Şimdi Ara

BMW E92 320d mi 630i mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bir felsefem vardır; 320d torku hisset
    Yıllanmıs deli yakan(bizim sartlara gore) ve cirkin denebilecek bir bmw mantikli degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Drift canavarı was here

E92 320d alınır ama amaç drift ise 330i veya 335i iyi gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araci evladiyelik almiyorsan 3 serisi candir.

Hic chiple falan da ugrasma meganedan sonra ucak gibi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

konuda trollük yok bi özgeçmiş yaptımda geldim :D elemanı merak ettiysen :Dhttps://store.donanimhaber.com/19/02/fc/1902fc0300d6172c83b38d9a40461f21.png

6.30 hadi lpg olayı tamam ya vergi ölüsü 3000 tl yıllık aylık araba camın önünde dursun 300 tl vergi :S

bmw z serisi var genç işi mantıklı seçnekler arasında.

güçlü bir araba istiyorsan e46 m3 düşünülebilir.

3.20 d her ne kadar çip yaparsan yap sonuçta dizel senin aradığın orada değil malesef :S

son zamanda popüler 1.18i ler var 170 hp 1.6 motor hem ekonomik hem turbolu alt devirler canlı şanzımanla birlikte yakıt tüketimide düşük. zaten 110 kmh hız sınırı olan ülkede 250-300 hp araba ne kadar mantıklı düşündürüyor.

illa bmw olmasada olur dersen üç adet önerim var yine onlardada güzel keyif alırsın bmw yi aratmaz nerdeyse.

audi s3 2000 cc 4wd 250 hp civarları hemde bu işin arabası alt yapı ve tüm sistemlerine kadar.

mitsubishi evo X son mohikan derim ben ona 4wd ve 250 hp civarları birde 5-6 yıl ııhs testinden top safety picke layık görüldü.

mazda rx 8 rwd bütçenle rahat bir temiz araç alabilirsin mtv uygun gelir üste kalanları yakıta ayırdığında en dolu dolu binebileceğin araba olur. 7-8 bin devirde çevirmek bunda apayrı bir haz verir.

ama illa bmw dersen bu iş ne 6.30 dan nede 3.20d den geçer burası kesin. z serisi tatminkar olur. mevcut aracınla devam edip 2. araç e46 m3 olabilir.

bmw olsun ama ekonomi olsun derseniz bu iş 1.18i 170 hp veya lpg li e46 3.30ci 231 hp den yana olur.

ben bu tarz bir tercihe girmiş olsaydım tercihimi evo X den yana kullanırdım. gündelik kısmına ise megane yerine e46 3.25i 192 hp alırdım.

artık ben de bu tip konularda konuyu açanlara GBT yapıyorum. cidden bi yerden sonra takıntı haline geldi

• Hayali konu.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Yok hocam drift hevesim kalmadi artik

• kilicoglu K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam evladiyelik dusunmuyorum yaza kadar coupe surup yazin durumlar el verirse cabrio 3 almayi planliyordum

• 6.30un benzinine çok diyen adama rx8 evo gibi benzini içen araçları önermişler çok trajikomik :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

Yok hocam evladiyelik dusunmuyorum yaza kadar coupe surup yazin durumlar el verirse cabrio 3 almayi planliyordum

O zaman 3 serisi al dostum hiç riske girme.

Benzer şeyi 4 serisi için 2 serisi için vs. de söylerdim. Bizim millet bildiği arabadan şaşmıyor, sen gidip ara form araçlar alırsan, yarın elin sıkışsa satamazsın.

6.30u alsan, yazın satışa koysan, indirim de yapsan belki öbür yaza kadar satamayacaksın. 3 serisini alsan, 3-5 indirimle belki haftasına satarsın. Alırken bu çok büyük bir sorun gibi gelmiyor, insanlar ne olacak 1 ayda değil 3 ayda satarım bile diyor ama aracı satışa koyup beklemeye başladığınızda cidden bunaltıyor insanı.
  • hmm eğer megane ithalse boşver hiç girme bu toplara.
    Eyvallah hocam soyledikleriniz cok mantikli ama 6 seriside o kadar cok cezbediyor ki adami beyin 3 derken kalp 6 diye agliyor ama 630 u 100bin 105bin bandinda bulursam almayi planliyorum 105.001 tl vermemek var kafamda oyle bi durumda 100e de satsam gozumde zarar yazmam tabiki masraf etmedigimi varsayarsak oteki turlu direk zarar su birkac ay icindeki islerim ne gosterirse artik nasip

