Şimdi Ara

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
15
Favori
110.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

Merhaba

2016 model 1.18 M paket arac için sesli komut özelliği aktif edilebiliyormu? (İngilizce olabilir) birde fabrika çıkışı DVD göründüğü halde oynatmiyor açılabilir mı?

Ayrıca bu araca eklenebilecek neler olabilir paylasabilir mısınız lütfen.

Merhaba,Lisanslı nbt alırsanız sesli komut aktif olur (ingilizce & almanca) Dvd hareket halinde izleyebilirsiniz tabiki.
  • Merhaba,

Geçen aylarda sizden kodlama yaptırmıştım. Garanti de sorun olmadığını söylemiştiniz.
    Şu anda gösterge panelim bir çalışıp bir çalışmıyor, servis komple göstergelerde sıkıntı olabilir yada komut setinde sıkıntı olabilir dedi.

Şimdi servise gittiğimse siz kodlama yapmışsınız o yüzden garanti dışı kaldı diyebilir mi?
  • ekomeko E kullanıcısına yanıt
    borusana kodlama yaptırdım dersen garantiye falan sokmazlar dünyanın masrafını çıkarırsın, kodlama yaptığıın yere bir git derim
  • Değerli dostlar;
    - İmzamdaki araçta Bluetooth var fakat sadece telefonla konuşurken çalışıyor. Telefondaki müziği sistemden dinleyemiyorum. Düzeltilebilir mi?
    - Sistemde tüm müzik/ses formatlarını dinleyebiliyorum ama "Flac" dosyaları görmüyor. Düzeltmenin bir yolu var mı?
    Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekomeko

Merhaba,

Geçen aylarda sizden kodlama yaptırmıştım. Garanti de sorun olmadığını söylemiştiniz.
    Şu anda gösterge panelim bir çalışıp bir çalışmıyor, servis komple göstergelerde sıkıntı olabilir yada komut setinde sıkıntı olabilir dedi.

Şimdi servise gittiğimse siz kodlama yapmışsınız o yüzden garanti dışı kaldı diyebilir mi?

En kısa zamanda uğrayın eski haline getirelim derim.Servisin ne yapacağı belli olmaz.2 Aracımda garantili sürekli yetkili servise götürüyorum.Kosifler biraz katı bu aralar ona götürmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadManager

Değerli dostlar;
    - İmzamdaki araçta Bluetooth var fakat sadece telefonla konuşurken çalışıyor. Telefondaki müziği sistemden dinleyemiyorum. Düzeltilebilir mi?
    - Sistemde tüm müzik/ses formatlarını dinleyebiliyorum ama "Flac" dosyaları görmüyor. Düzeltmenin bir yolu var mı?
    Şimdiden teşekkürler...

Selamlar 2014 7.Ay sonrası araçlarda bulunan radyo ünitesinden almanız gerekmektedir.Aksi halde bluetooth üzerinden müzik dinleyemezsiniz.Diğer konu hakkında bilgi sahibi değilim malesef.
  • Merhaba ;
    Herkes Hareket halinde iken video izlemeyi aktif etmek ile ilgili soru sormuş ama bu araçlar durur vaziyetteyken video gösteriyorlarmı ki.
    2016 model 40 yıl serisi var bende, menude mutlimedia kısmına gelince video ile ilgili bir şey çıkmıyor. USB ye video aktardım ama çıkmadı. illa DVD ye yazıp DVD oynatıcısına mı koymak gerekiyor menude çıkması için yoksa araçlarda bu özellik açıldıkdan sonra bir de hız limitini kaldırmak üzerine mi konuşuyor herkes.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enisyilmazlar1212

