Şimdi Ara

BMW’cilerin Trafikte Kendilerini Üstün Görmeleri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
11.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WinterSoldier

Sen nolur trafiğe çıkma tamam mı abisi? Bu nasıl bir kafa yapısıdır? inanılmazsın

Sanamı soracam ? Abisiymiş. 25 yaşında bile değilsindir.Sol şeritte uyuz uyuz gidenler ile doluymuş forum. Sol şerit sollama şerididir. İşin bitince geçersin diğer şeritlere.Sizin gibiler bitsin artık trafikte.Senin yüzünden trafik oluyor . Ben yukarıda yazmışım sağ şerifi kullanıyorum diye. Sollama yaparsam sol şeride geçerim.Sizin gibi sol şeritte takılmam.

Dedi ve nfs’de bmw’i seçerek oyun oynamaya devam etti

Bak yine blok yazan artist bloğu açmış. Yaşıtların ile hadi...

Senin boş mesajlarını açıp gülmek için kaldırıyorum hadi vın vın yap nfs’de sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Nasil bi ergensin ya sen benim bu arabalara sahip olamayacagimida nerden cikardin ne yaran var gocunuyosun bos yapma burda

Sen benim ergen olduğumu nereden çıkardıysan bende bunları oradan çıkardım :) Senin bu araçlardan nasıl bir yaran var ki bunları yazıyorsan, bende senin gibileri görünce bunları yazıyorum...

Sen kaç araba eskittin saydığın arabaların hangisine sahip oldun ki gelip burada atar tutar yapıyorsun he ? Babanın aldığı arabayla mı gelip burada ahkam kesiyorsun ? Forumdaki tuhaf bir kitle var, binmediği arabanın reklamını yapıyor, binmediği arabaları gömüyor.

Önce saygılı olmayı öğrenin, insanların alın teriyle aldığı şeylerin hakkında konuşurken daha usturuplu olun, özellikle sürücüler hakkında ileri konuşurken, ben kimim demesini bilin...

Sövdüğün arabaları 1 sene önce acaba alsak mı diye konu açıyorsun, 1 sene sonra arabayı ve sahiplerini gömüyorsun...Bu nasıl bir kafa yapısı bana da anlatsana :) :)

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123339293

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen nolur trafiğe çıkma tamam mı abisi? Bu nasıl bir kafa yapısıdır? inanılmazsın

Sanamı soracam ? Abisiymiş. 25 yaşında bile değilsindir.Sol şeritte uyuz uyuz gidenler ile doluymuş forum. Sol şerit sollama şerididir. İşin bitince geçersin diğer şeritlere.Sizin gibiler bitsin artık trafikte.Senin yüzünden trafik oluyor . Ben yukarıda yazmışım sağ şerifi kullanıyorum diye. Sollama yaparsam sol şeride geçerim.Sizin gibi sol şeritte takılmam.

Oyun oynamayı çoktan geçtik sana tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun oynamayı çoktan geçtik sana tavsiye ediyorum.

Peki

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Nasil bi ergensin ya sen benim bu arabalara sahip olamayacagimida nerden cikardin ne yaran var gocunuyosun bos yapma burda

Sen benim ergen olduğumu nereden çıkardıysan bende bunları oradan çıkardım :) Senin bu araçlardan nasıl bir yaran var ki bunları yazıyorsan, bende senin gibileri görünce bunları yazıyorum...

Sen kaç araba eskittin saydığın arabaların hangisine sahip oldun ki gelip burada atar tutar yapıyorsun he ? Babanın aldığı arabayla mı gelip burada ahkam kesiyorsun ? Forumdaki tuhaf bir kitle var, binmediği arabanın reklamını yapıyor, binmediği arabaları gömüyor.

Önce saygılı olmayı öğrenin, insanların alın teriyle aldığı şeylerin hakkında konuşurken daha usturuplu olun, özellikle sürücüler hakkında ileri konuşurken, ben kimim demesini bilin...

