Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
68.245
Cevap
507
Favori
3.887.427
Tıklama
Giriş
    390 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: geng

Dolar 5.74 olmus, arac fiyatlari ucmus.Bu piyasada sifir arac alan ya cok kolay kazanmistir ya da garajinda en az 3 arabasi vardir.

Arabaya para baglamak en mantiksiz is su anda.

Alıntıları Göster
    Dolar oldu 6.41, bu kurda ve muadillerine bakildiginda 3.20d icin verilen fiyat oldukca iyi, sadece su an degil bundan sonra trde sifir araba almak zaten hayal oldu, düşünsenize g20 ciktiginda en iyi 350den giriş yapacak herhalde kac kisi bu segment icin bu parayi verebilir ki artik daha 1.5 sene önce 5bin kmde m paket x4u kuzenime 290bine almıştık, vay be inanmak istemiyordum ama ciddi ciddi memleket batti Allah sonumuzu hayir etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 11 Ağustos 2018; 0:48:7 >
    |
    |

• Yarbay
    28699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Böyle hayıflanacaksanız binmeyin BMW'ye beyfendi.
    Dünyanın en saçma mantığı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2020 model VOLVO V60 Cross Country D4 AWD 2.00 Dizel 190 PS Beyaz
    İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Binbaşı
    1120 Mesaj

Yakında size bunu söyleyen kişi de söylenmeye başlayacaktır eminim. Paramız pul oldu ve serviste yapılan işlemler günlük Euro kurundan faturalandırılıyor. Euro 7,3ü geçtiği için en basit işlem bile bütçemizi etkileyecek.

|
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: erdknt

Yakında size bunu söyleyen kişi de söylenmeye başlayacaktır eminim. Paramız pul oldu ve serviste yapılan işlemler günlük Euro kurundan faturalandırılıyor. Euro 7,3ü geçtiği için en basit işlem bile bütçemizi etkileyecek.
    Ya böyle bir mantık yok bana verdiği filtre ya Bmw’ye Biliyorum diye 400-500 liraya filtre mi alicam ?

Sacmalik başka birşey değil

• Binbaşı
    1120 Mesaj

Ön fren balatası değişimi için 1700tl fiyat verdiler. Balata+fiş+işçilik.
    Gidişat çok fena. Paramızın değeri çok düştü maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdknt -- 11 Ağustos 2018; 16:40:51 >
    |
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selamlar,

70.000 bakımı için aracımı, BMW 3.20 iED 2014, Borusan Avcılar'a bıraktım,

Standart bakım, yağ değişimi, filtreler, arka balata ve disk set (ses yapiyorlardi zaten) degisimi yapilacakti, ek olarak asagidaki problemler cikmis.

Su kacaklari varmis, V kayisinda catlaklar varmis degismeliymis, tamir takimi ve genlesme tanki degisip bazi contalar yenilecekmis. Cok teknikten anlamam arabada ama bir performans eksilmesi yoktu. 1 bucuk yilda 1 kere tahrik arizasi vermisti o da bir kere oldu ve bir daha cikmadi.

Ve tutar toplam 8.000 TL

Ne dersiniz, yaptirmali mi? Balata ve diski disarida yaptirirsam 5400. TL.

Biraz da gözümü korkuttular, kritik problemler diye, fikrinizi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DisappeaR -- 11 Ağustos 2018; 19:15:6 >
    Arkadaşlar uygun fiyatlı orijinal ön arka disk balata için özel mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-cikisli-bakimli-hatasiz-boyasiz-592130127/detay

Makyajsız kasa. O fiyata alınmaz.

|
    |
    Johny Lesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama hakikaten yazdığınız gibi böyle işgüzarlık mı olur? Az hava basmak kadar fazla hava basmak da yanlış. Bir de onlara güvenip şehirler arası 1400km yol yaptım. Böyle işgüzarlık olmaz. Teknik adam olan profesyonel olan işine özen gösteren yok mu bu ülkede yahu hangi markanın servisine güveneceğiz Bmwye güvenemeyeceksek. En iyisi almanyaya bir şikayet yazısı yazmakta. Canımı taşıyan araçlara özen göstermeliler. Ölüm olduktan sonra hiçbir anlamı yok.