Merhaba ;
    Herkes Hareket halinde iken video izlemeyi aktif etmek ile ilgili soru sormuş ama bu araçlar durur vaziyetteyken video gösteriyorlarmı ki.
    2016 model 40 yıl serisi var bende, menude mutlimedia kısmına gelince video ile ilgili bir şey çıkmıyor. USB ye video aktardım ama çıkmadı. illa DVD ye yazıp DVD oynatıcısına mı koymak gerekiyor menude çıkması için yoksa araçlarda bu özellik açıldıkdan sonra bir de hız limitini kaldırmak üzerine mi konuşuyor herkes.
    Teşekkürler

Benim araçta da video ile ilgili menu çıkmıyor. Kodlama ile çıkar mı ? BMWconnected (internet, havadurumu vb.) özellikleri de kodlama ile yapılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

quote:

Orijinalden alıntı: Enisyilmazlar1212

Merhaba ;
    Teşekkürler

Benim araçta da video ile ilgili menu çıkmıyor. Kodlama ile çıkar mı ? BMWconnected (internet, havadurumu vb.) özellikleri de kodlama ile yapılabiliyor mu ?

Bazı araçlarda usb video seçeneği kapalı.Kodlamayla onu ve giderken video izlemeyide açmaktayız
  • Tüm kodlamalar ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiVeVaLuE

Tüm kodlamalar ne kadar?

100 tl ekstra amerikan park 50 tldir
  • ConnectedDrive için BMW AG'den registration yapmak ve 1650 TL ödemek gerekiyor. Ancak nette bunu başka ülke üzerinden 275 USD'ye yapan da var. Bunu yorumlayabilecek kişi var mı ? Dışarıdan lisanslayan kişi de tamamiyle official/legal yapıyor.

Sonrasında ise kodlama ile açılan uygulamalar nedir ? Internet, ofis, hava durumu gibi veri alışverişi yapan uygulamalar sınırsız (zaman ve gelen veri miktarından bağımsız olarak) çalışacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

ConnectedDrive için BMW AG'den registration yapmak ve 1650 TL ödemek gerekiyor. Ancak nette bunu başka ülke üzerinden 275 USD'ye yapan da var. Bunu yorumlayabilecek kişi var mı ? Dışarıdan lisanslayan kişi de tamamiyle official/legal yapıyor.

Sonrasında ise kodlama ile açılan uygulamalar nedir ? Internet, ofis, hava durumu gibi veri alışverişi yapan uygulamalar sınırsız (zaman ve gelen veri miktarından bağımsız olarak) çalışacak mı ?

Selamlar 250 USD Karşılığında aynı şekilde bizde yapmaktayız.Spotify Laptimer gibi uygulamalar dışında Hava durumuda gelmekte.Trafik için ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Merhaba. Bende 2 gün önce F20 1.16i aracımı aldım. İkinci el olarak aldım ama olsun :) Öğrenmek istediğim birkaç şey var, yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :) Öncelikle aracım 2013 model Urbanline.

Gizli özellik olarak neleri açabiliyoruz?
    Sport+ modu yanında sport şanzıman da açılıyor mu?
    Launch control aktif edebiliyor muyuz?
    Spotify premium üyeliğim var. iDrive ekran üzerinden dinleme imkanım varmı?

Bluetooth üzerinden müzik dinleme imkanı yok. Hangi parçayı değiştirirsek dinlemeye olanak sağlanır?

Cruise control taktırmak istiyorum. Nerde nasıl yaptırabilirim?

NBT ünite taktırırsam kullanabileceklerim neler?

Çok sordum ama bir heyecan ve hevesle oldu :) Cevaplarınızı esirgemeyin lütfen :)

Edit: iDrive ekranda ConnectedDrive menüsü gözükmekte. Nasıl kullanabiliriz bunu? Ne işe yaramakta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eScapeeXc -- 12 Temmuz 2017; 10:42:7 >
  • cou_ kullanıcısına yanıt
    1650 ödemek istemiyorum ama 250 dolar ile aktivasyon nasıl yapılıyor detaylı anlaabilir misinizi? Ankaradayım. İlerde sorun çıkma ihtimali var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Merhaba. Bende 2 gün önce F20 1.16i aracımı aldım. İkinci el olarak aldım ama olsun :) Öğrenmek istediğim birkaç şey var, yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :) Öncelikle aracım 2013 model Urbanline.

