Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
0
Favori
77.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu oyunu multiplayer oynayabilen var mı?
    yani birkişi host olacak diğerleri o kurulan servera girecek? yapabilen oldu mu bunu.
    Bir türlü halledemedik.
  • resimler için teşekkürler birde böyle denicem yoksa hakkatten araç direksiyonla kullandığım halde dönmüyor artık b bakarım saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: CooperCrew

Hem yarış var hemde kendi kendine gezebileceğin test modu var pist sayısı 1 onunda iki tane değişik versiyonu var biri sprint diğeri gp multiplayer desteği de var

Edit:
     BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!

BMW de bunun ne işi var acaba ?

oranın adı mercedes arena . oyun yüklenirken yazıyo

• quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

ben beğendim, aracın bi sürü özelliğinden faydalanabiliyorsunuz, tam yarış moduna sokabiliyorsunuz, abs off falan var, tek bi sorun, araba her şekilde otomatik viteste auto gearbox off yapıyorum ama 1. viteste debriyajı bırakıyorum araç hala çalışıyo.tepkiler güzel bence, araç çok detaylı.sadece nürburgring pisti var, ve tamamı değil, yarışların yapıldığı kadarı açık. modifiye koymuşlar sadece amortisörler spor versiyonla değişiyor.dediğim gibi tepkiler güzel, çok abartılı kaymıyor, ama ayağınızı gerçekteki gibi kullanabilmenizi sağlıyor, bide hemencecik kalkışta pati çekmiyor. dx9 ile oynuyorum, görüntülerde güzel, keşke her araba firmasının böyle projeleri olsa

Hocam ek olarak Auto Clutch seçeneğinide kapatırsan, otomatik debriyaj devreden çıkacaktır

• Auto Clutch seçeneği menülerde nerden kapanır bilmiyorumda manuel şu şekilde kapanıyo

oyunun klasörünü bulup orada userdataya gel profil isminin olduğu klasöre gir orada profilismin.plr dosyası var bende mesela venomtrk.plr onu wordpad ile aç sonra orada adres satırı var Auto Clutch="1" yazan bunu Auto Clutch="0" olarak değiştirip bir dene

bu plr dosyasında bir sürü değişiklik yapılabiliyor sanırım
  • ya bu multiplayer iyi güzelde kopmalar bolca yaşıyorum adam gibi yarışta yapamadım bağlantı kopuyor arada internetimle alakası yok bu oyunda oluyor bazen,rahatça yarışabilen var mı qualify değilde normal yarış diyorum.
  • arkadaşlar Nürburgring pistinin detayları

Mercedes-Arena: 2 left bends, 2 right bends
    Grand Prix circuit: 7 left bends, 10 right bends (incl. the Mercedes Arena)
    Müllenbachschleife: 3 left bends, 5 right bends
    Nordschleife: 33 left bends, 40 right bends

nünburring tek bir pist değil gördüğünüz üzere 4 adet pissten oluşuyor

ilk 2 pist yani grand prixlerin yapıldı ve Mercedes arenanın oldu pistte birbiri ile iç içe

Nordschleife ise tamamen ayrı bir olay 22.8oo km bir tur 1o dakika falan sürüyor...

Yani orda mercedes logosu görmeniz cok normal...
  • Arkadaşlar Logitech G25 ile oynuyorum. GTR serisinden alışığım aslında bu oyun türüne Hiç bi yardım kullanmadan en iyi derecem şimdilik: 1.48.3
    Yardım kullanarakta en iyi derecem: 1.43.2

Daha da geliştiriyorum Sizlerin nasıl?

DÜZELTME: Dereceler kısa olan pistten. GP değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 13 Eylül 2007; 12:13:39 >
  • Dün gece bi oyuna girip multiplayer oynayabildim gayet rahattı ama sadece pratice diyo ona sinir oluyorum
  • sağ üstte(hud açıksa) süre yazar,o süre bittiğidnde bir sonrakine geçer(buna uygun laf bulamadım,bir sonraki ney?)
  • Oyunu oynayamıyorum.Single playe seçenklerinde birine basıncı bilgisayar kitleniyor rest atmak zorun kalıyorum.Oyunu ilk yüklediğimde böylebir sorunum yoktu.Mesela pratice ye basıyorum kitleniyor.Sadece single player da kitleniyor.Diğerlerinde olmuyor

Bir sorun daha var.Mesela Mutiplayer bölümüne giriyorum leave multiplayer felan diyince yine donuyor.Dün sorunsuz açılıyordu yaf

Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Birde oyunu silip tekrar kurdum sorun çözülmedi.Baştan açtım olmadı.Yeni hesap açıp orda açmayı deneim yine olmadı.Ne yapmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLimE -- 12 Eylül 2007; 13:15:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

Oyunu oynayamıyorum.Single playe seçenklerinde birine basıncı bilgisayar kitleniyor rest atmak zorun kalıyorum.Oyunu ilk yüklediğimde böylebir sorunum yoktu.Mesela pratice ye basıyorum kitleniyor.Sadece single player da kitleniyor.Diğerlerinde olmuyor

Bir sorun daha var.Mesela Mutiplayer bölümüne giriyorum leave multiplayer felan diyince yine donuyor.Dün sorunsuz açılıyordu yaf

Birde oyunu silip tekrar kurdum sorun çözülmedi.Baştan açtım olmadı.Yeni hesap açıp orda açmayı deneim yine olmadı.Ne yapmam gerek

Evet arkadaşlar acil bir çözüm bulmam lazım.Önerileriniz neler?

