Şimdi Ara

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
15
Favori
110.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Launch controlu aktif edenler var hocam 320i ed de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır km f20 araç aldım nbt ve m direksiyon düşünüyorum. bunla ilgili bilgi verebilir misiniz.
  • F30 ana konuda yanit alamadim burada olur belki, asagidaki durumla karsilasan oldu mu?

Son 3 gundur maktajli nbt evolu 40. Yil aracima iphone 6si (ios 11) usbden baglayinca external devices usb kisminda once “not connected” bir sure sonra “reading” ve bir sure sonra da “not supported” yaziyor ve baglanmiyor, connected drive appleri de gelmiyor. Ayni kabloyla ayni ozellikteki kardesimin telefonu baglayinca ise hersey normal calisiyor.. durduk yere bir sekilde sacmaladi sistem.. basina gelen oldu mu??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba! İzmir’de 2012 320 d sahibiyim.bluyooth var aracımda.hız sabitleyici taktırmak istiyorum.fiyatı nedir?gizli özellikleri açtırmak istiyorum onun fiyatı nedir ve hangi özellikler aktif olur?izmirde kimse yaptırabilirim .tşk

• Selamlar güncel yazılımla araçlarda yelken modunu kodlanmasından bahsetmişsiniz yerken modu hakkında biraz bilgi verebilir misiniz güncel yazılımdan kastınız nedir acaba ; yelken modu hangi araçlarda var neden Bu özellik gizli kalıyor

• eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    Selamlar aracınızda hangi özellikler aktif oldu acaba öğrenebilirmiyim? Benşm aracımda sizin aracınız ile aynı donanımda araçta dijital göstergeler çalışmadı ekran uygun değil dendi sport + modu aktifleşmedi. Sizde bu özellikler aktifleşti mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr-e D kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Araçta gelişmiş göstergede M Performance logosu aktif oldu. Spor göstergeler 2014 6. ay sonrası araçlarda aktif oluyor. Bu sebeple bende olmadı. Sport+ aktif oldu. Kumandadan kapıları açtığında farların yanması. Sinyal verdiğinde stoplardaki led çerçevelerin de senkronize şekilde yanıp sönmesi. Amerikan parklar. Aklıma gelenler bu kadar.
  • BMW araçlar da Chip Tuning, Dpf iptali, EGR iptali gibi bir çok işlemleri magicmotorsport ürünleri direk OBD üzerinden yapabilen Magpro2 x17 cihazı var. Kendi aracımı götürdügümde OBD üzerinden yazılını okuyup remapping yapıldıktan sonra tekrar yazıldı ve araç harika bir güce sahip oldu. Bir göz atmanızı öneririm.https://www.youtube.com/watch?v=4lTj9xXPwK4&t=9s
  • Aleyküm selam. Klima çevresindeki LED'lerin parlaklığının artırılması için hiçbir girişimde bulunmadım. Garanti bitmeden servise göstereceğim.

Pm den mesaj aldım ancak cevap için cep telefonu onayı istiyor. Yurtdışında olduğumdan burdan cevap yazıyorum.

• Merhaba kolay gelsin kapalı özellikleri açmak araca zarar verir mi?

• makyajlı 2016 40. yıl aracım var ekranı düz ntb mi ntb evomu ıd6 ya güncellenirmi apple car play yüklenebilirmi kafamda deli sorular
  • Merhaba 1.18 2015 modelde anahtardan otomatik kapanan aynalar aktif hale getirilebiliyor mu kodlamayla?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigtiger1

F30 ana konuda yanit alamadim burada olur belki, asagidaki durumla karsilasan oldu mu?

Son 3 gundur maktajli nbt evolu 40. Yil aracima iphone 6si (ios 11) usbden baglayinca external devices usb kisminda once “not connected” bir sure sonra “reading” ve bir sure sonra da “not supported” yaziyor ve baglanmiyor, connected drive appleri de gelmiyor. Ayni kabloyla ayni ozellikteki kardesimin telefonu baglayinca ise hersey normal calisiyor.. durduk yere bir sekilde sacmaladi sistem.. basina gelen oldu mu??
    bmw update sitesine gir ve aracının şasi no yu girip dosyayı indir
    usb ye at
    aracına yükle
    sonra dene düzelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnynr

makyajlı 2016 40. yıl aracım var ekranı düz ntb mi ntb evomu ıd6 ya güncellenirmi apple car play yüklenebilirmi kafamda deli sorular
    ben denedim olmuyor id4 id5 yükseltince çöküyor . apple car play açamıyorsun . illa nbtevo__2 olan head unit lazım apple car play için
  • bmwmininav B kullanıcısına yanıt
    Sayın Bmwmininav, bizim araçlarda ekran küçük ama arayüz yazılımı, son sürüm.(yani kare kare olan ekran görünümü) Bu durumda ne oluyor ne olamıyor, bilginiz var mı?
    Yani mesela video oynatabiliyor mu?, apple car play ya da android car play olabiliyor mu gibi..

Not : Çok farklı yerlerde bu konuyu açmışsınız, ben de nerede görmüşsem oradan sormuşum sorularımı size, bu nedenle yanlış anlamalar oluşmuş olabilir, örneğin iki aracım yok sadece 2017 son makyajlı 1.18 i aracım var, m plus..
  • merhaba

maalesef söylediklerinizin hiç biri olmaz . donanım değişmesi gerekiyor .

iyi günler
  • Kapı içlerindeki classic ve modern ayarlı led ışıklandırma max. seviyede olmasına rağmen ışık gücü çok zayıf. Bunu arttırmak mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tk152 -- 31 Mayıs 2018; 10:42:11 >
  • tk152 T kullanıcısına yanıt
    Direksiyonun sol altında parlaklığı artırma düğmesi var. O da bir işe yaramadı mı?
  • Onu da deneyeyim ancak bu sefer de gösterge ekranları çok parlıyordu diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

Onu da deneyeyim ancak bu sefer de gösterge ekranları çok parlıyordu diye hatırlıyorum.
    Aslında kapı altlarında da aydınlatma olduğundan (ayna altları haricinde) araç içindeki aydınlatma zayıf da olsa çok olumsuzluk yaratmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.