Şimdi Ara

Bmw’nin sürücülerinin çoğunluğu maganda olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scirocco tayfa mı yeni türedi? Sciroccoyu bildim bileli piyasada apaçi arabası diye geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

Hayatınızda birtane bile "işinde, gücünde, efendi olupta BMW binen" gördünüz mü? Görmediniz, çünkü yok.. Hepsinin içinde bir ortadoğululuk var çünkü (efendi görünen yaşlıları ise gençliğinde ortadoğuluydu).. Audiciler ise tatlı su ortadoğuluları, ama iyi gizlerler..
    Yuzlerce tanidigim hekim var ve cogu BMW kullaniyor. Kendileriyle uzun yol yapariz ve bir kere bile kick down yapan olmadi. Noyan da 7 serisi BMW sini hekimden almisti ayrica kendisi de hekim. Ornekler uzar gider, o yuzden genelleme yapmak pek dogru olmaz.
  • Cem yilmaz bir tat bir doku gosterisinde bi replik kullanmisti "hepiniz oyle degilsiniz ama hepinizi toplayinca ortaya bu cikiyor"
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

650cc 4 silindir motosiklete biniyorum ve bahsettiğiniz krolarla dalga geçmeye bayılıyorum.

İnsan kro olduktan sonra araba önemli değil volvonun da aynasını aldım şahinin de. Arabalar farklı tipler aynı.

Sonra bi de arkadan 4e takarak yetişme çabaları takdire şayan.
    iyi eğlenmişsiniz

acaba onlar size yetişebilirmi mantık olarak.

beyin bedava

sizin yaptığınız tam olarak hangi sınıfa giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sight

bmw mersedes görmemiş arabası, adam az bi para bulmuş bi yerden hemen koşa koşa bmw mersedes almaya gidiyor o da en ucuzundan
    toplumdaki mercedes ve bmw araç sahiplerine olan eziklik seviyesi tamda yazdığınız gibi.

insanların araç tercihlerine ve onlara kılıf uydurmakta üst ego tatmini.

bunu yazanların elindeki telefonda epıl.

klavye başı sürücü analizi.

konuyu açan üyede sanırım audi hissedarı..)
  • Klavye basi surucu profili analizi Ulkemizde ve dunyamizda bulunan BMW suruculerinin cogunlugu elit insanlardir.

Ama Bazilari

Bmw’nin sürücülerinin çoğunluğu maganda olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 8 Haziran 2018; 10:16:4 >

• Bmw gibi keko arabası görmedim ben.

Geöen gelmiş birtanesi 140 km/h civarı hızım vardı sol şeritte arkama yapışmış kıçı kırık 170 beygir fındık motorlu 320si ile. Böylelerine yol veririm genelde sonra geçerim. Bunada aynısını yaptım aldı ağzının payını. 170 beygir arabasıyla 290 beygir arabanın g*tüne yapışmaz birdaha herhalde.
  • stage 1.5 sayılabilecek f10 5.30d aracım var 300hp her açıdan her yönden memnunum ama dediğiniz gibi f30da çok çok daha başka bi numara var sıradan 3.20ied veya 3.20d olsa bile apaçilik yapılacaksa kesinlikle f10dan daha zevkli
  • faho kullanıcısına yanıt
    vallahi bende o işi şaka makinası olsun diye aldığım gün yaptım. 5.20i yapıştırdım duruyor
  • Sayın adminler. Bu nasıl bir konudur 3 gündür en üstlerde hala bloklanmamış. Konu başlığı bile nefret içeriyor. Bu tarz önyargılı ve nefret içerikli konular hemen kapatılmalı. Konu sahibide uyarılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Konuyla ilgili görsel:

-Yeni BMW'niz hayırlı olsun, yalnız anahtarları vermeden önce zorunlu bir eğitim videosunu izlemeniz gerekiyor.
    -BMW sunar: Nasıl mal gibi sürülür
    ben bu görseli paylaştım diye 5 gün uzaklaştırma almıştım. Çifte standardın da bu kadarı artık

• snoppy kullanıcısına yanıt
    BMW karikatürü paylaştınız diye uzaklaştırma mı aldınız DH markası nereye gidiyor böyle

İşin aslı markaların eninde sonunda böyle ilişkilindirilmeleri normal. Eskiden marka üretici belli olsun diye konulan masum bir işaretti. Fakat "markalaşma", "algı yönetimi" sahtelikleri endüstrinin magandalığı değil midir?

İnce bilgiye tesadüf etmiş, biraz görmüş, estetikten biraz malumatı olanlar zaten firmaların temsil etmeye bayıldıkları kitch hallerden nasıl maganda fikirlerle yönetildiklerini hemen farkeder. Buradan malumatı olmayıp da sedece ahlakı olanlar da yanan otobüsler, kırılan koltuklar, emisyon skandallarında "markaların" gerçekte nasıl değerleri temsil ettklerini görebilir. Ama tabii, hiç bir şey bilmemek de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Konuyla ilgili görsel:

-Yeni BMW'niz hayırlı olsun, yalnız anahtarları vermeden önce zorunlu bir eğitim videosunu izlemeniz gerekiyor.
    -BMW sunar: Nasıl mal gibi sürülür
    sansür uygulamışsın hocam

• Seni bildiğim bileli hep uçmayı beceremeyen ama adının kuş olduğu bir cinssin. Şimdide kalkmış oksijensiz kalan yanınla fikir beyan ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Yuzlerce tanidigim hekim var ve cogu BMW kullaniyor. Kendileriyle uzun yol yapariz ve bir kere bile kick down yapan olmadi. Noyan da 7 serisi BMW sini hekimden almisti ayrica kendisi de hekim. Ornekler uzar gider, o yuzden genelleme yapmak pek dogru olmaz.

Alıntıları Göster
    Bunların ki kedi ciğer işi yıllardır hep aynı sahne bmw mercedes sahibi keko. İş güç çamur at izi kalsın ama kusura bakmasınlar arabalarımızda kaplama var izde kalmıyor. Kuyruklarını aralarına sıkıştırıp usulca sağdan gidecekler.
  • TSY kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam moralim bozuktu iyi geldi. Birazdan yazliga kaciyorum. Otobanda yine civicler fluence ler saldircak. Takmicam diyorum ama ısrar ederlerse uzerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

iyi eğlenmişsiniz

acaba onlar size yetişebilirmi mantık olarak.

beyin bedava

sizin yaptığınız tam olarak hangi sınıfa giriyor.

Alıntıları Göster
    Sanırım aynası alınmış bir çakal kasa bmwcisiniz

Ben motoru araba gibi sürerim, aralardan geçmem ki zaten geçecek bi motor değil. Buna rağmen şehiriçinde 70le sabit sağ şeritten giderken sağımdan sollamaya çalışıp gidonuma teğet geçen densizlere haddini bildiren sınıftayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 8 Haziran 2018; 19:8:29 >
  • Güncel
  • Logo bulsa başka yerlerinede yapıştıracak eleman.
  • valla gördüğüm bütün f30 sürücüleri keko. göbek gördü mü yanlayan, makas atan tipler.

öyle olmayıp f30 kullananlar üzerine alınmasın benim gördüklerim bu şekildeydi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.