Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.261
Cevap
299
Favori
1.650.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle güle kullanın güzel kombin olmuş,içi renk çok güzel👍
  • 35MGR 3 kullanıcısına yanıt

Hocam masallahı var aracın çok çok iyi.

Bir de sürüş videosu yaparsanız süper olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreamkid12 D kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim. inşallah vakit bulursam inceleme ve sürüş videosu da yükleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35MGR

hayırlı olsun çok yakışıklı araçmış :) m340i body kit önerebilirim bendeki gibi bir de lip ve spoiler seviyorsanız düşünebilirsiniz.

Ben aslında shadow panjur düşünüyorum ama onun için tamponun sökülmesii gerekiyormuş, o yüzden pek içime sinmiyor. Bir de egsoz uçlarını siyahla değiştirebilirim. Sizin araç da güzel olmuş, baya emek sarfetmişsiniz, arka difüzör çok iyi. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: arturr

Güle güle kullanın güzel kombin olmuş,içi renk çok güzel👍

Teşekkürler, dış rengiyle uyumu benim de hoşuma gitti. Aynı kombinasyonda portimao mavi vardı az daha onu alıyordum vazgeçtim, iyi ki vazgeçmişim son anda ekstra indirime girdi araçlar :)

• emreq E kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim. ön panjuru ben kendim taktım tampon sökülmesi gerekiyor diyenler işi bilmeyenler bana da öyle demişlerdi aldım kendim taktım 15dk lık iş. üstelik bende 360 kamera var panjurda da kamera olmasına rağmen hiç sıkıntı olmadı isterseniz yardımcı olurum.

• Arkadaşlar, Kablosuz Apple CarPlay ile 3 dakikadan uzun telefon görüşmesi yaparken ses gecikmesi yaşayan oldu mu?

CarPlay’e bağlı iken bir süre sonra telefonda senkron kayması yaşıyorum. Stabil bir şekilde asla telefon görüşemiyorum. Bu herkeste yaşanan bir şey mi? Çare bulabilen var mı bu işe?

Bunun yüzünden telefonumu hep iDrive ile bağlıyorum. Boş boşuna CarPlay’e 30K ödemişim gibi geliyo. Ya da benim telefon mu eskidi acaba?

Araç: 2020 Kasım üretimi G20 Exec
    Telefon: iPhone X

• sportakal S kullanıcısına yanıt

Ben şu ana kadar öyle bir sorun yaşamadım.Tabi tam olarak nasıl bir ses kaymasından bahsettiğiniz de önemli.Hani konuşulmayacak tarzda bir sorun varsa sizde bir sorun vardır.

• sportakal S kullanıcısına yanıt

Bunu ilk araci aldigimda birkac kere yapti. Telefonu aractan silip bastan yukleyince duzelmisti. Bence baglantiyla alakali bir sıkıntı vardi. Hatta spotify da bile garip garip sıkıntılar oluyordu.

Teşekkür ederim emre bey. Bayiye yaptırmayı düşünmüyorum. İstanbul yolu göründü, orda tandiklarim var, siz zahmet etmeyin. Orda yaptiramazsam dönüşte Antalya'da bakacağım. Döndüğümde yaptırmamış olursam sizi rahatsız ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportakal

Arkadaşlar, Kablosuz Apple CarPlay ile 3 dakikadan uzun telefon görüşmesi yaparken ses gecikmesi yaşayan oldu mu?

CarPlay’e bağlı iken bir süre sonra telefonda senkron kayması yaşıyorum. Stabil bir şekilde asla telefon görüşemiyorum. Bu herkeste yaşanan bir şey mi? Çare bulabilen var mı bu işe?

Bunun yüzünden telefonumu hep iDrive ile bağlıyorum. Boş boşuna CarPlay’e 30K ödemişim gibi geliyo. Ya da benim telefon mu eskidi acaba?

Araç: 2020 Kasım üretimi G20 Exec
    Telefon: iPhone X

Başka bir telefonu bağlayıp denediniz mi? Telefon kaynaklı olabilir, bir de arkadaşın dediği gibi kaldırıp tekrar yükleyin. Ben böyle bir durum yaşamadım. Yalnız multimedyasında sorun olan bir kaç vaka gördüm forumlarda, onların yazılımları güncellenip düzelmişti.

• benim evin 100-200 metre çapında CarPlay bağlantı sorunu yaşıyorum kopmalar oluyor, kalan yerlerde böyle bir sorun yaşamıyorum sinyallerle alakalı bir durum diye düşündüm ama 1 ay önce hiç bir sorun yoktu. telefon aynı telefon araç aynı araç sebebini anlayamadım.

telefonunuz evin yakınındayken wifi ile eve otomatik bağlı olduğundan olabilir mi?
  • gkaya06 G kullanıcısına yanıt

100-200 metreden bahsediyorum pek sanmıyorum salondaki internet mutfaktan çekmiyor daha  . ama yarın bi bakayım yine de fikir için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35MGR

100-200 metreden bahsediyorum pek sanmıyorum salondaki internet mutfaktan çekmiyor daha  . ama yarın bi bakayım yine de fikir için teşekkürler.

Araba evden uzaklaşıp gezmek istiyor :)

• arkadaşlar ilgilenen varsa M direksiyon mevcut elimde (airbagsiz) F1 + adaptive cruise + ısıtmalı çok uygun fiyata veriyorum.

kimsenin risk alacagini sanmam, ama 2. el bmw urunleri satan dukkanlar veya cikmacilar ilgilenebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: emreq

İlginç gerçekten, hani çok fark yok deseniz mantklı. G20 yi G30 a konfor ve sessizlik anlamında baya yaklaştırdıklarını çok okumuştum ama kötü olabileceğini sanmam. Lastik farkı olabilir mi acaba? Her araca piyango gibi farklı lastik takıyorlar. Yeni aldığım araçta pzero var, bundan önceki araçta bridgestone’un saçma bir lastiği vardı.

Alıntıları Göster

Ben makyajlı g30 aldım. Araç Almaya’dan ve Almanya özel üretim, 5.30e xdrive.

Ses yalıtımı tartışmasız g20, sürüş mekanikleri de öyle.

yolcu konforu ve genel araç konforu tabii ki 5 serisi ama ben şoför olarak 3 serisindeki rahatlığımı göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

Ben makyajlı g30 aldım. Araç Almaya’dan ve Almanya özel üretim, 5.30e xdrive.

Ses yalıtımı tartışmasız g20, sürüş mekanikleri de öyle.

yolcu konforu ve genel araç konforu tabii ki 5 serisi ama ben şoför olarak 3 serisindeki rahatlığımı göremedim.

Alıntıları Göster

G20 sürücü odaklı ve daha dinamik bir araç. Sizin tarzınıza daha uygun olabilir, o yüzden sürüşünü daha çok sevmişsinizdir. Yine de çok 530e özellikle performansıyla baya tatmin edicidir, güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.