Şimdi Ara

Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
58
Favori
27.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Junior Colossus

Bayram öncesi fiyatlar şuan kişi başı 30 tl Dh özel tabi. 12 hazirana kadar olan fiyat bu. Çocuk kaç yaşında 0-6 yaş arası ücretsiz 6-12 %50 indirim. 3 kişilik aile odalarımız mevcut sizi orada konaklatırız. aile odalarında çift kişilik büyük yatak ve tek kişilik bir yatak mevcut oluyor
    ben 15 - 21 temmuz gelmeyi düşünüyorum 3 yaşında çocuk ile beraber aile odası fiyat ne kadar ? 140 tl günlük diye anladım ama yanlış anlamış olabilirim
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Öğle ve akşam yemeğimiz otel içerisinde mevcut fakat fast food tarzı. çok yakında uyguna restoranlar var hocam benim sürekli müşterilerime söylediğim bir restoran var 3 çeşit tabildot 10 tl bodrum pahalı evet fakat uygun yerleride mevcut kime ne kakalarlarsa. ben genelde müşterilerime otelin 100 metre ilerisinde burger king var ve dediğim pide & ızgara restoranı var oraya yönlendiriyorum. Adana dürüm 10 tl porsiyon 18 tl pide 12 tl tabildot 10 tl bildiğim bunlar
  • Birşey merak ettim.

"12 Haziran tarihine kadar kişi başı 30 TL!"demişsiniz.

bu 30 TL ye herşey dahil fiyat mı ?
    yani yemek ve alkol dahil mi ?

Eğer öyle ise, bence bedava..

Gider miyim ? Hayır.
  • bodrum merkezden gumbet minibuslerine binince direk sizin otelde iniyor muyuz? sahil ve deniz durumu nasildir?(yosun balçık dalga vs) tek gecelik konaklama mumkun mudur? kahvaltida icerik ne durumda.. gece turlari dediginiz ucretsiz olarak gumbet barlarin oraya servis mi goturup getiriyorsunuz? otel.etrafinda market vs. mevcut mu acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junior Colossus

0-6 yaş arası ücretsiz hocam. hangi tarihler arasında düşünüyorsunuz ona göre bir fiyat çıkartabiliriz.
    8-13 haziran arasi,. Çocuklar 6 yaşına 2 gün önce girdiler

• fiyat bedava 3 yıl önce erdekte aparta gecelik 200 ödemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsinden önce bir başka bir sorum var bir insan neden tatil diye binlerce insanın olduğu bir yere gider
  • mur@t_fb M kullanıcısına yanıt
    ahaha hocam 5 yıldızlı otel işletmiyoruz biz bizeyiz bir problem olmaz.

8 haziran 60 tl
    9 haziran 60
    10 haziran 60
    11 haziran 60
    12 haziran 150
    13 haziran 150

Toplamda 540 hocam iletişime geçin konuşuruz tekrar
  • 30 liraya Bodrum’da pansiyon bulmuşsunuz hala vır vır ötüyorsunuz.

Ben 30 liraya değil pansiyonda odada, yazlığımın bahçesinde uyutturmam birini. Kısacası süper fiyat.

Ama 2 tane olmazsa olmaz şart var. Birisi başkalarının dediği gibi Suriyeli olmayacak ikincisi temizlik iyi olacak. Bu ikisi olsun yeter. Bunlar olmazsa ne kadar ucuz olursa olsun hatta üstüne para ver kalınmaz.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Konuda belirttim 2 kişi 60 kişi başı 30 fakat tek kişilik konaklamalarda 50 tl oluyor kişi başı ve tabi ki herşey dahil değil. oda + kahvaltı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Birşey merak ettim.

"12 Haziran tarihine kadar kişi başı 30 TL!"demişsiniz.

bu 30 TL ye herşey dahil fiyat mı ?
    yani yemek ve alkol dahil mi ?

Eğer öyle ise, bence bedava..

Gider miyim ? Hayır.
    Kardeş adam 30 euro günlük demiyor 30 lira diyor ne yemeği ne alkolü.

Ya hayatında hiç tatil yapmadın fiyatları bilmiyorsun ya da trolllük yapıyorsun.

• Melanie Thierry kullanıcısına yanıt
    Merkez otogardan gümbet dolmuşuna bindiğinizde hemen önünde iniyorsunuz. junior colossus dediğinizde şöför indirir. sahil ve denizin fotograflarını konuda paylaştım gayet temiz kum bu sene değişti buraların denizinde turgutreis hariç yosun ve balçık olmaz deniz dibide kumsal. tek gecelik konaklama mumkun. kahvaltı ise kahvaltı tabağı şeklinde haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık, bal tereyağı + içecek. gece turları ise artık bodrum merkezde bir şey kalmadı diyebilirim eğlence gümbet'te otelimizde rehberimiz mevcut ( tur acentamız oldugu için bir rehberimiz otelimize de bakıyor) clube rehber götürüyor otel barlar sokağında yürüyerek 4-5 dakika oldugu için servise gerek yok hocam. otel etrafında küçük marketler mevcut hemen arka sokağında bim ve şok market var büyük market olarak
  • 3 arkadaş gelsek ramazandan sonra 1 haftalık toplam ne kadar tutar? Bir de otele bisiklet alıyor musunuz?

• Selamlar,

Eylül ayı fiyatlarınız nedir?

@Junior Colossus
  • Adam kendince bir kampanya yapmış, onu da burada duyurmak istemiş. Bir dünya saçma sapan soruyla karşılaşmış. 30 Liraya bile hala laf eden var.

İş gereği Bodrum'a sık sık seyahat ediyorum. En ucuz neresi ise genelde orada kalıp devam ediyorum. Kışın bile 50 TL'nin altında yer bulamıyordum. 30 Resmen bedava. Bir sonraki turumda mutlaka uğrarım.

İşletmeci arkadaşa da Allah kolaylık versin.
  • Adam kampanya yapıyor harbi saçmasapan yorumlar yapmışsınız. Yaş ortalaması iyice düştü forumda

• Umarim suriyeliler olmaz

• Bu fiyata tatil bedava resmen.Allah böyle müşteri dostu işletmelerin işlerini rast getirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 21 Mayıs 2018; 22:22:45 >
  • Bodrum u iyi bilirim. Gümbet Bodrum un en ucuz yeridir. Bodrum un bir nevi çarşısıdır. Ucuza yemek yer , ucuza kalırsınız (bodrum standartlarının altındadır ).Ancak her yerde bar ve clublar olduğu için sabah 4 e kadar gürültü patırtı hiç bitmez. En maço, kendini bilmez tiplerde genelde burada bulunur. Herşeye rağmen arkadaşın yazdığı fiyat çok makul . F/P olarak kalınabilir.
  • oda kahvaltı değil de her şey dahil fiyatınız nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.