Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.555
Cevap
104
Favori
567.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benım araçta açılmadı baktım da
  • skoralp S kullanıcısına yanıt
    Connected drive vs siparş verip kapanlarda açılmış olabilir? (Navigasyonlu ekran sizdeki, doğru mudur?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyberfrs C kullanıcısına yanıt
    evet navigasyonlu connected drive lı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberfrs

Carplay herkeste açıldı bildiğim kadarıyla.https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/7084809c-f4e5-4f90-9023-d0f9f1f3c770.jpeg
    Ama screenshot'da güncelleme bugün yazıyor ve depo miktarı güncellenmiş. Buna şaşırdım ;)
    Hocam, cep tel’deki Conn Drv uygulaması WiFi üzerinden
    aracın içindeyken depodaki benzin miktarını güncelliyor.
    Ayrıca Kişisel Erişim Noktası özelliğini açık tutun cep tel’de.

Kınnnekşııııns cendılmııın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 12 Eylül 2019; 19:52:51 >

• Uzaktan erişim ve Conn Drv hizmetlerine 1’er sene abonelik
    paketi satın almıştım. Şöyle uzaktan kapı açtım-kapadım;
    havalandırmayı falan çalıştırdım; aracın yerini haritada
    görüntüledim; uzaktan korna çaldım; uzaktan farları
    yaktım; ah ne güzel günlerdi onlar. Sene ‘963, aylardan Mayıs ...

Conn Drv mefta olunca paramı geri istedim. 30 kere aradım. 150 kaat geri ödeme yaptılar kalan ve kullanamadığım süre için. Demek ki her arama bana 5 kaat kazandırdı.

• Ulan bu işte bir uyuşmazlık var.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/6ca897df-15fe-4bea-8e5a-a251a20d4040.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/a9319af0-8969-459d-ac50-b79665f108a5.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 12 Eylül 2019; 21:26:31 >

• G20 forum başlığında yazdığım mesaj:
    ========================

G20 ve G30 kasalarda aynı motor var; B48B16 170 PS.
    Fakat ön ızgarada hareketli-açılır kanatlar farklı tasarımlara sahip.

G30: (fotoyu ben çektim)

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/b9008c3c-5c35-4474-b31d-cb0a749d54cf.jpeg

G20: (hareketli kanatlar daha kısa (dikey yönde); ızgaranın üst tarafında sabit/hareketsiz bir çıta var)(bu fotoyu da ben çektim)

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/e45cbee7-d6a9-4086-97c7-a910f3a70e3a.png

Servise gittiğimde gördüm; dikkatimi çekti.

Gerek yüksek hızda sürüş aerodinamiği, gerekse motor sıcaklığını kontrol etme hususlarında bu kanatçıklardan
    faydalanıyor BMW tasarımcıları.

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    😬😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam direksiyonun solundaki kolla sıfırladığınızda kadrandaki ortalama yakıt ve ana ekrandaki seyahat ortalaması sıfırlanıyor. Ama ana ekranda bir de genel ortalama var onu ayrı sıfırlamak gerekiyor iconnect üzerinden. Onu da aynı zamanda sıfırlamadıysanız uyuşmazlık ondan kaynaklanıyor olabilir.
  • ejlover kullanıcısına yanıt
    Haklısınız Hocam; iki sayacı farklı zamanlarda sıfırlamış olabilirim. Teşekkürler açıklama için.

• Dostlar merhaba

İlk olarak, daha evvelde yazmıştım yeni bir g30 kullanıcısıyım. Conn Drive kapanmış ancak okuduğıum bir kaç entry'de Car Play açıldı çalışıyor vs gibi şeyler yazıyordu. Ben de açabilir miyim ya da satın alabilir miyim car play'i ya da ne yapmam gerek bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

İkinci olarak ise, amazon'da bir kaç parça ürün buldum, linkini buraya bırakıyorum bunlarla ilgili tavsiyesi olan var ise ona uyacağım yok ise de bunları alacağım. https://www.amazon.com/METYOUCAR-Storage-Phone-Accessories-front/dp/B079KBJ23C

Sevgiler.

• makyajlı M5

BMW 5 SERiSi G30-
    BMW 5 SERiSi G30-

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Farlar değişmiş gibi g30'dan...
  • 7 serisindeki gibi güncelliyorlar inceliyor farlar.
  • Carplay i borusana sormuştum. Servise gelip açtırabileceksiniz ama daha başlamadık demişti. Birkaç gün sonra kendiğinden açıldı. Bir yıllık cd, trafik vs aboneliğim vardı ondan açmış olabilirse.

O akesuarı bu forumdan bir arkadaş satın almıştı ve çok memnundu gibi aklımda.

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Ön böbreklerde g20 3 serisindeki gibi üstten daralma var gibi duruyor. Airpaneller daha küçük açılacak o çok belli.
    Ön farlar da yine 7fl deki gibi olacak. Arka farlarda da muhtemelen aynı şekilde değişir.
    Genel olarak çok değişeceğini sanmıyorum. Yalnız şu anki klima ünitesine dokunmasınlar da gerisi önemli değil.
    Yeni 3 serilerindeki klima kontrol ünitesi gerçekten berbat. En azından en doluları hadi neyse de boş versiyonların görüntüsü gerçekten kötü. Tuşlar siyah, ekran küçücük

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberfrs

Carplay i borusana sormuştum. Servise gelip açtırabileceksiniz ama daha başlamadık demişti. Birkaç gün sonra kendiğinden açıldı. Bir yıllık cd, trafik vs aboneliğim vardı ondan açmış olabilirse.

O akesuarı bu forumdan bir arkadaş satın almıştı ve çok memnundu gibi aklımda.
    Ben de hayal meyal hatırladım. Hangi arkadaştı o?

• 😂

• Çok faideli.

BMW 5 SERiSi G30-
    BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 17 Eylül 2019; 9:27:39 >

Link var mı :)
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.