Şimdi Ara

Bmw 418i hararet sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
4.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

MALESEF BU KEKO TAYFASI KENDİNİ HIZLI VE ÖFKELİ FİLMİNDE ZANNEDİYOR.

• panasonic2001 P kullanıcısına yanıt

"havasını hava vidasıyla almalarına rağmen" demişsiniz, bu motorda hava almak için öyle bir vida mı var? benim bildiğim kendisi otomatik aracı çalıştırmadan havasını alıyor, kontağı açıp kaloriferi en sıcağa ve autoya alıp gaz pedalına 10 sn basınca hava alma işlemini yapıyor. bi 12-13 dk sürüyor

• Panthér kullanıcısına yanıt

yakışmakta sorun yok sorun kitlenin beklentisi

atıyorum şu motoru volvoya koy kimsenin umru olmaz,alıyorlar arkadan itiş diye veriyorlar kırbacı sonra araba sorunlu oluyor.

bu arkadaş onlardan değil tabi de bakalım önceki sahibi nasıl kullanmış arabayı

• Tam emin değilim ordada bir vida vardı soğutma kabının üstünde ama işlevinden emin değilim
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    Ben 2017 de sıfır aldım hala kullanıyorum. 138bg 220Nm tork neyine kırbaçlıyorlar? İki dönüp iki kaydıracağız diye maymunluk yapıp arabayı hırpalamanın anlamı ne ki?

Arkadan çekişli/itişli olması, aracı kullanması, verdiği his vs. keyifli ama bir kere bile arabanın kıçını azıcık kaydırmadım, aklımdan bile geçirmedim, abuk subuk hareketler yapmadım. Saçma buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 1 Mayıs 2023; 0:11:36 >
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt

adı, markası, nedir servisten almışsınızda. Birde kırmızımı mavimi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.