Şimdi Ara

Bmw X5 mi Audi Q7 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar diyelim cebinizde 100.000eu var ve çok iyi kazanıyorsunuz.Herşey yolunda.Sizce Bmw X5 mi Audi Q7 mi alırdınız?ve bu tür arabalara binen insanlarla kaza yada boya yemişlerini alır mı bu araçların? bilgilerinizi bekiyorum.

• soru mu bu da Tabiki Q7
  • tolga yeter ama aaaaaaaaaaaaaa hak ettin

tolga pm den bana msn versene msn goruselım aydınlatayım seni gerçekten niyetliysen bi iki kişinin numarasını vereyim onlardan bilgi al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 8 Mart 2007; 0:56:40 >
  • Yeni üyelere belirli bir süre yada mesaj sayısı boyunca başlık açma hakkı verilmemeli..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mRcOLL

Yeni üyelere belirli bir süre yada mesaj sayısı boyunca başlık açma hakkı verilmemeli..

+1903
  • tartışmasız Q7
  • quote:

Yeni üyelere belirli bir süre yada mesaj sayısı boyunca başlık açma hakkı verilmemeli..

+ Q7
  • aktemur q7 topla bırak x5 i yenı kasası gelıyo

Q7de hiçyoktan Arazi konumu Yükselip alçalma gibi arazi özellikleri var bmw odun kütük. Jeep Görünümlü Araba .. bmw yi severim fakat x5 alakasız hele yeni kasası tam bir fiyasko
  • Hiçbişi almam niye jip alımki kaza yapıp boşunamı zarar edecem ben olsam kendime şöyle bir 2007 Hyundai ACCENT ERA alırdım...O kadar koskaca arabayı 10 bin ytl üzeri maaş alanlar alır .....
  • Tabiki range rover sport 2.7 hse
  • Range Rover al Ama sport dan uzak derim ben
  • tabiki de mercedes gl
  • 2 araç arasında
    Tabiki Q7
  • Yeni x5 bana göre 100 bin euronun arabası değil ama Q7 QUATTRO TEKNOLOJİSİ yeter
    kemerburgazda dizelini vede benzinli modellerini test etmiştik alman pilotlarla
    hayran kalmıştık araçın başarısına ama şu vaki Q7 2 tane secenek var az en azından 3.7 dizel yada 4.0 dizel secenekleride olmalıdır 3.0 dizel cok hantal kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwseverler -- 8 Mart 2007; 18:00:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vwseverler

Yeni x5 bana göre 100 bin euronun arabası değil ama Q7 QUATTRO TEKNOLOJİSİ yeter
    hayran kalmıştık araçın başarısına ama şu vaki Q7 2 tane secenek var az en azından 3.7 dizel yada 4.0 dizel secenekleride olmalıdır 3.0 dizel cok hantal kalıyor

Q7 3.0 dizelde fena gitmio ya
    Şanzumanı çok uygun virtes aralıklarını seçiyor
    Zaten Audi şanzumandaki kalitesini Lamborghiniyi satın alıp
    kendi bilgileri ışığında gelirştirdiğindede
    bütün dünyaya kanıtladı.
  • ben genel olarak 3.0 dizel jeeplere gitmez sadece Q7 değil X5 te 3.0d çok bindim ama hantal bana göre ama X5 in en azından motor seceneği fazla Q7 nin ise 2 tane motor seceneği var en azından performans ve dizeli bir arada istiyenler için 3.7 yada 4.0 dizel seceneği şart
    Q7 de kemerde test etmiştik ama 3.0tdı ağır kalıyor sahsen 100 bin euro verene kadar 120 bin euro veririm 4.0 dizel seceneği olan jeep alırım
    quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

quote:

Orjinalden alıntı: vwseverler

Yeni x5 bana göre 100 bin euronun arabası değil ama Q7 QUATTRO TEKNOLOJİSİ yeter

Q7 3.0 dizelde fena gitmio ya
    Şanzumanı çok uygun virtes aralıklarını seçiyor
    Zaten Audi şanzumandaki kalitesini Lamborghiniyi satın alıp
    kendi bilgileri ışığında gelirştirdiğindede
    bütün dünyaya kanıtladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwseverler -- 8 Mart 2007; 18:30:48 >

• quote:

+pert
  • Q7 alıp yarin öbür gün bir X5 kullanırsan sonra kafanı duvarlara vurursun ben ne yaptım diye! iki araç arasında çok fark var. kesinlikle X5 derim!! ama Q7 nin tasarımının ve karizmasının daha etkileyici olduğuda bir gerçek
  • hadi ya ben ikisinide çok iyi biren birisi olarak X5 in içi bana göre rezalet 3.0dizel motorun performansı hemen hemn aynı ne farkı Q7 nin özellikleri daha cok incelesen anlarsın quattroyu zaten anlatmaya gerek yok boş konusmayın çok fark varmış
    quote:

Orjinalden alıntı: barcelona

Q7 alıp yarin öbür gün bir X5 kullanırsan sonra kafanı duvarlara vurursun ben ne yaptım diye! iki araç arasında çok fark var. kesinlikle X5 derim!! ama Q7 nin tasarımının ve karizmasının daha etkileyici olduğuda bir gerçek
  • quattro tork dağılımını daha bir kaç sene öncesine kadar arkaya 60 öne 40 şeklinde yaptı hatta bunu yaparken mercedes'in şu an aklıma gelmeyen 4X4 yazılımını üreten şirketten yardım aldı ki quattro hala belli oranda dağılım yapa dursun Xdirve sonsuz geometrik hesaplamalar yapabilmekte arkadaşım... şimdi sen dört çeker konusnda bir bilgin olmadığı için ne oluyor sonsuz dağılım yapınca diyeceksin ve ben sana laf anlatmaya çalışırken sinir krizleri geçircem o yüzden sen o bildiğin X5 ve Q7'yi bir kere kullan sonra ikisiyle aynı hızla sert bir viraja gir ama dikkat et Q7 yi devrilmesin yada götü başı sağ sola oynamasın en büyük farkları başta bu... öyle youtube daki saçma sapan reklamları izleyipte aaa quattro süper kusursuz fln demesin.. sadece farkları da bu değil idrive gibi mükemmel bir konfor seçeneği var ve güvenlik ekipmanları daha başarıllı frenler daha az ısınıyor ve daha kısa mesafede güvenli duruş sağlıyor, offroad iddiası olmasada offroad a göre proglanmış ABS ve ESP sistemleride mevcut, içindeki kullanılan malzeme kalitesi belki Q7le çok fark etmeyebilir ama işçilik belirgin olarak daha iyi.. ki bu dediklerim 2006 modeller için bide yeni kasasında bu sistemlerin en son sürümleri olacak..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.