Bluetooth üzerinden müzik dinleme imkanı yok. Hangi parçayı değiştirirsek dinlemeye olanak sağlanır?

Çok sordum ama bir heyecan ve hevesle oldu :) Cevaplarınızı esirgemeyin lütfen :)

Edit: iDrive ekranda ConnectedDrive menüsü gözükmekte. Nasıl kullanabiliriz bunu? Ne işe yaramakta?

@eScapeeXc
    Gizli özellik,
    dijital hız göstergesi ile ışıkların aktivasyonu (sislerin dönüşte yanması vb.) ve sport+ yeterli bence.
    Sport+ ile şanzıman sport ayrı şeyler, 2TB spor şanzıman , ancak tavsiye etmem,
    Launch N13 motorlarda olmuyor.
    Bluetooth icin Head_unit destekliyorsa, kodlama ile aktivasyon olur.
    Cruise control icin yardımcı olabilirim, elimde parçası var, ustama yönlendiririm, cüzi bir işçilikle işiniz görülür.
    NBT olursa, navigasyon, sesli komut, web radio, bmw apps, biraz daha kaliteli dahili amfi ile daha iyi ses ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olursunuz.
    Connected drive menusu icin odeme ile yıllık üyelik almanız gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfpar

quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Merhaba. Bende 2 gün önce F20 1.16i aracımı aldım. İkinci el olarak aldım ama olsun :) Öğrenmek istediğim birkaç şey var, yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :) Öncelikle aracım 2013 model Urbanline.

@eScapeeXc
    Gizli özellik,
    dijital hız göstergesi ile ışıkların aktivasyonu (sislerin dönüşte yanması vb.) ve sport+ yeterli bence.
    Sport+ ile şanzıman sport ayrı şeyler, 2TB spor şanzıman , ancak tavsiye etmem,
    Launch N13 motorlarda olmuyor.
    Bluetooth icin Head_unit destekliyorsa, kodlama ile aktivasyon olur.
    Cruise control icin yardımcı olabilirim, elimde parçası var, ustama yönlendiririm, cüzi bir işçilikle işiniz görülür.
    NBT olursa, navigasyon, sesli komut, web radio, bmw apps, biraz daha kaliteli dahili amfi ile daha iyi ses ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olursunuz.
    Connected drive menusu icin odeme ile yıllık üyelik almanız gerekli.

Cevabınız için teşekkürler. Lakin biraz geç oldu, kodlama ve cc yaptırım :)
  • 2016 model F48 kasa X1 sahibiyim. Aracı ikinci el olarak aldım. Arabada fabrika çıkışı geniş ekranlı multimedia (Navigation Plus) ve Head-up-display mevcut.

Sistemin iDrive 6'ya güncellenme şansı var mıdır? Apple Carplay özelliği güncelleme sonrasında kullanılabilir mi?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

2016 model F48 kasa X1 sahibiyim. Aracı ikinci el olarak aldım. Arabada fabrika çıkışı geniş ekranlı multimedia (Navigation Plus) ve Head-up-display mevcut.

Sistemin iDrive 6'ya güncellenme şansı var mıdır? Apple Carplay özelliği güncelleme sonrasında kullanılabilir mi?

Teşekkürler.

Mumkun ancak ID4 arayuz olan donanima ID5 veya ID6 guncellenince, kendini resetleme yeniden baslatma gibi durumlar goruluyor daha az RAM var sizin unitenizde.

• erdknt E kullanıcısına yanıt
    Apple Carplay, BMW serverlarından provision ile aktif ediliyor, FSC veya başka şekilde aktif etme şansı şu anda bildiğim kadarıyla yok.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.