Şimdi Ara

BMW’cilerin Trafikte Kendilerini Üstün Görmeleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
11.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ahahah 2 sene önceki konuyu bana şimdi mi gösteriyorsun :) ezik başka bir şey bulamadın mı ?

2 senede kimin hayatında neler değişmiş nereden biliceksin ki ? :)))

İşte kendi ezikliğini örtbas etmek için bir şeyler arıyorsun ama boş.

Aynı yazdıkların gibi.

Benzin paranız gitmesin diye gaza basmaya korkan adamın bana yazdıklarına bak.

Herneyse ya seve seve yada o sol şeritten her zaman sağ şeride geçmek zorunda kalıcaksın.

Ayrıca kimin hayal kimin gerçekleri yaşadığını bilemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

Ahahah 2 sene önceki konuyu bana şimdi mi gösteriyorsun :) ezik başka bir şey bulamadın mı ?

2 senede kimin hayatında neler değişmiş nereden biliceksin ki ? :)))

İşte kendi ezikliğini örtbas etmek için bir şeyler arıyorsun ama boş.

Aynı yazdıkların gibi.

Benzin paranız gitmesin diye gaza basmaya korkan adamın bana yazdıklarına bak.

Herneyse ya seve seve yada o sol şeritten her zaman sağ şeride geçmek zorunda kalıcaksın.

Ayrıca kimin hayal kimin gerçekleri yaşadığını bilemezsin.

Kudurursun böyle işte ezik hadi vw grubuna gel whatsapp’dan nfs de özendiğin arabaları savunma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Yok o konuda haklısın hocam benim kastettiğim tam olarak o değil zaten. Ben yediremeyip inadında sol şeridi, sağ taraf boş dahi olsa kapatanları haksız buluyorum. Yanın boş ise ve arkandan birinin geldiğini gördüysen sağa geçip yol vereceksin bu benim için de başkası için de geçerli bu kadar net. Tabi ki ütopik hızlardan bahsetmiyoruz burada.

Ceza basit bir yöntem fakat her an her koşulda ceza işlemiyor.Öndeki de arkayı kontrol edecek, arkadaki de öndekinin durumunu bilerek ona göre davranacak. İnsanlar inatlaşmadan işini görecek şekilde yolda doğru pozisyonunu aldıktan sonra 2 taraf için de sorun ve hayati tehlike kalmayacaktır. Yoksa iş yok bmw gelmiş yok selektör yapmış yok hızlı gelmiş beni geçmeye çalışıyormuş mevzusu değil.
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Nasil bi zircahilsin nasil bi cocuksun uslubuna dikkat et delikanli

• Sırf bu maceralar yüzünden 1.4 multiair giulietta almaya çalışıyorum (:

• Kişilik yapısı bence her bmw kullanan böyle diyemezsin, benim hanımda 40.yıl var hiç daha birine sataşıp yol istediğini ve ya taciz ettiğini görmedim, bazen bende kullanıyorum bu mereti alet elimde olmadan bastinmi gidiyor ama şu zamana kadar önümdeki adamı ne taciz ettim ne de selektör attım aksine bize bolca trafikte buluşan oluyor artık aracın rengine bakıp genç sanıyorlar bizi de herkes kapışmak istiyor. Işıklarda kokleyip önüme kirmalar. Hele hanım kullanırken çoğu erkek kendisini sıkıştırdığını söylüyor. O yüzden böyle genellemeler doğru olmaz.

• valla bendede bmw var . 50 ile gidiyorum sehirler arasi 90 100. kimseye sellektor mellektorde atmam . oyle 320i ile falan arabami denemem bile . gece 3 4 gibi bos gobekte donerim 2 tur. Ulan 4 lt yaksin diye ugrasiyorum ben millet nasil basiyor.

• Kurallara harfiyen uyarak araç süren biriyim şahsen ve trafikte herkese yol veririm ancak ülkede maganda çok ve direk BMW kullanıcılarını böyle bir genellemeye sokmak çok yanlış. Evet bu magandaların favori marka tercihlerinden biri BMW ama her gördüğünüz BMW sürücüsünü de aynı kefeye koymayınız.
  • Pejo 308 gti manuel; BMW çıldırtan:)) Pejo bmw’ye vermiş 170hp 1.6 motoru,kendi 1.6 270hp ile eziyor onu🐝

• 279 beygir atmosferik V8 motor Mercedesim var 97 model, arkaya E200 kompressor yazdırdım, selektör yapanlara asfalt tozu yutturuyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoyanDervis

Bu mesaj silindi.
    Passat’ım yok ayrıca bmw’si olmayan konuya girmesin bile öyle profile bmw logosu koymakla bmw’n olmuyor yalllah tofaşçı seni

• Hmm , anlıyorum.

• Bazende ondeki arac hizli gitmiyor (60km falan) mecbur solluyorum sol arka bosken birden arka tamponda bitiyor biri selektor falan.. dur iste bekle araba gitmiyor sollayayip yol verecegim sana bu ne siddet bu ne celal :D

luks araclara binip sol seridi kapatanlar bence araclarinin saglamligina fren sistemine cok guvenmesin o testler duauk hizlarda carpistiriliyor en onemlisi can geri donusu olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.