Şimdi Ara

BMW M4 vs Toyota Tacoma (Kar çekişmesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, konu başlığındada yazdığı gibi tacoma ile m4 ün kardaki çekiş güçlerini kıyaslamışlar.Sonuç tahmin ettiğiniz gibi, doğal olarak 4x4.

• Bayadır internette dönen bir video.Adam M4'den önce 2013 yılında Porsche 911 almış.Ama araç sorunlu çıkmış.Sonra onu iade etmiş.Eline geçen parayla da M4 almış.Sonra bu tarz videolar çekmeye başlamış.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    O zaman desene ben savan.avi oldum Ne derler ''ttnet mi kardeş?'' Neyse izlemeyen arkadaşlar varsa izlesinler
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Forum da verildi mi bilmiyorum? Ama ben internette bir kaç yerde gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Forum da verildi mi bilmiyorum? Ama ben internette bir kaç yerde gördüm.

Birazdan gelecek tepkilerden anlarız
  • m4 düşündüğümden iyi çıktı
  • serkanarch S kullanıcısına yanıt
    Bende başta hiç şans vermiyordum ama iyi direndi
  • An once kopru trafiginde yanimdaydi gri bi m4 ne heybetli duruyordu simdi gozumden dustu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam dikkat etimde sizin mesajlarınız genelde eksileniyor bunun nedeni nedir ? Yani eksilenecek bişeyde yok bu mesajda :)
  • M4 üm olsun da orasından burasından ses gelsin kapısı olmasın hatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 14 Şubat 2015; 21:36:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdikleri için eksiliyorlar.Sağ olsunlar beni forumda çok severler.
  • Yaklaşık 1 hafta önce izledim videoyu benimde m4 beklediğimden iyi çıktı.Bu arada yukarıdaki arkadaş yazmış ancak bende söyleyeyim m4'ün sahibinin bu araçtan önce 911'i varmış ve Aracın sorunlarından dolayı aracı iade etmiş ve bu m4'ü almış.Bu arada 911'i almak için zamanında epey para biriktirmiş
    İsyan et onlara.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Harbi mevzu ne? Bu kadar - liyorlar.Gerçi bir arada bana bastılar -85 idi dayanamadım sildim yorumu
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Yok Abi yazacak cevap bulamayınca zaten ERGEN yazıyorlar.İsyan edersem iyice coşarlar.

İşte eksiliyorlar.Hayır o kadar sorunları varsa yüzüme söylesinler.Adam demiyor ki mesajını beğenmiyorum.Dediği senin her

konuya mesaj yazmana gıcık oluyorum.Bende diyorum görmek istemiyorsan bas blocku ama onu da yapmıyorlar.

İşte çocukluğunu yaşayamamış üyeler burada eksileme oynuyor.Bende bir şey demiyorum.Sonuçta suç onların değil çocukluklarını

yaşatmayanların.
  • kar üzerinde iki aracın birbirini çekmesinin çekiş gücüyle ne alakası var, saçmalık, üzerinde kar lastiği olan şahin bile 4 mevsim lastik taşıyan subaruyu çeker.
  • M4 iyi dayanmış karşısındaki aracın 4 çeker ve daha ağır olduğu düşünülürse.
    La bu Automobilista size ne etti gardaşım ??
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Abi sorun kafaları güzelken forum kullanıyorlar.Onu bunu üstüne alınıp tribe giren üyeler.

Sonra başlıyorlar ağlamaya olay bu.Baktılar zeka olarak yenemiyorlar eksileyerek bir şeyler yapabileceklerini zannediyorlar.

Bende fazla takmıyorum.Böyle 3-4 kişiyi daha eksiliyorlar.İşte sürü psikolojisi bunların ki fazla takmıyorum o nedenle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Abi sorun kafaları güzelken forum kullanıyorlar.Onu bunu üstüne alınıp tribe giren üyeler.

Sonra başlıyorlar ağlamaya olay bu.Baktılar zeka olarak yenemiyorlar eksileyerek bir şeyler yapabileceklerini zannediyorlar.

Bende fazla takmıyorum.Böyle 3-4 kişiyi daha eksiliyorlar.İşte sürü psikolojisi bunların ki fazla takmıyorum o nedenle.

Valla banada yapıyorlar ama yapacak bir şey yok.Forumdaki yakın dostum bile arkamdan konuşup utanmadan dedikodu yapabiliyorken senin durum yine iyi.Boşver yaptıkları eksilemek olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.