Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
0
Favori
77.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: osmanlı13

quote:

Orjinalden alıntı: osmanlı13

Arkadaşlar bnm pc de hata verdi oyun ya hata resimlerini koyuyorum bi el atı verin

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!

Arkadaşlar yarıdım edin bizde tur süreleri yapmak istiyoruz acaba indirdiğim yerden kaynaklanıyor olabilirmi

ayarlardan dx8 i ayarla oynarsın o zaman.bendede aynı sorunu verdi dx9 ve auto modda...

• Arkadaşlar farları nasıl açıyoruz?
  • normalde e yada h.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Megavolt

Arkadaşlar farları nasıl açıyoruz?

biraz control leri karıştırırsan herşeyi bulursun
  • Çok Zor Çekiyo Çok yavaş...
  • arkadaslar ben bunu oynamayi beceremedim. mesela ben hafif sag yapmak istiyorum, klavyede sag tusa dokundugum an araba sonuna kadar saga kiriyor ve araba kontrolden cıkıyor. bu yuzden ilk virajda araba kontrolden cikiyor. bu ayari nasil yapabilirim??
  • quote:

Orjinalden alıntı: switel

arkadaslar ben bunu oynamayi beceremedim. mesela ben hafif sag yapmak istiyorum, klavyede sag tusa dokundugum an araba sonuna kadar saga kiriyor ve araba kontrolden cıkıyor. bu yuzden ilk virajda araba kontrolden cikiyor. bu ayari nasil yapabilirim??

direksiyon şart bu oyun için, klavyeyle oynanmaz simulasyon bu oyun.
  • haritada gezebileceğiniz yerler var

mesela start düzlüğünün altındaki tünel yada yine start finish in arkasında kalan düz yol

padokların arkasındaki otopark (baya bi kasisli) kısa pistte yan yolları kullanarak lastik bariyerlerin arkasında kalan yollara da girebiliyosunuz

start finish in arkasında kalan (5. virajdaki aradan gidebileceğiniz bir yol var 5. viraj sağ yani uzun ve kısa pisti ayıran viraj orda solda kalan aralıktan devam edin üstten gidince ambulans ın arkasında bir tünel var aşşağı atlayın)

orda bi hız denemesi yaptım 26o gördüm ve haliyle yol bitti

ha bu arada aşşağı ucarsanız kadran 3oo e kadar düşüyo

araştırmacı oyunculuk bu olsa gerek pistin kenarında ve kaçış noktaların aralarında açıklıklar var herhangi birine dalın cok garip yerlere cıkıyosunuz

ama çimlere güvenmeyin altı boş olabiliyo

• daha önce kuzenle denedik bunları, ama maalesef her seferinde diskalifiye etti oyun bizi, anlamadım o olayı, acaba multi yapıyoduk diyemi ?? padok falan geziliyo, bi otoyol üzerinden pistin giriş kapısına kadar gidebiliyosunuz
  • oyunu indirdim oldukça güzel ama bu klavye olayı nasıl ayarlanıyor
  • Dap gibi bir programla indirmeyi deneyin daha hızlı iner.
  • Nurburgring Sprint yolunda: 1.42.780 yaptım ama 1.41.800'e inen var, nasıl yapıyolar aklım almıyor. Bir yerde yanlış çizgiden giriyorum viraja kesin... O elemanlardan birini izleyip öğreniris.

Oyun çok güzel de keşke insanlar nizami yarışsa yani startta en öndekilere dalıyolar ve ilk virajda herkes Allah ne verdiyse dalıyo... Live For Speed oynardık o da aynı böyle olurdu, bir türlü ilk viraja sığamıyoruz. Bir de klavye ile debelenen kasaplar var arada sanırım onların ne zaman ne yapacağı belli olmuyo bazen 1. giderken yolun ortasında durmuş beni kolluyo, tutturursa da uzaya yolluyo tabi. Sövmemek için zor tutuyorum kendimi.

• Uzun pistte 2.19 küsürde tur attım Manuel vitesle hemde, süspansiyon standart değildi bayağı farkediyor. Kısa pisttede bir turlayım
  • ben klavye ile oynuyorum 1.45 saniye ile bitrdim daha dün yükledim klavye ilede oynanıyo oynamıyo diye bişey yok hemde manuel vitesti benim cok hosuma gitti her zaman icin zor olan güzeldir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ketcap98

ben klavye ile oynuyorum 1.45 saniye ile bitrdim daha dün yükledim klavye ilede oynanıyo oynamıyo diye bişey yok hemde manuel vitesti benim cok hosuma gitti her zaman icin zor olan güzeldir

Tabiki klavye ile de oynanır fakat yardımların açık olduğu serverda... Gazın sensivitiy'sini ne kadar düşürsende TC'nin kapalı olduğu bir serverda klavye ile çok zor.
  • matador dun aksam beraberdik benim nick Levent=TR= olan bendim seni son anda listede gördüm diskalifiye olmussun ama
  • 4300 DEVİRDE 330 KMYAPTIM 6 VİTESTE VARMİ ARTTİRAN

• quote:

Orjinalden alıntı: ketcap98

matador dun aksam beraberdik benim nick Levent=TR= olan bendim seni son anda listede gördüm diskalifiye olmussun ama

Ya hiç sorma yarış başladı 2-3 viraj sonra benim gamepad'in pili bitti araba bariyerlere girdi. Geri al toparla derken çok zaman kaybettim, sonra zaten öylesine oynadım. DNF olduk.
  • Arkadaşlar Multiplayer Nasıl Oynanır
  • Bu arada birşey farkettim:
    Yarış sırasında, kokpit kamerasından oynuyorsanız:
    3'e bastığınızda göstergeler duruyor, bir daha bastığınızda çalışıyor, yani önceden olan o göstergelerin takılması bundan dolayıydı çok büyük bir ihtimalle...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.