Sövdüğün arabaları 1 sene önce acaba alsak mı diye konu açıyorsun, 1 sene sonra arabayı ve sahiplerini gömüyorsun...Bu nasıl bir kafa yapısı bana da anlatsana :) :)

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123339293

OFFF SESİ BURDAN GELDİ

BMW’cilerin Trafikte Kendilerini Üstün Görmeleri

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Ahaha Git otede oyna istersen kuvvetle muhtemel yascada senden buyugum forumdakiler hangi arabaya sahip oldugumu bilir diger actigim konularida bul bakalim istersen ergen delikanli

• interior designer kullanıcısına yanıt
    Denk gelsek agzının tadı kaçan sen olursun emin ol o inadına yavaslamayı misliyle odersin o olur. Senin kafada cok kişiyi 40 la araba sürdürmüşlüğüm var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar bmw ye parası yetmeyen "AĞLAK" varsa bu konuda toplanmış kin kusuyorlar.Yazık size.
  • Üstünüz zaten kudurabilirsiniz hiç umrumda değil.
    2016 BMW F30 320i Sport Line

• quote:

Orijinalden alıntı: Enkei

Üstünüz zaten kudurabilirsiniz hiç umrumda değil.

• quote:

Panamera eline verir ağlarsın sonra

• quote:

quote:

Panamera süren adam dese bunu tamam derim de renoya binen adamlar böyle örnekler vermesin.

• BMW alan kendini memati sanıyor, cahil marabalar parayı görünce böyle olur, bırakın horoz saçları ve beyinleriyle kendi hallerinde yaşasınlar.

• quote:

quote:

quote:

Panamera süren adam dese bunu tamam derim de renoya binen adamlar böyle örnekler vermesin.

Benim panameramın olup olmadığını nerden biliyorsun, sende de bmw yok gelip hayalindeki aracı yazma bana tofaşa binip. İkile hadi

• quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: supremum

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: supremum

quote:

hızım kurallar dahilindeyse istediği kadar sellektör yapsın sol şeridi bırakmam. İnadına yavaşlarım.

Trafikte karşılaşıyoruz da merak ediyorum bazen. Burda bulduk madem soralım. Malum yolda durdurup sorma şansı yok.

Ne demek sol şeridi bırakmam?

Ne demek ne demek bırakmam.

Bırakmıyorum.

Sağda 80 le tır gidiyorsa bende 100 le soldan giderim.

Gelip 120 ile gideceksin diye neden tırın arkasına gireyim.

Veya neden hızlanıp fazla yakıt yakayım.

Bende aynı parayı veriyorum o yol için sende.

Geçiş üstünlüğün ne veya neden sana yol vereyim???

@Alvr Recoba

Bırakmam

@reoix

arabam 85 hp.

Araç kameram var.

Güvenliği tehtid edecek en ufak bir hareket yaptığında daha önce yaptığım gibi plakanla şikayet ederim.

Dua ette bana denk gelmede ağzının tadı kaçmasın.

2918 sayılı K.T.K.’nın 46/2-d maddesine göre, aksine bir işaret bulunmadıkça, gidişe ayrılan en soldaki şeridi sürekli işgal etmenin cezası 235 TL ve 20 ceza puanıdır.

Var mı ötesi? Sollama bitince orta şeride dönmeniz gerekir. Sol şerit kimsenin malı değildir. Buna size selektör atan dahil.

TC kanunlarından önce alfabe alıp okuma öğren sonra akıl ver.

Hocam ağızlarının payını verin şunlara. Demin de birisi cezası neyse öderim diyordu trafikte bizi riske sokacak sonra bi de cezası neyse ödeyebilirmiş oh ne ala

Araç kamerası alın hem öne hem arkaya.

Cezasını ağlaya ağlaya öderler.

35 bin tl'lik arabayla birak 100'u gecmeyi, 80'i gecmekten cekinirim ben.

320, Passat ve Clio kullaniyorum. Clio ile 80'i gectigimi ve sol seritte bulundugumu hatirlamiyorum. Passat'i aldigim zamanda orta seride gecip yaylanarak keyifle yolculuk yapiyorum. 320 ile de nadiren sol seridi isgal ederim.

