Şimdi Ara

Bmw e39 xenon otomatik far yükseklik ayar problemi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
2.066
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> Bmw e39 xenon otomatik far yükseklik ayar problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    240 Mesaj
    Selamlar e39 2003 525d aracın xenon farları düz yolda yüklü veya yüksüz farketmeksizin çok kısa kalıyor. Rampa çıkarken otomatik olarak aşağı iniyor yani tamamen hareketsiz bir durum yok.

Bunu ayarlamanın herhangi bir yolu varmıdır?

|
    |
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    Tekerlerde bu hareketi yapmasi icin sensorler var rotlarin orada kucuk bir kol mekanizma bu araci egimini ve yukunu gozetliyor sanirim hem farlariniz ozellikle mercekler ve ampul hemde bu mekanizmaniz eskimis uzman bir arkadas daha aydinlatici bilgi vericektir

Ustaniza gostermektede fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cevap için teşekkürler;

Başta bende o bahsettiğiniz mekanizmadan olabileceğini düşünmüştüm ancak değil. Farın birinin içinde ayar yapan iki adet plastik parça var onlar kırılmış. Parça siparişini verdim geldiğinde eğer yapabilirsem videolu bir anlatım yapıp buraya koyarım belki birilerinin işine yarar.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.