Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.023
Cevap
66
Favori
326.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMTRSLN -- 8 Mayıs 2014; 11:09:41 >
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Allah kem gözden korusun dostum. Çok güzel gercekten. Nazarım değer diye bakmaya kıyamıyorum be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amiiiin , son günlerde olanlar daha ne olabilir dedirten cinsten o yüzden foto falan umrumda değil abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMTRSLN

mesela

Çok güzel maşallah, M plakalık da olmalıydı ama.
    Bi jantlarlar sıkıntı. Onlarıda hallet bı tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: M.EREN

Arkadaşlar bmw nin 4 kapı olmak şartıyla 42.000 ₺ geçmeyen az yakan benzin veya dizel öncelikli fakat lpg uyumlu ise lpg de olur hem spor görünümlü hemde aile arabası yani uzun yol felan da yapılacak sunroof şart motor güçlü olan bi araç bakıyoruz. Önerilerinizi bekliyorum.

Hem motoru güclü hemde az yakan 42 binliralik bmw bulamazsin o dedigin ancak yeni tip dizel modellerde bulursun :)
  • Bana her türlü uyar pampişler ne derseniz bende ordayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 8 Mayıs 2014; 11:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Bana her türlü uyar pampişler ne derseniz bende ordayim

Lan olm bu kadar açıktan pampiş neyin yazmalan ipne sanacak millet bızı. Anlamazlar sonra sıkıntı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: SMTRSLN

mesela

Kız gibi olmuş dostum maşAllah son zamanlarda araciyla en ilgili olan sensin sanirim benim yavrum 10 gundur yatiyor otoparkta tozdan görünmüyor desem yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

quote:

Lan olm bu kadar açıktan pampiş neyin yazmalan ipne sanacak millet bızı. Anlamazlar sonra sıkıntı olur

Tigracimiyiz olm biz BMW ciyiz AlimAllah :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.EREN

Arkadaşlar bmw nin 4 kapı olmak şartıyla 42.000 ₺ geçmeyen az yakan benzin veya dizel öncelikli fakat lpg uyumlu ise lpg de olur hem spor görünümlü hemde aile arabası yani uzun yol felan da yapılacak sunroof şart motor güçlü olan bi araç bakıyoruz. Önerilerinizi bekliyorum.

Hem motoru güclü hemde az yakan 42 binliralik bmw bulamazsin o dedigin ancak yeni tip dizel modellerde bulursun :)

Bu paraya arkadan itişli başka hangi araç alınır?

• GrandLotus kullanıcısına yanıt
    galaksi sipraişi verildi denk geldiği anda söküyorum karpuzları wossene geçiyoruz
  • M.EREN M kullanıcısına yanıt
    O paraya guzel bir BMW alinabilir ama az yakmasini bekleme yani bu akaryakit fiyatlariyla belki lpg ile çözebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

Valla bak sahibindende adımız gecer oldu. Millet itibar ediyor. Sonra bunlar öyle böyle, ipne bunlar derler iyi olmaz :D neyse pampa yıka arabayı lan

• M.EREN M kullanıcısına yanıt
    O paraya guzel bir BMW alinabilir ama az yakmasini bekleme yani bu akaryakit fiyatlariyla belki lpg ile çözebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bak sahibindende adımız gecer oldu. Millet itibar ediyor. Sonra bunlar öyle böyle, ipne bunlar derler iyi olmaz :D neyse pampa yıka arabayı lan

Adamı madam yaparız madam kimmis öyle diyecek.
    Ben arabaya binemiyorum diyorum sen yika diyosun yikamam icin ofiste olmam boş olmam lazim kendim yikiyorum çünkü :)

Ula buseferde disk/balata kısmı janta gore kucuk kalacaklar. Yav taksu arabaya 18-19' csl olsun bitsin yav

• allstar34 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır niye binemıyorsun? İşler mi yoğun?

• GrandLotus kullanıcısına yanıt
    onuda ekledim listeye varmı ofestli olmak kaydıyla 1000 1200 liralara çıkma lastikler bende jant olsa yeter 265 35 18 arka 225 35 18 ön
  • quote:

Hayırdır niye binemıyorsun? İşler mi yoğun?

He pampa çalışıyorum yav mall of istanbuldayim eşşek kullaniyorum simdi
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.