Yüzbaşı
20 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar baslikta da goreceginiz gibi pioneer s315bt model teybim var.
Daha onceden arac hoparlorlerine bagli sekilde telefonla sorunsuz konusabiliyordum.Suan aracima ses sistemi bagladim ses cikisi amfiye dondu ve artik telefon konusma sesi gelmiyor arama yaptigimda calma sesi yok telefon acinca da ses gelmiyor ustama goturdum ayarlarina bakti etti yine yapamadi.Hepsiburada da urun yorumlarinda bir kisi daha yazmis cihaz amfi cikisina ses vermiyor mecbur 2 kolonu hoparlore bagladim demis ama ben 4 kapi 4 kanal amfiye bagladim oyle bir sansim da yok nasil bir cozum bulabilirim bilmedigim bir ayari mi var bilgisi olan varsa sevinirim
Herkese merhaba uzun süredir aradığım aracı buldum ve salı günü nasip olursa gidip alacağım arac mersinde ben istanbuldayim simdi size sormak istedigim su aracin sigortasi ve kaskosu daha dusuk cikmasi icin annemden vekalet alip onun uzerine alacagim araci buna ekstra olarak hic 34 plakaya cevirtmeden 33 birakirsam dahada dusermi sigorta ve kasko plakaya mi bakilir yoksa alan kisinin ikametine mi cunkj ikamet istanbul onu sormak istedim simdiden tesekkurler
Merhaba forum ailesi şu son zamanlarda aklımda hayalımde bir bmw aşkı oluştu çıkamıyorum.
Şuanda kullandığım araç 2010 megane 3 1.5 dci ithal ancak delirmiş derecede bmw almak istiyorum.Yaşımda gençken coupe cabrio tarzı arabalardan hevesimide almak istiyorum.
Allaha şükür işlerimde fena değil 1 2 aya aracımıda satarak 90 100binlik çıkarabileceğimi düşünüyorum Allah izin verirse tabiki
Şimdi size sormak istediğim 2010 320d m paket ekranlı araç mı almak yoksa 630i alıp lpg montajı mı yaptırmak cok ikilemdeyim ayrıca 320d alırsam ecufast vb chip uygulamasıda düşünüyorum.
Siz olsanız ne yapardınız?
Onceden aldıgım ve cok az kullandıgım pedalı satıyorum herhangı bır sorunu yoktur
Istanbul ıcı elden teslım ederım fıyat 90 tl sıtesınde 190 tldır
Hıcbır sıkıntısı yok garantısı devam edıyor
Merhaba arkadaslar iphonumun hafizasi doldugu icin resimleri videolari iphotoya atiim ve sildim simdi ordaki resimleri mail olarak filan bi sekilde alabiliyorum tek tek ama videolari alamiyorum nasil alabilirim bilen varsa yardim edebilirmi acaba
Merhaba arkadaslar umarım sızın basınıza boyle bırsey gelmez dun gece saat aksam 11 gıbı temden 4levente gıderken aslantepede motorum yolda stop ettı cektım kenara polisler vardı motorlu bırlıkte baktık motora bujı degıstık yok calısmadı ordan sanayıye kadar ıte ıte anam agladı motoru saat 12 gıbı bır ekzozcu acıktı dedım usta motordan anlarmısın dedı getır getırdım motoru baktı atesleme var dedı motorcu arkadası varmıs onu aradı adam geldı marsa basar basmaz bu motor olmus dedı yag cubuguna baktı gram yag yok pıston kırmısın dedı benımde ılk motorumdu bılemedım yagını kontrol etmeyı ıhmallarlıktan pıston sekman atılcak dedı ne kadar dedım acmadan dıyemem ama 400 450 tutar dedı bugun goturdu motoru acınca tekrar fıyat verıcek arkadaslar motor kullanıyosanız yagına bılmemnesıne dıkkat edın sızınde basınıza gelmesın ben aldıgımdan berı 3bın km yaptım ama kurye gıbı dolanmaktan bıktım valla su motoru yaptırıp hemen satıcam para ayarlayabılırsem nasıp olursa honda 600rr almayı planlıyorum ince ince onu surerım olmazsada nasıp ama cbf valla yıldırdı benı
Merhaba arkadaşlar yarın bu dersten bütünleme sınavım var.Elimde eski final soruları var ama çözemedim.Çözebilecek arkadaş varsa çok sevinirim.
Tek dersim bu geçersem süper olacak
[/url]][url=http://****/c25MCx]
[/url]

[/url]][url=http://****/c25MCx]
[/url]
Arkadaşlar zorrent ındırme yaparken pc kendini uyku moduna alıyo gece acık kalıp ındırmesı lazım ne yapmak lazım bunun için win7 kurulu
Merhaba arkadaslar aklimda bir soru var cozemedim yardimlarinizi bekliyorum
Simdi bu cherokee nin motoru 3940 cc yani 3500-4000 araliginda 16 yasindan buyuk ortaya 1040 lira 520 iki taksik cikiyor
Benim bilgigim aracin kasko degerinden % 5fazla olunca bir alt dilime geciyor
Yani arqci alip kasko degeri 15bin yazdirirsak yuzde 5i 750 lira yapiyor ve vergisi daha fazla oluyor boyle olursa 3000-3500 araligi olan 335 lira 2 tqksite donusuyor mu busekilde olursa araci almayi dusunuyorum
Merhaba arkadaslar yeni aldigim 2007 model getz aracimi az yaksin diyerek aldim ancak yakit tuketimi ortalamam 6.7nin altina inmiyor ya cildiricam millet 5 litre 5.5 litre sehiricinden bahsediyor ben karisik 6.7 yapabiliyorum suana kadar 1000km kadar yol yaptim
Ortalama yi nadil dusurebilirim neeeyi yanlid yspiyorum ilk dizel aracim deviri 1700 3000 araliginda kullabiyorum 2200 2500de vites atiyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.331
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 123.526 (Bu ay: 244)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.