Şimdi Ara

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
15
Favori
110.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2016 4 cabrio aracımda uzaktan tek tuşla üstünü açıp kapatmak istiyorum bu öümlün mü acaba ? Aeacın üstünü dışarıdan açıp kapayabiliyorum ama araca yakın olmam gerekiyor ve tuşa sürekli basmam gerekiyor bilgisi olan var mı teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, 2017 318i executive (nbt evo id6) araca carplay sadece kodlama ile eklenebilir mi?

• Kablo satın aldım. Ayrıca E-SYS 3.23.4 programının ve diğer dosyaların olduğu 4 tane DVD gönderdiler. Yalnız neler yapılması gerektiğini bilmediğim için bu işi yapan birine yaptırmak istiyorum. Hatay'dayım bu bölgede yapan yoktur. Uzaktan bağlanıp yapıyor musunuz ? 0536 428 74 31 den ulaşabilirsiniz.Araç BMW X4 F26
  • 2012 F30 3,20D GİZLİ ÖZELLİK DİDİMDE İKAMET EDİYORUM - AYDIN İZMİR BU İŞİ YAPAN ÖNERECEK OLAN VARMIDIR ARAMIZDA ?
  • Apple CarPlay aktif edebiliyor muyuz 2016 3.20i için? Veya fabrikada ücreti ne kadar acaba bilen var mı

• 2014 316i için Amerikan park açtırmak istiyorum. Ankara’da yer önerisi olan var mı ?

• Oguzhantasci kullanıcısına yanıt
    hala bulamadıysanız bi yer öneriyim hocam
  • x1 e84 için navigasyon aktivisasyonu veya hareket halinde video izleme yapacak?
  • AREASTORE KODLAMA LİSTESİ

• Kemer sesinin iptal edilmesi.
    • Angel parlaklığının ayarlanması.
    • Amerikan Park Kodlanması. **
    • Ayna sinyallerinin Amerikan Park kodlanması. **
    • Kapı açıldığında camların tek tuş ile kapanması. (Cam tuşuna basılı tutmaya gerek kalmaz.)
    • Kapı açıldığında kontağın kapanması. (Multimedya dahil tüm sistemler kapı açılınca kapanır.)
    • Geri vitese takıldığında kapı kollarındaki ışıkların yanmasının kodlanması.
    • Dokunmatik sinyal sayısının 3’ten 5’e çıkartılması. (Yazılım versiyonu 07/17 ve üstü olan araçlarda yapılamamaktadır.)
    • Tek tuşla katlanır ayna kodlanması. (Anahtar kilitleme tuşuna üç saniye basılı tutmaya gerek kalmaz.)
    • Anahtar kilit tuşuna basılı tuttuğunuzda üç saniye beklemeden camların kapanmaya başlaması.
    • Selektör atıldığında sislerin çakar gibi yanıp sönmesinin kodlanması.
    • Sislerin viraj farı olarak kodlanması.
    • Farların karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına farlar da dahil olur.)
    • Sislerin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına sisler de dahil olur.)
    • Sinyallerin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına sinyaller de dahil olur.)
    • Ayna sinyallerinin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına ayna sinyalleri de dahil olur.)
    • Start/Stop sisteminin kapalı olarak başlamasının kodlanması.

REM

• Stop sinyallerinin karşılama ışığı olarak kodlanması. (Araç ilk açıldığında karşılama ışıklarına stop sinyalleri de dahil olur.)
    • Far düğmesi sıfır veya otomatik konumunda iken arka ledlerin aktif olmasının kodlanması.
    • Aracın stop sinyallerinin Amerikan olarak kodlanması.

GÖSTERGE PANELİ

• Gelişmiş Gösterge Paneli olan araçlarda M Performance karşılama logosunun kodlanması.
    • Gösterge paneline ilave hız göstergesi eklenmesi.
    • Kadrandaki hız sapmasının düzeltilmesi. (Arabanın gerçek hızını gösterir.)

MULTİMEDYA SİSTEMİ

• Üretim tarihi 07/14 ve üstü olan araçlarda veya NBT bulunan araçlarda M Performance açılış animasyonu kodlanması.
    • Üretim tarihi 03/14 ve üstü olan araçlarda lastik sıcaklığının ekrana ilave olarak eklenmesi.
    • Üretim tarihi 07/14 ve üstü olan araçlarda Bmw i serisi (elektrikli i3/i8) araç içi uyarı sesi kodlanması.
    • Üretim tarihi 07/14 ve üstü olan araçlarda veya NBT bulunan araçlarda spor göstergenin kodlanması. (Aracın anlık olarak Beygir ve Tork verisini gösterir.)
    • Geri görüş kamerası olan araçlarda Römork Kamerası özelliğinin kodlanması.
    • NBT Navigasyon bulunan araçlarda hareket halinde video izleme özelliğinin kodlanması.
    • NBT Navigasyon bulunan araçlarda usb’den video izlenmesinin kodlanması.

KLİMA

• Klimanın bir önceki durumunu hatırlamasının kodlanması.

ICM

• Aracın Eco Pro veya Comfort modunda başlamasının kodlanması.
    • Sport modunun düzenlenmesi. (Aracın yazılım versiyonu güncel olmalıdır.)
    • Sport+ modunun kodlanması.

Sahibinden için link; AreaStore

Instagram : @bmwareastore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 23 Ocak 2020; 18:45:14 >

• Merhaba arkadaşlar konuyu elimizden geldiği kadar güncel tutmaya çalışacağız. Merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim. +10.000 araç referansımız mevcuttur.

Instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. @bmwareastore

Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. No:27 Ataşehir/İstanbul

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 23 Ocak 2020; 18:52:21 >

• Merhabalar 2013 model f30 aracımla bluetooth ile müzik dinleyebilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cou_ kullanıcısına yanıt
    Benim araçta USB Bluetooth olmayan multimedya var. 2. El magneti marelli en2 cihaz aldım. Bunun montajını ne kadara yaparsınız?

• Ne zaman bursaya gelirsiniz 2016 techno plusa Cruise control taktırmak istiyorum fiatı ne kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.