• Evet aracim ithal cam tavanindan ektradan ekran geri gorus kamerasidna kadar herseyi var aracimdanda efsane memnunum ama insanoglu iste durum el verince istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhatTheF5 -- 12 Aralık 2016; 12:20:31 >
  • 630i ye lpg mi wtf siz araba almayin clio falan devam edin.

Mesela su ilani gördüm
    ATİOĞLU 2005 BMW 630 Ci COUPE M PAKET BORUSAN ÇIKIŞLI
    İlan No: 371258835
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-atioglu-2005-bmw-630-ci-coupe-m-paket-borusan-cikisli-371258835/detay
    102.5 yazmis 1 2 aya satamasa kafasina vura vura 95e filan kapatsam bence o paraya alip kullanilabiliri olan bi arac tabi lpg taktirirsam birkac sene kullanirim diye dusunuyorum

• 6 serisi alma hocam, ekonomik ömrünü doldurmuş yada doldurmaya çok yakın araç.masraf açar birde kasko sigorta fiyatlarını soruştur, sorunun cevabını bulursun zaten

• 630i alma, alacaksan minimum 645i al ki yaktığı benzine değsin. 630i yaktığının karşılığını performans olarak pek veremiyor.

Ama ben olsam madem bu araçlara bakıyorum, biraz daha para biriktirip almışken M6 veya M5 alırım. Seneye böyle bir niyetim de var zaten nasip:)

Alacak olsam şu araca mutlaka bakardım:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2007-white-lci-m6-330530333/detay
  • 6 kasayı yürütmek çok zor . Bir tanıdıkta 6.45 var . Aracını biraz hor kullanıyor 2defa şanzıman yaptı . Fiyat olarakta ilk 13 2.de 10 harcadı

• Karşı komşu da 335i var e92 kasa kodlu temiz benim gördüğüm kadarı ile her hafta bir iki kere yıkar ama yıkamak yıkamak değil bir kaç saat sürüyor motor sesi ile de mahalledekileri sevindirir. Hele o cold start ta ilk gelen ses sorduğum da 1 lira yakıyor demişti. Satılık şuan aracı. Almak isterseniz no sunu vereyim. Şimdi bi tane de 1.20d si var onla meşgul

• quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

Mesela su ilani gördüm
    ATİOĞLU 2005 BMW 630 Ci COUPE M PAKET BORUSAN ÇIKIŞLI
    İlan No: 371258835
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-atioglu-2005-bmw-630-ci-coupe-m-paket-borusan-cikisli-371258835/detay
    102.5 yazmis 1 2 aya satamasa kafasina vura vura 95e filan kapatsam bence o paraya alip kullanilabiliri olan bi arac tabi lpg taktirirsam birkac sene kullanirim diye dusunuyorum

Normal şartlarda araç tabiri caizse ateş ediyor. Ama şöyle söyleyeyim, bu aracın sıfırını alacak gücün yoksa hiç böyle ikinci eline de bulaşma.

Tek giderin yakıt olmayacak, bunun bakımı, arızası, sigortası, vergisi bir sürü derdin olacak. Üstüne 100 bin verdiğin araç 2005 model. 3 serisi alsan bu paraya güncel kasa alacaksın.

İllaki bir delilik yapayım diyorsan ve o parayı ayırıyorsan örneğin z3 falan al. Apayrı bir tecrübe yaşarsın.

Ama bence yine de mantığını dinle. 3 serisi al. Hatta elindeki paraya güncel kasa 3 serisi alırsın. Bulursan m paket bile alırsın 3 serisi. Yarın canın sıkılsa üç beş aşağısına 1 haftada satarsın. Premium araçların passatı gibidir 3 serisi.

• M6 ike bas edemek 645 de mtv den vuruyor 30i lpg ile dusunmustum hocam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.