Şimdi Ara

Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
57
Favori
27.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    askerliğimi ceza evi karakolunda yaptım arkadaşın benzetmesine katılıyorum. aynen cezaevi koğuşları gibi. o kadar beğendiysen sadece oda parası olarak 70 lira verip o otel de sadece bir gün kal beni anlayacaksın.
  • altaylisedo A kullanıcısına yanıt
    kapora olarak attığınız ücretin yarısını yolladim yasal yollara baş vurun bende kapora olarak attığınız ücreti geri istiyorum sizden. her konuyada extra extra yazabilirsiniz dh den bana 50 kişi geldi havuz be banyo söyleyen olmadi fotoğraflarda da bir abes durum yok cevaplarım bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ilk mesajlara bakarsaniz benimde bu fiyatlar cok iyi dedigimi gorebilirsiniz ancak arkadasin cektigi oda fotografi ile sizin attiginizin alakasi yok,ustelik odada dusakabin oldugunu ilk mesajinizda yazmissiniz.Bu durumda haksiz sizsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Junior Colossus J kullanıcısına yanıt
    kaçak cevaplar verme sana sorduğum 4 soruyu cevapla.
    1- paranın geri kalanını yatıracağım demene rağmen neden hala yatırmadın.
    2- odaların gerçek fotoğraflarını neden yayınlamıyorsun ve insanları aldatıyorsun özellikle banyo ve tuvaletlerin.
    3- otel işletmecisimisin yoksa komisyoncu mu
    4- o oteldeki havuza kendin girdin mi hiç.
  • 0zlozz 0 kullanıcısına yanıt
    Google'dan F tipi cezaevi gorsellerini inceleyebilirsiniz.

• Junior Colossus J kullanıcısına yanıt
    Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat

Bu mu denize sıfır? milleti kandırma burada. aradaki yolda 200mt imiş
  • Geçen hafta eşimle birlikte 3 gece konakladık farklı ve güzel bir seyahat oldu. Fiyatın uygun olması cezbetti oda+kahvaltı 140tl iki kişi olunca bir fırsat bilip değerlendirelim dedik. Otelin fiziki koşulları vasatın altında odalar küçük bize iki oda gösterildi ikisinde de kanepe yoktu ve küçüktüler banyo da çok iç açıcı değildi.Eksikler de uyarılarımızla tamamlandı. Bu yüzden ilk anda biraz canımız sıkılsa da otelin merkezi yerde olması personelin sıcak tavrı memnuniyet vericiydi. Plaj gerçekten çok güzel hem kum olması hem suyun berraklığı hem de olanakları bakımından harikaydı. Gerektiğinde yürüyerek merkeze gidilebilmesi ve bodrum dolmuşlarının otelin önünden geçmesi de artı puan. Nilay hanımın organizasyonlarıyla insanların sıra beklediği kulüplere ücretsiz giriş artı ikramlar bile bence başlı başına memnuniyet sebebi. Havuzbaşındaki barda da fiyatlar çevre kafelerden uygundu. Sonuç olarak biz gayet memnun bir şekilde ayrıldık.

Tek pişmanlığımız, geç kalmışız 35 yaşında görebildik bodrumu biraz daha gençken gitmek lazımmış :D

Tavsiye konusunda şahsi fikrim çocuklu ailelere veya ben vaktimin çoğunu otelde geçiririm diyenlere alternatifleri değerlendirmesini öneririm.

Arkadaş grubu veya eşiyle/sevgilisiyle tatil yapacak olup bütçesi kısıtlı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 26 Haziran 2018; 12:59:34 >

• mert beyin sözünde durmamasının kanıtı. henüz hesabıma gelen bir para yok. bildiğiniz paranın üzerine çöktü.Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat
  • altaylisedo A kullanıcısına yanıt
    atılmış olan kaporadan 65 tl geri ödendi kapora ödenilmeyeceği halde 100 öderim dedim vazgeçtim ödemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junior Colossus

atılmış olan kaporadan 65 tl geri ödendi kapora ödenilmeyeceği halde 100 öderim dedim vazgeçtim ödemiyorum
    eğer bize verdiğiniz oda burada paylaştığınız fotoğraflarda olduğu gibi olsaydı haklıydınız kaparoyu ödememekte. ama maalesef buradaki fotoğraflarda insanları aldattınız.
  • quote:

böyle dolandırıcılara prim vermeyin.
  • Ben daha ilk actigi gun konusunu sikayet ettim ama sikayetim kabul gormedi arkadasin uckagitci oldugu belliydi umarim cok kisi dolandirilmamistir

• tezgaha bak yaaa..

