Şimdi Ara

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı! (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
0
Favori
77.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oyun güzel ama ben vites ayarını elimle yapıyorum daha rahat oluyo
  • normalde bende öyle kullanıyorum, ama otomatik modda daha hızlı vites değiştirdiği için, ve daha iyi devirlerde vites değiştirdiği için, daha çok verim alıyorum, genelde tur zamanı kastığımda kullanıyorum öyle o yüzden tcs de açık, normalde sadece dsc kullanıyorum, ama tcs 1 olmadan pistte rekor kırmak bence zor, harbi iyi sürücü olman gerek
  • TTnet var iken hayatta oyun falan indirmem.Sinir hastası oluyorum sonra.
  • arkadaşlar size ip ucu..piste ilk viraja girerken sağa dönmeden direk ileriye devam edin araç duvara toslayınca -ben r olarak ayarladım-
    aracı reset leyen tuşa basın ve rekorumu egale edin
  • ooo sağlam açıkmışo yüzden mi damage kapalı gözüküyo ss de
  • grafikler fena sayılmaz ama arabalarda parlaklık yok sanki soluk duruyor gibi neyse denemek lazım iniyo şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

ooo sağlam açıkmışo yüzden mi damage kapalı gözüküyo ss de

hadi bakalım dene bunu ...

1.24 un altına inebilecekmisin
  • şimdi pek müsait değilimde aldım hileyi, deneyecem bi ara
  • ben bu oyunu gtr2 ye mod olarak indirdim aynısı tıpatıp gtr2 oynayan arkadaslar indirebilirler ve boyut olarak cok daha küçük üstelik,

http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=6178
  • indireli 1 hafta felan oluyor torrent te gördüm indirdim Kurdum oyunu açtım ama hoşuma gitmedi dönüşleri ama sesi ilk etapta hoşuma gitti. Ama biraz daha güzel yapılabilirdi. Oyunu açınca bi hayal kırıklığı oluyor.
  • 6. vites 330km/h 7600devir

BMW M3 Challenge bedava olarak yayımlandı!
  • hız göstergesini pek iyi yağıştıramamışın, etrafındaki kareti biraz temizleseydin
  • Bu oyunu G25 ile oynayan varmı?
  • gerçekten çok saglam bir oyun yapmişlar.. momoyla çok güzel ikili oldu bu oyun.. bide istanbulpark pisti olsaydı tadından yenmezdi menude çalan şarkıya da hayran kaldım, bu şarkı kimindir adı nedir bilen var mı acaba?
  • online oynayan arkadaşlar nasıl oynandığını anlatırlarsa çok sevinirim teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _passenger_

online oynayan arkadaşlar nasıl oynandığını anlatırlarsa çok sevinirim teşekkürler..

ben online oynuyorum sık sık, ana menüdeki internet secenegine girip üye olup rahatlıkla oynayabilirsin, ancak oyunda çok kendini bilmez var, bu oyunun çarpışan arabalardan farkını anlayamamışlar, bu gayet sinir bozucu
  • gp de 2.26 yaptım yarışa girdim sonuncu oldum :D

bi ara toplanıp yarışalım zevkli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _passenger_ -- 1 Kasım 2007; 4:03:53 >
  • oyunu çekiom bende arkadaşlar kurunca nassı oynanır yardımcı olabilirmisiniz
  • Oyungezer bu ay oyunu veriyor kotalı arkadaşlara duyurulur.
  • arkadaşlar oyunu indirdim kurdum

ama manuelde klavye ile oynanmıyor meret zor otomatik şanzumanı varmı

varsa nereden anasıl ayarlanıyor çok zor oluyor yahu klavyede tuşları karıştırıyom heyecandan güzelim bmw herseferinde bariyerlerde ya içim gidiyor

konuyu bilen arkadaş bi el atsa çok ii olcek
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.