. şimdi sadece benim konuda paylaştığım gibi odalar bulunmakta. 2 ayrı tek yataklı veya çift kişilik büyük yataklı odalar. normal otel odası tarzında.
    Fiyat doğrudur 3 gece fiyatı 4 kişi 2 ayrı oda 900 Tl.
  • gumbet mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

bedavaymış.sanayideki çırakların hepsi sizde olur.
    sen kimsin, tüsiad üyesi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Evet Barlar sokağının denize doğru kısmında
  • Junior Colossus J kullanıcısına yanıt
    Milas havalimanından ulaşım nasıl ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat türkiye ortalamasına göre süper duruyor. ancak ortamı oteli çevreyi bilmediğim için kafamda soru işaretleri var. bodrum'a da gelmedim daha önce hiç. suriyeliler, malum apaçi tayfası vs. denmiş. gelirsem kız arkadaşımla gelirim muhtemelen, tatil yapalım derken katil olmayalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Milas havalimanından ulaşım nasıl ?
    Milas-Bodrum havalimanından Havaş ve muttaş araçları direkt bodrum otogara gidiyor. Barlar sokağına gitmek için dolmuş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabbra -- 21 Mayıs 2018; 15:51:8 >
  • Çocuklar için ücret alıyor musunuz? 6 yaşında 2 çocuk, ben ve eşim, 5 gece konaklarsak ne kadar oderim

• birkaç sorum var temmuzda fiyat 70 tl anladığım kadarı ile bayramdan önce cocukla gelirsek nasıl olacak yatacak yatak var mı birde yemek fiyatları ve yakınlarda her tip lokanta var mı ?
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    havaalanından direk bodrum otogara araçlar mevcut oradan ise gümbete dolmuşla gelebilirsiniz. gümbet bodrum'un bir mahallesi
  • mur@t_fb M kullanıcısına yanıt
    0-6 yaş arası ücretsiz hocam. hangi tarihler arasında düşünüyorsunuz ona göre bir fiyat çıkartabiliriz.
  • gumbet tv lerde izlediginiz suriyelilerin apacilerin oldugu, o meshur yaslı rus kadınları arasında cocukların oynadıgı barların oldugu bodrumun bence en les yeridir. sevenleri vardır ama benim fikrim bu.
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Bayram öncesi fiyatlar şuan kişi başı 30 tl Dh özel tabi. 12 hazirana kadar olan fiyat bu. Çocuk kaç yaşında 0-6 yaş arası ücretsiz 6-12 %50 indirim. 3 kişilik aile odalarımız mevcut sizi orada konaklatırız. aile odalarında çift kişilik büyük yatak ve tek kişilik bir yatak mevcut oluyor
  • ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Kardeş Tv de her gördüğüne inanma gümbette ve her tatil yerlerinde o dediklerin var.Önemli olan senin hangi ortamlara ve mekanlara gittiğin le alakalı.

Kârhane gibi ortamlara girersen onlarla karşılaşman doğal.Gümbet eğlence yeri her zevke göre eğlence mevcut.Her milletten insan gelir.Club ortamlarini sevmezsen atla bir minibüse geç yalikavağa gündoğana bodrum merkeze gezecek yer çok.

Bunlari Gümbetle alakali bilgisi olmayanlar için yazdım.Bu arada yolunuz buralara isteyen forumdaşlarla bir çay kahve içer sohbet ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 21 Mayıs 2018; 16:18:45 >
  • öğle veya akşam yemekleri otel içinde veriliyor mu? veriliyorsa ücretleri nedir. aksam yemeği dahil şeklinde bir paket var mı?

otelde aksam yemeği verilmiyorsa çevre restoranlar ne mesafededir teşekkürler.

fiyatlar çok uygun duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.