|
    |
    FirstClass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar değerli fikirleriniz benim için çok önemli.
    |
    |
    DisappeaR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Makyajli kasa 2016 dan itibaren mi başlıyor cok yabanciyim bu araca. fiyatlar ise malum 150 den başlıyor ne kadar para verilir bunlarin temizlerine

|
    |
    selcuk_3277 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba. 42000 kmdeki aracımın arka disklerini parmağım ile kontrol ettiğimde diskin kenarlarında diş yapmış durumda. Balalar 34000 de değişmiş. Araç bilgisayarı arka Balata değişimini 24000 km sonra gösteriyor. El frenini çektiğim zaman tam olarak yeterli bir tutma yapmıyor ve gıcırtı şeklinde ses yapıyor. Sizce ne yapmalıyım. Arka disklerin tonalanması işi çözermi acaba. Nasıl bir yol izlemeliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: DisappeaR

Arkadaşlar selamlar,

70.000 bakımı için aracımı, BMW 3.20 iED 2014, Borusan Avcılar'a bıraktım,

Standart bakım, yağ değişimi, filtreler, arka balata ve disk set (ses yapiyorlardi zaten) degisimi yapilacakti, ek olarak asagidaki problemler cikmis.

Su kacaklari varmis, V kayisinda catlaklar varmis degismeliymis, tamir takimi ve genlesme tanki degisip bazi contalar yenilecekmis. Cok teknikten anlamam arabada ama bir performans eksilmesi yoktu. 1 bucuk yilda 1 kere tahrik arizasi vermisti o da bir kere oldu ve bir daha cikmadi.

Ve tutar toplam 8.000 TL

Ne dersiniz, yaptirmali mi? Balata ve diski disarida yaptirirsam 5400. TL.

Biraz da gözümü korkuttular, kritik problemler diye, fikrinizi alabilir miyim?

Balat'a ve disk harici 5400 bence o dediğiniz işlere inanılmaz bir rakam bence.Gerçi döviz kurlarından dolayı parça fiyatları da çıkmıştır ve de etkili ve yetkili servis işin içine girince normal herhalde.Bence o parçaların tek tek orijinal fiyatlarını öğrenin ve ona göre değerlendirin.Su kaçağı radyatör hortumlarından olabilir ve çok pahalı olmaması gerek.V kayışı da keza öyle.Conta vb de aynen.Genleşme tankı ve tamir takımını bilmiyorum.Servisin herşeyi abartmasını da gözönünde bulundurun. Dediklerim kesin bilgi içermez sadece tavsiye içerir.Not:BMW sahibi değilim ama severim.Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar inşallah

• Yüzbaşı
    456 Mesaj

8000 tl nedir hocam git bir dolu usta var dışarılarda taksiye bin daha iyi 8 bin tl ye.

|
    |
    tica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

V kayısı önemli bendede olmustu dışarıdan orijinal bmw logolu parçayı geçen yıl 140 tl almıştım 50 tl de ıscılık fren balatalarınıda aynı sekılde orijinal aldım servısle hemen hemen aynı fıyattı ama işcılık 50 tl ve ustamın eli servıstekılerden çok daha başarılıydı dıger problemler bende olmadığı ıcın bılemıyexegım ama v kayısı çok önemli koparsa motoru kucaklarsınız

|
    |
    DisappeaR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 gün önce Ankara- Balgat Borusan’da aracımın 45000 km bakımını yaptırdım. (Aracım 2014 model 3.16i ) Yağ bakımları, klima temizliği, bujiler toplam 2350 tl tuttu. Fiyatlar çok yüksek kur almış başını gitmiş yapacak birşey yok bir sonra ki bakımı dışarıda yaptıracağım.

|
    |
    Bir dem gelir giryân olur
  • Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cyberjack

Arkadaslar 2018 model F30 aracim 3bin kmye geldi ama uzerindeki suni deri cok terletiyor. Benzer durumda olup koltuk minderi kullanan var mi? Varsa tavsiye alabilirim. Tesekkurler
    sportline aracimda koltuk havalandırma kullanıyorum. kullanmadan once 5 dakika bile binsem klimayida fullesem sırtım koltuğa yapisiyordu. oldukça etkili herkese tavsiye ederim. çakmakliktan güç aliyor 42 dolara almıştım bir tane elimde fazladan kaldı satıyorum ilgilenirseniz link bu

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-koltuk-sogutma-havalandirma-kilifi-593286152/detay

|
    |

• Yarbay
    28699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cyberjack

Arkadaslar 2018 model F30 aracim 3bin kmye geldi ama uzerindeki suni deri cok terletiyor. Benzer durumda olup koltuk minderi kullanan var mi? Varsa tavsiye alabilirim. Tesekkurler
    Bmw nin standart deri koltuğu sadece pismanliktir Bmw 1’de var neler cekiyoruz anlatamam

Sırf bu çileden dolayı f30’u standart m aldım

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.