şimdi sen 40 50 liranın peşine düştün ya bu yorumları oteli internetten araştırmak isteyenlere hep referans olcak be kimse seni tercih etmeyecek.

bi ürün pazarlıyorsan altına fiyatını yazdığını vermek zorundasın.

ben internetten telefon almak istiyorum , adama kapora gönderiyorum. satma kimseye diyorum yarın buluşuyoruz adam alakasız bir telefon getiriyor ve almazsan kaporan yanar diyor.

var mı böyle birşey ? yarın başkasına denk gelirsin canın sıkılır. benden sana öneri reklam yapıyorsan gerçekçi ol. sunduğun hizmeti ver. veremiyorsan da ücret iadelerini yap.

• şuan için fiyatlarımız değişti 2 kişi 150 tl

• şuan için fiyatlarımız değişti 2 kişi 150 tl

• Ramazan fiyatlarına düşerse haberim olsun, öğrenci için kaçırılmaz olur.
  • suriyelilerin hepsini bir görüp ön yargıyla kalacağı otelde istemeyen mi dersin, sanayide çıraklık yapanı hor görüp istemeyen mi dersin, denize sıfırın kilometreyi kastettiğini bilmeyen mi dersin garip bir konu olmuş.

• ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    hocam bu sene güzel geçti kazanç ve doluluk açısından. tabi bunu gören mülk sahibi kontratı uzatmadı kendi işletecek allah'a havale ediyorum. ama şunu eklemek isterim; konuyu açtığımda çok dikkatli olmamı ve dh'den gelenlerden çok çekeceğimi söylediler forumda. ortalama 700 kişi konaklatmışız otelde 30 - 40 arası dh idi aralarında çok sevdiklerim oldu fakat Allah korusun dedim ve töbe ettim bir daha kampanya olarak başlatmayı düşünmüyorum açıkcası 40 kişiden sonra zaten daha dh'den alım yapmadım özür dilerim arkadaşlardan fakat tahmin edemezsiniz yaşamak lazımdı. bazı arkadaşlar gerçeklikten çok uzak
  • Forumdan ben görüp kardeşlerimi gönderdim. Anil ile benay ikiside sizden de nilay hanimdan da son derece memnun ayrıldılar. Verilen ücretin bence daha üstünde bir hizmet verdiniz. Dh daki bazi arkadaşlar ne yazikki beklentileri verdikleri ücretle doğru orantılı değil.

• quote:

hocam bu sene güzel geçti kazanç ve doluluk açısından. tabi bunu gören mülk sahibi kontratı uzatmadı kendi işletecek allah'a havale ediyorum. ama şunu eklemek isterim; konuyu açtığımda çok dikkatli olmamı ve dh'den gelenlerden çok çekeceğimi söylediler forumda. ortalama 700 kişi konaklatmışız otelde 30 - 40 arası dh idi aralarında çok sevdiklerim oldu fakat Allah korusun dedim ve töbe ettim bir daha kampanya olarak başlatmayı düşünmüyorum açıkcası 40 kişiden sonra zaten daha dh'den alım yapmadım özür dilerim arkadaşlardan fakat tahmin edemezsiniz yaşamak lazımdı. bazı arkadaşlar gerçeklikten çok uzak
    Yok mu bişeyimiz? Geçen sene senin yönlendirmenle başka bir yerde kalıp memnun ayrıldık parasına göre kadardı iyiydi. Bu senede bir güzellik bekliyoruz haziran temmuz ayları için.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.