Şimdi Ara

BMW X7'nin Spy fotoğrafçılara yakalandığı iddia ediliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW'nin son yıllardaki agresif model geliştirme programının son ürünlerinden biriside X7 olabilir. 2008 yılının sonunda patlak veren ekonomik krizin ardından askıya kaldırılan X7 projesinin yeniden faaliyete geçtiği iddia ediliyor. Zira BMW'nin ABD'de faaliyet gösteren ve X3, X5 ve X6 modellerinin tamamının üretildiği Spartanburg fabrikasının 2014 yılında önemli ölçüde büyütüleceği açıklanmıştı. X4 Projesinin resmen açıklanmasının ardından X7'de açıklanacak mı bekleyip görelim.

California dağlarında yeni otomobillerin test edildiği bölgede park edilmiş kamuflajlı bir BMW'nin ilk önce F15 X5 olabileceği düşünülse de fotoğrafı çeken kişi otomobilin F15 X5'den çok daha uzun olduğunu ifade etmiş. Aracı süren test sürücüsünün ise X5'mi diye soran fotoğrafçılara aracın direk BMW X7 olduğunu belirttiği iddia edilmiş. Kesin olarak doğrulanan ve açıklanan bir model olmasa da ilerleyen günlerde aracın gerçekten X7'mi yoksa X5'mi olacağını göreceğiz.

Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla otomobil X5'e çok benzese de (Hatta neredeyse aynı. Bunun da spy fotoğrafçılar tarafından aracın kolay ayırt edilemez olmasını sağlamaya çalışıldığı iddia edilmiş) arkasının gerçekten de F15 X5'den daha uzun olduğu görünüyor. Yine de emin olmak için daha fazla bilgiye ve spy fotoğrafa ihtiyacımız var.

Fotoğrafları da ekleyelim.

• Sanırım Mercedes GL sınıfında bir araç olabilir
  • audi q7 ye mi rakip olacak nedir yani koskaca araçlar araziye girince ne hallere giriyorlar su markalar bu tür araç üretmeyi bıraksa nolur range rover yapıyor izleyin işte
  • 40 yıllık X5 oldu X7

Araç X5 değil yanlış anlaşılmasın. ama onun büyütülmüş hali gibi duruyor. GL nin yanında sönük kalacak gibi. BMW suv işinde çuvallayacak bence yeni modellerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 19 Ocak 2013; 23:08:12 >
  • GL'ye rakip geliyor sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

Sanırım Mercedes GL sınıfında bir araç olabilir

Aynen öyle. Aslında 2009'da gelecekti araç ama ekonomik krizin ardından daralan otomotiv piyasasından sonra BMW rafa kaldırmıştı planı. Şimdi ise son yıllarda gelen rekor satışlardan sonra üretime geçirilecek olabilir. Mercedes GL, Range Rover modellerine rakip olarak sunulacaktı piyasaya. Üretilirse yine aynı şekilde bu modellerin rakibi olacak.
  • GL'den şık olabilecek mi acaba?

Çok zor görünüyor;

Yeni X5 hayal kırıklığı oldu benim için.X7'den de beklentilerim çok yüksek değil açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

GL'den şık olabilecek mi acaba?

Sanmıyorum:)
  • X1 gibi geldi bana. X7 olacak kadar büyük bir model değil.
  • buysa eğer hiç cıkarmasın.
  • Ulan ben olacam 10Dk'da sökerdim onları,detaylı inceleme yapar DH'ye konu açardım.
  •  BMW X7'nin Spy fotoğrafçılara yakalandığı iddia ediliyor.
  • Şu dükkanın önünü kapatmayalım

• Olan güzelim xDrive teknolojisine oluyor. 3 tane segmentine yaraşır düzgün X modeli çıkarsa bu işte emin adımlarla ilerler BMW aslında ama işte.
  • bmw suv işini beceremiyor (aracın tipini kastediyorum. konforuna, motoruna laf yok)
  • merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

Şu dükkanın önünü kapatmayalım

• Bmw x işini beceremiyor. Alışmamış yerde don durmuyor işte ötesi yok. Gereksiz bir model daha. Şu sınıfta range ve land crusier varken gerisi teferruat. İllede asfaltta kullanılacaksa cayenne veya infiniti ama benzinlisi derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • x6 gibi şekilsiz bişey olmasında
  • bmw suv tasarımlarını yapan arkadaşı biraz kızağa çekse iyi olur... Adam gibi tasarım çıkmadı . . X6 var ama fazla uçuk zaten o da.
    yeni x5 e şans tanıyorum sokakta görmek için sanki önü çok güzel olacak gibi ama bakalım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.