Şimdi Ara

BMW 318 i Touring ve 4.18 i Gran Coupe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu modeller gelmiş görünüyor 1499 cc motor ve 136 hp motor.
    Sırasıyla 135 bin ve 149 bin başlangıç fiyatları. Türkiye sitesinde var ama konfigürasyon yapılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• donanımları neler belli oldumu acaba.yalnız 4 serisinin fiyatı cok fazla avrupada ikisi arasında 1500 avro fiyat farkı var.
  • 148 bın TL 4 serısı ıcın ıyı rakam
    3 serısının satısını keser
    gelecegıde bellı ıdı.
    rakıbı kalmadı 4 serısının.
    cok guzel araba...
  • Bmw ve diğerleri oldu artık

• Fiyat pahalı aynı motora sahip 3 ile 4 arasında 25 bin fark fark. 170hp lik 4 silindirli 3.20ied ile arasında yaklaşık 15 bin fark var.

Ayrıca 4 grandcoupe'ye o motor hiç yakışmamış. 170'lik 1.6 motor çok daha iyi giderdi. Bu motor 4 serisinin adını karalar, e90 3.16i ler gibi gelen giden tokatlar bunu

• 316i 318i oldu, aslında 316i ve 416i olacaklardı 1.6lt motor zamanına göre düşünürsek
  • İkiside çok güzel. Sırada dizeller var.

• Hangi sitede var? Ben göremedim.
  • 1.5 yakışmıyor be o araca ... dış görünüşü muazzam ona bir şeyim yok
  • vergisiz haliyle 800 euro fark var vergili 50 bin TL 420d ve 418i arasında
  • Valla BMW 4 silindirlilerin rezil sesleri karşısında bu 3 silindirli resmen ilaç.
    4 serisine de yakışır hatta Z4 sDrive 18i yapsalar ona bile yakışır.
    3 silindirlinin müthiş bir sesi var, biraz gazlayınca yani 4000 devirden sonra araba resmen sıralı 6 silindirlinin sesini çıkarıyor.
    Bu gerçekten harika.
  • Her yer Kızılay dağıtmış gibi 4 serisi dolacak bu hamleden sonra. Gidip gitmemesi önemli değil bizim millet için, varsın 3 silindirli olsun ama şekli yeter mantığıyla kredi müracatları patlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaer07

Hangi sitede var? Ben göremedim.

BMW.com.tr de var. Ama tasarlama yapılamıyor daha..

• Yanlız 136 hp motor kullanılmış 4 serisi için de.
    320 ied nin motoru niye kullanılmıyor acaba?
    Bir de dizel 1.6 getirseler bayağı götürürler.

• 0-100 ü 9,6 Sn olan bir araba. BMW nin ürün gamındaki en agresif tasarımlardan biri olmasının yanında sanırım 116 dizelden sonraki en yavaş araba oluyor kendisi.
    Ülkemizde alıcısı çok olur , Şekli şemali çok güzel ama işte görüntü var ses yok. 0,9 litrelik Arabaların bile o civarda hızlandığı , golflerin 8 saniyelerde gezdiği bir dönemde Sürüş keyfi mottosu ile gezen bir markanın yapıp yapabileceği en kara leke herhalde bu olur.
    Ülkemizde deli gibi satılır yukarıda da yazdım. Hatta 90 hp lik motor koysa 15 lira ucuza satsa o da satılır.

Yıl olmuş 2015 , adam 10 saniyelik araba Satıyor hem de 150 + rakama. İşte bu alkışlanır.

• Ben 140 -145 olur dedim. Affedersiniz iyice icine ettiler. Bu araba dolusu 180 olurki resmen rezalet ötesi.

Gider e 180 alir 2 kere 4 gc nin uzerinden gecerim.

• 5 20 i den yavaş demek ki. 😧

• ufak tefek gerekli donanımla 160 170 bandına çok güzel 4 serisi alınır binilir keşke 170lik gelseydi gelsin test ederiz artık ama 3 serisinin satışlarını etkileyeceğini düşünüyorum geçen yolda gördüm çok albenili havası var:)
  • bunlar varya çılgın gibi satış yapacaklar çılgın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.