Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
0
Favori
77.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: forious

Bende bir sorun var sanırım.Gaza bastığım anda,araba deli gibi gidiyor duvarda buldum kendimi nedendir acaba

direksiyonla mı oynuyorsun kontrollerine bir bak istersen benimkiler aşağıdaki menüde, gaza basınca normal gözüküyorsa sorun çıkmaması lazım

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!
  • Klavye ile oynuyorum.Kontrolleri değiştirmiştim
  • gaza basınca kendimi duvarda buluyorum dediğin oyun hızlı çekim gibi mi gidiyo ?
  • yardımlar açık şekilde 1.40.339 yaptım daha da geliştirmeye çalışıyorum ama bundan sonrası gerçekten zorluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARone

yardımlar açık şekilde 1.40.339 yaptım daha da geliştirmeye çalışıyorum ama bundan sonrası gerçekten zorluyor.

hangi pistte sprint mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

yardımlar açık şekilde 1.40.339 yaptım daha da geliştirmeye çalışıyorum ama bundan sonrası gerçekten zorluyor.

hangi pistte sprint mi ?

gp de bu araçla short cut yapmadan 1.40 olmaz sprinttir heralde. bende en son tc kapalı dsc ve abs on şekilde otomatik viteste 1.42 yaptım, bide araç önden kaymasa

• bütün ayarlar kapalı fareyle oynarak 1.45 yaptım,sonrada fareyle olmıyıcağını anlayıp oyunu bıraktım
  • evet kısa pistte yaptım bu rekoru. short cut yok sadece son virajdan önceki ikili viraja biraz içten girdim. orda da kazansam kazansam yarım saniye kazanmışımdır.
  • İmzamdaki sistemle oyunu akıcı bi şekilde full ayarlarda oynayabilirmiyim arkadaşlar?
  • full olarak bilmiyorum ama çok rahat çalıştırır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

gaza basınca kendimi duvarda buluyorum dediğin oyun hızlı çekim gibi mi gidiyo ?

Aynen öyle kardeş.
  • quote:

quote:

gaza basınca kendimi duvarda buluyorum dediğin oyun hızlı çekim gibi mi gidiyo ?

Aynen öyle kardeş.

bende sanırım H - J - K tuşlarından biri oyunu hızlı çekim yapıyodu bi kontrol et derim ..
  • quote:

quote:

quote:

Aynen öyle kardeş.

bende sanırım H - J - K tuşlarından biri oyunu hızlı çekim yapıyodu bi kontrol et derim ..

time acceleration ile hızlanma karışmış galiba,tuş ayarlarında vardı o
  • quote:

evet kısa pistte yaptım bu rekoru. short cut yok sadece son virajdan önceki ikili viraja biraz içten girdim. orda da kazansam kazansam yarım saniye kazanmışımdır.

doğrudur, eğer apexleri düzgün yakalarsanız araç virajda da hızlanıyor, benim sorunum apexleri yakalama, araç önden kaydığı için apexi yakalamak önemli oluyo, çünkü o zaman ön taraf yere basıyo, arkadan kontra veriyo ve kontrol etmek hiç zor değil, virajı gayet hızlı alıyosun o zaman
  • Bide ben deniiiim. Sağol.
  • Oyun gerçekten çok zevkli sadece pistlerde degilde sokaklardada gidebilsek ve diger BMW araçlarıda olsa tadından yenmez valla ayrıca grafikleride hiç beklemedigim kadar güzel full ayarlarda 50-60fps arasında oynadım
  • yaf bu oyunun gerçekçi olduğunu mu savunuyorsunuz anlamadım ben. bi toprak yola giriyorsun geri geri gitmiyor araba benim araba bile gider orada bea :) virajlara yavaş bile girsen kayıyor araba filan bence saçma olmuş kontroller. tamam need for speed te abartı bir oyun ama gerçek araba sürmek böyle de değilki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IceMan

yaf bu oyunun gerçekçi olduğunu mu savunuyorsunuz anlamadım ben. bi toprak yola giriyorsun geri geri gitmiyor araba benim araba bile gider orada bea :) virajlara yavaş bile girsen kayıyor araba filan bence saçma olmuş kontroller. tamam need for speed te abartı bir oyun ama gerçek araba sürmek böyle de değilki.

direksiyonla oynamıyosan oyuna bulaşma
  • Beyler ne duruyorsunuz,neden gelmiyorsunuz oyuna?
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

Oyunu oynayamıyorum.Single playe seçenklerinde birine basıncı bilgisayar kitleniyor rest atmak zorun kalıyorum.Oyunu ilk yüklediğimde böylebir sorunum yoktu.Mesela pratice ye basıyorum kitleniyor.Sadece single player da kitleniyor.Diğerlerinde olmuyor

Bir sorun daha var.Mesela Mutiplayer bölümüne giriyorum leave multiplayer felan diyince yine donuyor.Dün sorunsuz açılıyordu yaf

Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Birde oyunu silip tekrar kurdum sorun çözülmedi.Baştan açtım olmadı.Yeni hesap açıp orda açmayı deneim yine olmadı.Ne yapmam gerek

kitlenme sadece bu oyuna mı özgü ? 3dmark programıyla kitlenmeden test yapabiliyor musun, sorunun herşeyle alakalı olabilir ama ilk önceliğin ekran kartı sürücülerini silip yenilerini kurman , sadece bu oyuna özgü mü onu bilelim

Ayrıca ekran kartının 9550 olması sebebiyle oyunun konfigrasyon ayarlarında shader leveli directx 8 yapman gerekiyor , genede kitlenme sorunun bununla alakası olmayabilir, overclocksuz tekrar bir dene istersen

evet arkadaşlar bendede aynı problem var ati 9550 kullanıyorum söylediğiniz her şeyi denedim ama olmuyor çok enteresan EA Codmaster gibi oyunların hemen hemen hepsini problemsiz çalışyırıyor ama bunda takıldı birde gta serilerindede aynı şeyi yapıyor açılıyor tam oyun başlıyacakken reset atıyor makine ve benimde beynimde bir şeyler oluyor sinirden :) arkadaşlar bu sorunu nasıl aşabiliriz yardım ederseniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.