Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
0
Favori
77.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz sonra sizler için hiç bir yardım açık olmadan 1.45.7 yaptığım video koyacağım Daha da geliştiriyorum arabaya alıştıkça.
  • ben yardımsız en az 1.42 küsür yaptım, şu dsc baya etkiliyo sürüşü, o konuda sorunum var, dsc yi kapatınca frenleme esnasında araç dengesizleşiyo, sonra zaten abs olmadığı için dahada kötü oluyo, ama dsc oluncada araç önden kayıyo sürekli, sinirlerimi bozdu
  • oyunu baya sevdim ama,millete bakıyorum dönerken hafiften frene basıyor falan tabi adamlarda direksiyon var,biz mause dönerken farenin sol tuşuna bi basarsak spin atıyoz o yüzden oynamıcam oyunu oynanmıyo valla,adam virajlarda farkı basıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanlı13

Arkadaşlar bnm pc de hata verdi oyun ya hata resimlerini koyuyorum bi el atı verin

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!

Arkadaşlar yarıdım edin bizde tur süreleri yapmak istiyoruz acaba indirdiğim yerden kaynaklanıyor olabilirmi
  • osmanli13 bilgisayarında virüs var gibi gözüküyor. explorer.exe yerlerde sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: **RaideN**

oyunu baya sevdim ama,millete bakıyorum dönerken hafiften frene basıyor falan tabi adamlarda direksiyon var,biz mause dönerken farenin sol tuşuna bi basarsak spin atıyoz o yüzden oynamıcam oyunu oynanmıyo valla,adam virajlarda farkı basıyo

Hassaslık ayarını düşürün zınk diye gaz ve fren olmaz. yüzde 20 yapın o zaman siz istemedikçe spin atmaz.

• beyler bi g25 im olsa neler yapardım neler ah ah
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByMeto

osmanli13 bilgisayarında virüs var gibi gözüküyor. explorer.exe yerlerde sanırım

Formattan başka öneriniz varmı
  • Avira antivir indir update yap. İnterneti kapa bilgisayarı yeniden başlat, açılışta f8 e basıp güvenli kipte aç. Tam bir virüs taraması yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

quote:

Orjinalden alıntı: **RaideN**

oyunu baya sevdim ama,millete bakıyorum dönerken hafiften frene basıyor falan tabi adamlarda direksiyon var,biz mause dönerken farenin sol tuşuna bi basarsak spin atıyoz o yüzden oynamıcam oyunu oynanmıyo valla,adam virajlarda farkı basıyo

Hassaslık ayarını düşürün zınk diye gaz ve fren olmaz. yüzde 20 yapın o zaman siz istemedikçe spin atmaz.

ya aslında spin atmıyor,son anda toparlıyorum hep,arkası şöyle bir savruluyor drift moduna giriyor araba,gaza yüklenmiyorum düzeliyoro zamanda hız kaybı oluyor.%20 yaparsam düzlükte daha yavaş hızlanmaz mı?

EDİT:Bide oyunda çok güzel drift yapılıyor,1 saat falan uğraştım hatasız driftlerim oluyo.Oyuna ilk başladığımda arabanın arkası savrulmuştu,uzunda bir virajdı,virajı 4. viteste drirftle geçtim (oda şansa bala daha viraz alamıyorum drift yapıyoz ),adamın biri raiden you rox dedi xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 14 Eylül 2007; 11:29:27 >

• Raiden, bmw aleminin drift kingi olacaksın herhalde
  • İnternetten oynamaya çalıştım ama açınca aklım dank etti, bütün yardımcı ayarlar kapatılmış durumda. Bu şekilde direksiyonu kurup denemek lazım yoksa klavye ile arabanın başı döndü, dansöz oldu resmen :) .Diğer arabalarda maşaallah fıldır fıldır, 200 metre düz gidene hemen kenarda madalya takıyorlar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

Raiden, bmw aleminin drift kingi olacaksın herhalde

olabilir saka maka zevkli ama drift yapmasi
  • arkadaşlar paneldeki sistemimle oynayabilirmiyim?
  • Çok rahat oynarsın , bende de 128mb nvidia 6600GT var, neredeyse full olarak oynuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: truva1975

Çok rahat oynarsın , bende de 128mb nvidia 6600GT var, neredeyse full olarak oynuyorum.

Nası ya ben yandaki sistemle eğer tüm grafikleri açarsam pit bölümü dehşet bi şekilde kasılmaya başlıyo sırf o yüzden shadowla ilgili herşeyi medium yaptım anca rahatladı
  • "Neredeyse full olarak oynuyorum." demişim zaten , oyunlarda ilk kısılacak şey zaten shadow ayarıdır, bende onu kıstım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: truva1975

"Neredeyse full olarak oynuyorum." demişim zaten , oyunlarda ilk kısılacak şey zaten shadow ayarıdır, bende onu kıstım.

hoca zaten 6600 ile onu kısmadan oynama şans ın yok 7600 bile full de zorlanıyor düşün artık gerisini
  • bende neredeyse full oynuyorum + anti-alising uygulama denetlemeli ve görüntüler güzel. tabi shadow açınca sizin gibi bi sorunla karşılaştım, kaldıki gölgelendirmeleri beğenmedim, o yüzden sadece o kısık
  • Bende bir sorun var sanırım.Gaza bastığım anda,araba deli gibi gidiyor duvarda buldum kendimi nedendir acaba
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.