Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (302. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir (5 Mobil) - 11 Masaüstü8 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
21.175
Cevap
299
Favori
1.644.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 3000 km kullanılmış 18 inç m pakete ait (ön 225/45/18 arka 255/40/18) michelin yazlık lastiklerim depoda duruyor. ihtiyacı olan varsa ulaşabilir. (kışlıklar takılıyken kaza yapıp aracı sigorta şirketine verdiğim için duruyor)
  • Merhaba arkadaslar,

2021 modellerde 14% indirim var mi? ya da yakin zamanda fiyat teklifi alan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinn01 -- 2 Mart 2021; 12:37:24 >
  • Şubatta 2020 lere %10+%4 indirim 2021 lere de %4 indirim uygulanıyordu.Şu an onlineda 2020 model görünmüyor ve 2021 lerde de bir miktar düşüş var gibi ancak ekstra indirim %4 devam ediyor mu bilen arkadaşlar bilgilendirecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 2 Mart 2021; 17:12:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinn01

Merhaba arkadaslar,

2021 modellerde 14% indirim var mi? ya da yakin zamanda fiyat teklifi alan oldu mu?

Geçen hafta 0 araç teklifi alanlar forumunda 1 serisi alan vardı aynı indirimle. 2020 araçlar var ama seçenekler kısıtlı. 1 tane indianapolis kırmızı first edition m paket var 3 serisi, boya farkı 93 bin tl BMW 3 serisi (G20) 

866 bin listesi indirimli 750 e gelir ama saçma bir fiyat yine de. 2021'lerde %5 indirim var diye biliyorum.

• Arayip ogrendim, %5 indirim + eger pesin alirsaniz %5 daha indirim yapiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 35MGR

arkadaşlar ilgilenen varsa M direksiyon mevcut elimde (airbagsiz) F1 + adaptive cruise + ısıtmalı çok uygun fiyata veriyorum.

Düşündüğünüz dip fiyat nedir hocam?

• 2020 sürüş asistanı professional deneyimleyen oldu mu? Gerçekten işe yarıyor mu?

2020 model ile 2021 arasında 2021yi tercih etme sebebi olabilecek bir fark var mı?

320i 2020 Executive Luxury Line (Metalik Siyath / Sapphire + Sürüş assitanı professional + laserlight + spor ön koltuklar + antrasit tavan döşemesi + hifi ses sistemi + otomatik uzun fark fonk.) Peşin ödeme için 658K tl teklif aldım. Fiyat iyi mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alialparslan -- 2 Mart 2021; 19:29:44 >
  • sHiM kullanıcısına yanıt

3500

• alialparslan A kullanıcısına yanıt

ben denedim sürüş asistanı pro. araca ekstra 2 özellik katıyor (yorgunluk tespiti saymıyorum pek önemli bir özellik olmadığı için) 1-otonom sürüş olarak bence çok gereksiz bir özellik (yaklaşık 30 saniyede bir direksiyona müdehale edilmesini istiyor tamamen otonom olmadıkça oyuncak gibi bişey arada keyfine aç gez ) 2-adaptive cruise ise çok güzel bir opsiyon özellikle trafikte baya kolaylık sağlıyor ama bu opsiyonun vergilerle nerdeyse 15 bin tl olduğunu göz önünde bulundurursak şahsen benim tercih edeceğim bir özellik değil.

• Arkadaşlar merhaba.Bugün yakıt alıyordum ve ben ödemeyi yaparken yandaki yakıt alan otobüsten inen 2 -3 genç arabayla fotoğraf cekiniyorlardı BMW 3 serisi (G20) Ben geldiğimde dağıldılar tabi 25 yaşlarındalardı.Sanarsin ferrari şaşırdım bu tepkie.Neyse benim sormak istediğim bu fotolardan bir sey olmaz degil mi?Plaka zaten gozukmuyorda cok büyük ihtimal yani orda burda paylassalar bile bir sıkıntı çıkmaz degil mi?Umarim derdimi anlatabilmisimdir biraz takıntı yaptım yani şimdiden teşekkür ederim yanıtlarınız için.BMW 3 serisi (G20) 

• quote:

Orijinalden alıntı: AliKaptaan

Arkadaşlar merhaba.Bugün yakıt alıyordum ve ben ödemeyi yaparken yandaki yakıt alan otobüsten inen 2 -3 genç arabayla fotoğraf cekiniyorlardı  Ben geldiğimde dağıldılar tabi 25 yaşlarındalardı.Sanarsin ferrari şaşırdım bu tepkie.Neyse benim sormak istediğim bu fotolardan bir sey olmaz degil mi?Plaka zaten gozukmuyorda cok büyük ihtimal yani orda burda paylassalar bile bir sıkıntı çıkmaz degil mi?Umarim derdimi anlatabilmisimdir biraz takıntı yaptım yani şimdiden teşekkür ederim yanıtlarınız için. 

Yok ne sıkıntısı olacak. Kamera felan var istasyonda sonuçta. Kaldi ki araba açık otoparkta bile olsa resim çekerler haberin olmaz.

