Şimdi Ara

Bmw x1 - mini countryman -vs...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ford kuga dan sonra yine konforlu ve yuksek bir arac olmali
    Otomatik sart dizel benzin fark etmez yakiti onemli deil
    Bmw x1 i bugun test ettim guzel fakat kugaya gore ic hacmi ufak ama yeterli konforu ses yalitimi fena deil sanki kuga daha iyi ama golf dizelden kotu
    Mini countryman i test ettim 120 bglik modelini aracin motor sesi sasirtti beni.sanki reno broadway sesi vardi.konfor yani cukur performansi kotu ama genislik x1 den iyi netedeyse kuga ile ayni.arac cok kalite sevdim ama konforu soru isareti
    Sizinde tavsiye edeceginiz marka model varsa degerlendirebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: manda kasa

100-120 civari bir arac ariyorun
    Ford kuga dan sonra yine konforlu ve yuksek bir arac olmali
    Otomatik sart dizel benzin fark etmez yakiti onemli deil
    Bmw x1 i bugun test ettim guzel fakat kugaya gore ic hacmi ufak ama yeterli konforu ses yalitimi fena deil sanki kuga daha iyi ama golf dizelden kotu
    Mini countryman i test ettim 120 bglik modelini aracin motor sesi sasirtti beni.sanki reno broadway sesi vardi.konfor yani cukur performansi kotu ama genislik x1 den iyi netedeyse kuga ile ayni.arac cok kalite sevdim ama konforu soru isareti
    Sizinde tavsiye edeceginiz marka model varsa degerlendirebilirim

MINI Countryman S ALL4 kullanın o zaman farkı anlarsınız .
    2012 model ve üzeri ekranlı, xenonlu, sunrooflu olanı tercih edin.
  • X1 de 3 serisinin kalitesi yok. Sırf biraz yüksek olsun diye kaliteden konfordan ödün vermeyin . Miniye hiç binmedim bu yüzden yorum yapamam ancak x1 den daha iyi oldugunu düşünmüyorum yinede tarz bir araç oldugu kesin. Benim tavsiyem 3.16 i bakın ya da 320 i bu yılın sonunda makyaj yiyeceği için saglam indirim yapıyorlar geçen ay m paket için 130 bin ,türkiye paketi birkaç opsiyon ile 123 bin tl fiyat almıştık.
  • hocam 316i tavsiye ediyorum bende kullanıyorum çok memnunum fakat m paket almayı unutmadım ben aptallık yaptım almadım
  • X1 evlat olsa sevilmez, iç mekan kalitesi berbat ötesi.

• Bence de countryman. Daha özgün ilgi çekici bir araba. Kalite konusunda probleminiz olmasın zaten bmwnin markası. Arkadaşın dediği gibi tercihiniz s all4ten yana olsun.

• Subaru forester hakkinda ne dusunuyorsunuz
    Konforu nasildir

• Mazda cx-5 diyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.