Ben passat ve clio ile sol seride ugramazken sana bu cesaret nereden geliyor yigidim? Yoksa kamerayi takinca poliscilik mi oynamaya karar verdin. Selektor yapana da yol vermezmismis... canim benim ya. Xiaomi kamerayla ulkeyi kurtariyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _btbt_

Şimdi şunu tekrar belirteyim makas atan bir insan değilim ama; önümden giden kişi o "sol şeridi asla bırakmammmm istersem de 100 ile giderim kimse karışamazzz" diyen arkadaş kafasında bir arkadaş ise ona makas da atarım iplik de atarım, o zaman da bana kimse karışamaz. Hadi önündeki sollamaya çıkmıştır beklersin işi bitince sağa geçer sen de onu geçersin normal bir şekilde sorun olmaz. Ama mesela otoyol gibi 120+12 km/h gibi limiti olan bir yolda ben onun keyfini mi bekleyeceğim acaba ?

Hadi onu da geçtim burası Türkiye , biraz gerçeklerden konuşalım. İlla otoyol olmasın, herhangi bir hız ortalaması yüksek bir yolda sol şeritten kafana göre daha düşük bir süratte sür bakalım. Arkandan gelen 10 kişinin en az 5'inden makas yiyor musun yemiyor musun ? Yemem dersen ya yalan söylersin ya da trafik akışından haberin yoktur .

bunların hiçbirisi seni haklı çıkarmaz boşuna uğraşma
    trafikte inatlaşma kazaya davetiye çıkartmaktır

sol şeridi sürekli kullanırım diyende farklı kafada değildir ama bir defaya mahsus sağından geçmek ile ,makas atma olayı dahi farklı tabirler (gerçi sağdan geçişte kural ihlalidir ama makas değildir) ,bazen orta şeritte çok yavaş giden araçlar oluyor ,sol şeritten ise çok hızlı araçlar geldiğinden ben sağ şeride geçip oradan yoluma devam edip ,orta şeritte olanı geçtiğim oluyor (diğer türlü adama selektör yapıp ,korna çalsam büyük ihtimal kavga edeceğiz) ,sağından giderken geçiyorum ve sağdan devam ediyorum ,yani makas atma değildir bu durum

ona bakarsan ben trafikte 3 tırın birbirini solladığını dahi gördüm (3 şeridi kapatmışlar) bu durumda ne yapacaksın ,tarladan mı makaslayacaksın ?
    yada tır şoförlerini durdurup kavga et de görelim

ben orta şeritte giderken dahi makas yediğim olmuştur ,insan kafadan sorunlu olunca fark etmiyor

sadece makas değil otobanda 200 km. üzeri araç kullananlar var ,devlet yeterince kontrol etmeyince yollar resmen yol geçen hanına dönüyor ,bu durumda bizde inatlaşmaya kalkarsak zararı bize de dokunacaktır

aslında bu konuların çözümü çok kolay ,devlet yakaladığına ağır cezalar verecek ve göreceğiz o zaman ,ben istediğimi yaparım diyenleri

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Burası yurtdışı mı :)

benim bindiğim araba 30.000 euro değil onun altını çizerimde herneyse.

Seninde bindiğin 20.000 euro saygı duyucaksın.

Bu ülkede rest. bile parası olan olmayana göre en sıralarda takılır iyi hizmet alır.

Fesatından çatla passatınla yan koltukta örme oturağınla oyna sen :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

Bu ülkede rest. bile parası olan olmayana göre en sıralarda takılır iyi hizmet alır.

2002 model bmw’si olan zaten konuya bile girmesin haset seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

https://forum.donanimhaber.com/2008-vw-eos-2-el-alinir-mi--117496732#117496732

Pardon 40 bin liranla git vw eos al sen sonra gel hayalini kurduğun bmw’i savun

Yazık ya hayal dünyasında yaşıyorsunuz kudurun

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.