Bu arada bana da normal bir araç gibi geliyor ama emin ol sana bana düz bmw, olmayana ve hayalini kurana ferrari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kaanmert -- 2 Mart 2021; 20:55:11 >

• AliKaptaan A kullanıcısına yanıt

trafikte de plakalari sokup gezin, avm lere kesinlikle girmeyin

nolur nolmaz

• Cari açık ve bütçede ki açığa bakılırsa bence Q3 gibi bir ötv zammı daha gelir gibi ...
    Bu durumda bu fiyatlarda arşivde nostalji olarak kalıcak anladığım

• quote:

Orijinalden alıntı: alialparslan

2020 sürüş asistanı professional deneyimleyen oldu mu? Gerçekten işe yarıyor mu?

2020 model ile 2021 arasında 2021yi tercih etme sebebi olabilecek bir fark var mı?

320i 2020 Executive Luxury Line (Metalik Siyath / Sapphire + Sürüş assitanı professional + laserlight + spor ön koltuklar + antrasit tavan döşemesi + hifi ses sistemi + otomatik uzun fark fonk.) Peşin ödeme için 658K tl teklif aldım. Fiyat iyi mi acaba?

aracımda sürüş asistanı profesyonel var. kesinlikle mükemmel bir donanım. ben aracı alırken olmazsa olmaz opsiyonumdu. diğer her şey hikaye. en önemli donanım bu. hem sıkışık trafikte hem uzun yolda mükemmel çalışıyor.

youtube da güzel videolar var.

kullanmayan bir çok kişi nedense önyargılı.

daha fazla ayrıntı isterseniz, özel mesaj atmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 2 Mart 2021; 23:34:13 >

• quote:

2020 sürüş asistanı professional deneyimleyen oldu mu? Gerçekten işe yarıyor mu?

Bayide sanırım söyleğiniz araç, online’da yok. % kaç indirim yaptılar ya da liste fiyatı nedir. Söylerseniz ona göre yorum yapalım.

Yalnız sizin yerinizde ben olsam sportline alırdım. 2020 Siyah executive bir araç var online’da, donanım da fena değil 635 gibi verirler tahminimce.

Sürüş asistanı güzel bir özellik ama bence pahalı, kişisel tercihinize kalmış

BMW 3 serisi (G20)
    BMW 3 serisi (G20)

• quote:

Orijinalden alıntı: 35MGR

ben denedim sürüş asistanı pro. araca ekstra 2 özellik katıyor (yorgunluk tespiti saymıyorum pek önemli bir özellik olmadığı için) 1-otonom sürüş olarak bence çok gereksiz bir özellik (yaklaşık 30 saniyede bir direksiyona müdehale edilmesini istiyor tamamen otonom olmadıkça oyuncak gibi bişey arada keyfine aç gez ) 2-adaptive cruise ise çok güzel bir opsiyon özellikle trafikte baya kolaylık sağlıyor ama bu opsiyonun vergilerle nerdeyse 15 bin tl olduğunu göz önünde bulundurursak şahsen benim tercih edeceğim bir özellik değil.

Vergileriyle 25 bin tl civarında o sistem 12 küsür artı ötv+kdv diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreq -- 3 Mart 2021; 2:9:8 >
  • emreq E kullanıcısına yanıt

Jantlar da 18" onu yazmayı unutmuşum. Sürüş asistanı professional olan tek model o olduğu için onu almaya karar verdim. Rezerve ettiğimiz için gözükmüyordur. İlk gittiğimizde indirimli fiyatlar yarın belli olucak büyük ihtimalle demişlerdi ve o gün liste fiyatı 773776 idi. Ertesi gün 658k TL fiyat verdiler ve peşin olduğu için de indirim olduğunu belirttiler. Toplamda 15%lik bir indirim ilk fiyat üzerinden.

Sizin attığınız model için 635 civarı diyorsanız 658k TL iyi bir fiyat gibi.

• emreq E kullanıcısına yanıt

evet doğru ben yanlış hatırlamışım. 25 bin cidden çok fazla böyle bir opsiyon için şahsi görüşüm.

• quote:

Jantlar da 18" onu yazmayı unutmuşum. Sürüş asistanı professional olan tek model o olduğu için onu almaya karar verdim. Rezerve ettiğimiz için gözükmüyordur. İlk gittiğimizde indirimli fiyatlar yarın belli olucak büyük ihtimalle demişlerdi ve o gün liste fiyatı 773776 idi. Ertesi gün 658k TL fiyat verdiler ve peşin olduğu için de indirim olduğunu belirttiler. Toplamda 15%lik bir indirim ilk fiyat üzerinden.

Sizin attığınız model için 635 civarı diyorsanız 658k TL iyi bir fiyat gibi.

İndirim oranları aynı opsiyonlar farklı, konu fiyat değil. Ben luxury tasarımı beğenmediğim için sportline tercih ederdim dedim, luxuryline g20 için en kötü tasarım paketi diye düşünüyorum, aracı hiç göstermiyor. Ama zevkler tartışılmaz, sizin tercihiniz hayırlı olsun şimdiden BMW 3 serisi (G20) 

• 35MGR 3 kullanıcısına yanıt

Mesaj attım hocam.

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.