• quote:

Oyunu oynayamıyorum.Single playe seçenklerinde birine basıncı bilgisayar kitleniyor rest atmak zorun kalıyorum.Oyunu ilk yüklediğimde böylebir sorunum yoktu.Mesela pratice ye basıyorum kitleniyor.Sadece single player da kitleniyor.Diğerlerinde olmuyor

kitlenme sadece bu oyuna mı özgü ? 3dmark programıyla kitlenmeden test yapabiliyor musun, sorunun herşeyle alakalı olabilir ama ilk önceliğin ekran kartı sürücülerini silip yenilerini kurman , sadece bu oyuna özgü mü onu bilelim

Ayrıca ekran kartının 9550 olması sebebiyle oyunun konfigrasyon ayarlarında shader leveli directx 8 yapman gerekiyor , genede kitlenme sorunun bununla alakası olmayabilir, overclocksuz tekrar bir dene istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 13 Eylül 2007; 13:44:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

yalandan oyun ıste araba gzl onun dısında oyun çöpe atılcak cınsten. oynanabılrlıgı 0 bana gore. ındrdım baktm sonra sıldım zaten

zaten oynamak için direksiyon lazım,kaldıki iş direksiyonla bitmiyo çünkü oyun simülasyon, yani gerçekteki gibi oynamak gerek, o yüzden oyuna mok atmaya gerek yok bence, sen yapamamışın yani

****condor****@ hocam auto clutch diye bi seçenek görmedim ama oto gearbox off yaptığımdada debriyaj aktıifti, sağ olsun venomtrk bi tiyo verdi, şimdi debriyaj var araç tam manuel

venomtrk @ hocam bu motec i oyunlara nası uyarlayacaz?? programı kurdum, bi tane profil yarattım falan, o plr dosyasındada bi kaç ayar yaptım motec logfile ile ilgili.ama olmadı, nasıl yapılır biliyomusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dikmenibo -- 13 Eylül 2007; 14:14:14 >

• Bendede ara sıra hata verip oyundan çıkıyor.Genellikle yarışa başlarken oluyor ama çooook az oluyor.Biraz öncede yarışın ortasında attı Ama bunlar düzeltilir bence çünkü daha oyun yepisyeni

Benim derecem hiç bir yardım açık değilken(debriyaj hahil) 1.45 . adamlar 1.40 yapıyor Onlar direksiyonla oynuyordur heralde,ben mouse la oynuyorum,alışmaya çalışıyoz bakalım napiciz

• Oyundan çektiğim bazı resimler

NOT:İlk defa DH ye resim yolluyorum,hem büyük çıkmaması hemde kotalı kullanıcılar için link olarak koyuyorum

Oyunu ilk oynayışım Ama sevdim gibi.
    http://img507.imageshack.us/img507/1222/bmw2007091220415851xh6.jpg

Ehe alışmaya çalışıyoruz
    http://img520.imageshack.us/img520/401/bmw2007091220420745hz4.jpg

İlk denemem.Öbürkülerde yeni olmalı,yoksa ilk denemede nası geçim
    http://img507.imageshack.us/img507/8427/bmw2007091220400443ds1.jpg

Zor toparladım
    http://img520.imageshack.us/img520/4213/bmw2007091220422363ce0.jpg

Buda böle bişi
    http://img507.imageshack.us/img507/2533/bmw2007091220421626nu1.jpg

NOT:AA kapalı.Diğerleri Full-High-Medium,High ağırlıklı

• motece bende bakayım halledersem yazarım buraya daha oyunda kullanmadım.

multiplayer da hangi serverlarda oluyosunuz rastgele mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 13 Eylül 2007; 15:36:51 >
  • multi daha oynamadım.hangi serverdasın??
  • Arkadaşlar bnm pc de hata verdi oyun ya hata resimlerini koyuyorum bi el atı verin

• quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

kitlenme sadece bu oyuna mı özgü ? 3dmark programıyla kitlenmeden test yapabiliyor musun, sorunun herşeyle alakalı olabilir ama ilk önceliğin ekran kartı sürücülerini silip yenilerini kurman , sadece bu oyuna özgü mü onu bilelim

Ayrıca ekran kartının 9550 olması sebebiyle oyunun konfigrasyon ayarlarında shader leveli directx 8 yapman gerekiyor , genede kitlenme sorunun bununla alakası olmayabilir, overclocksuz tekrar bir dene istersen

Dediklerini yaptım.Normal ve O/c lu yine kitleniyor.Ayrıca son driveride yükledim ama sorun devam edior

Oyunun verdiği zevk çok iyi ama ben o zevki salak bir takılma yüzüden alamıyorum of ya

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.