Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2604. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26022603260426052606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isterse yüksek devirde olsun araç ecoproya alındığında devir anında 1000 in altına düşerek kompresyon kayboluyorsa coasting vardır ayrıca coastingte araç 0. Yakmaz anlık yakıtta 0,7-8 gibi bişey yakar sıfır gösteriyorsa coasting yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bende dediğiniz hususa dikkat edeceğim , 5 serisinde mevcut mu bu özellik
  • :))
    bosa cabalama herkes gordu okudu yazdiklarini
    bi daha once ogren sonra yaz. ya da en azindan ben boyle dusunuyorum de. hani noldu yelken vardi sende?
    ilk aracin sanirim? gaz kesen her araba 0.0 litre gosterir bunu da ogren

kime ne senin mesleginden yasindan? ego sorunlarin var sanirim.
    beni bilen bilir burada. sen kimsin 3 mesajinla?

gule gule :))
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım cidden sorunlusun sanırım, ben yanlış bildiğim birşeyi öğrendim ama sen adam olmayı zor öğrenirsin neyi herkes gördü ayıp birşey mi var zaten sen alıntı yapmışsın benim silmem bir anlam ifade eder mi senin gibi küçük düşünsem? neyse git hadi sen ps nle oyna he ilk aracım hatta yok aracım ok
  • mertbess kullanıcısına yanıt
    aferin ogrencen tabi. bilmedigini sallamadan once sor ki anlatalim
    Hadi ps ni oyna sütünü içte yat uyu klavye delikanlılığı yapma bana

• mertbess kullanıcısına yanıt
    bak 3 mesajdin 11 oldun :)
    ha gayret kas biraz daha
    Benim senin gibi klavye kariyeri yapma derdim yok koçum git yat uyu, burayıda daha çok işgal etme varsa derdin özelden yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertbess -- 25 Kasım 2016; 23:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Ben hocam. İstanbul/Beylikdüzü'nden Antalya/Kemer'e gittim Ağustos ayında. Gidişte 5.5 lt yaktım. Dönüşte ise Kemer'den kıyı şeridini dolaşa dolaşa Finike, Kaş, Marmaris, Milas, Söke vs diyerekten geri döndüm. Virajlı ve dağa tırmandığım çok yol oldu. İstanbul'a geldiğimde dönüş ortalamam da 6.4 idi.

460 litrelik bagajım full doluydu bardak koyacak yer bile yoktu o derece. Ve araçta 4 yetişkindik bunları da ekleyeyim.

hız ortalamanız kaçtı? bir de gazladınız mı hiç?

son soru: direksiyon servotronic değil mi? standart?
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Ortalamam 110 civarıydı tabi altında gittiğim de oldu 140 150 ile gittiğim de. 200 üzerine çıktığım da olmuştu birkaç sefer. Direksiyon standart servo. Titreme mevzusunu soracaksanız yaşamadım şimdiden söyleyeyim. :))

• Coasting bmw üretimi motorlarda var arkadaşlar psa yapımı motorda yok bizde arkadaşlarla çok denedik 116 320 ed de falan.Arabanın gazdan ayağınızı çekince olan akış ile arasında fark var 1000 devrin altına iniyor falan.Ama en iyisi bi 318 418 520 bunlardan birinde deneyin daha net anlaşılır.Çok anlamlı bir fark olduğunu sanmıyorum tüketim açısından ama mevzu uzamasın diye yazayım dedim nacizane.

• keyifli forumlar, bu bmw in kendi bayilerinde verdiği kış lastik setlerinde %40 a kadar indirim söz konusu yakın bir zamanda fiyat incelemesi yapan yada fiyat alan varsa paylaşabilirse sevinirim..
  • Arkadaşlar jant lastik yada sadecd lastik almayı düşünüyorum lakin borusanın jantlar hoşuma gitmiyor resimdeki jantlardan düşünüyorum fakat bi tanıdığım orjinal olmayan jantlarda uyumsuzluk sorunu (titreme) olacağını ve bunun düzelmediğini söyledi iyice araştır öyle al dedi. Sizler konuya hakimsiniz yardımcı olursanız sevinirim.. .
     BMW 3 serisi (F30) BMW 3 serisi (F30)

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Arkadaşlar Aracı dün aldım.
    2015 makyajlı 16.000 km'de, Antep'den getirdim. 253 liralık benzinle 741 km yol yaptım.34 kuruş yaktı km'de.
    200-250 km'si 120 km hızla kalanı 130-140 km ile. Çoğu şeyini forumu takip etmeme
    rağmen kullanamadım. Genel anlamda beğendim. Keşfedeceğim çok şey olduğunu düşünüyorum.
    Eco pro'da kullanma ma rağmen gazı köklediğimde araç bana mısın demeden hemen tepki verdi. kısa bi sürede olsa 200'ü geçtim.

hayırlı uğurlu olsun, böyle uzun yol deneyimi yapan ve bu kadar az yakan başka kullanıcı var mı forumda?

hız da fena değil 130-140 iyi hız yani

Allah razı olsun
    Çoook sağolun..

• Ha bugun ha yarın alalım derken geç kaldık. Eldeki arabayıda elden çıkaramadık.

156 dan satıldıgında alacaktık simdi hayal oldu. Hayırlısı artık bineriz eldeki arabamıza. Bu fiyatlardan araba falan alamayız

Devletimiz saoğlsun
  • omer.guzel O kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/bmw-f30-320i-ed-316i-race-chip-chip-tuning--84023649-82

Dilim döndüğünce yazılım ve chiptuning ile ilgili sorularınızı yanıtlamaya çalıştım,

Keyifli sürüşler

• quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Arkadaşlar jant lastik yada sadecd lastik almayı düşünüyorum lakin borusanın jantlar hoşuma gitmiyor resimdeki jantlardan düşünüyorum fakat bi tanıdığım orjinal olmayan jantlarda uyumsuzluk sorunu (titreme) olacağını ve bunun düzelmediğini söyledi iyice araştır öyle al dedi. Sizler konuya hakimsiniz yardımcı olursanız sevinirim.. .
     BMW 3 serisi (F30) BMW 3 serisi (F30)

Bende sadece kışlık lastik mi alayım yoksa jantlı lastik mi alayım karar veremedim. katalogtaki lastikler internette 470-560 TL aralığında, kargosu, taktırması küçükte olsa ekstra bir maliyeti var. Dördü 2.000 TL'yi biraz geçiyor. jantlı lastiklere 4.800 TL civarında fiyat veriyorlar. Bu durumda orijinal Bmw janta 2.500 TL fiyat vermek mantıklı mı (gerekli mi) karar veremedim bir türlü..

• numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin hocam.size bir numara versem benim adima da pazarlik yapsaniz

• Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Turbonun yaglamasi icin 15 20 sn beklemek gerekir diye biliyordum.

• ÖTV kabul edildikten sonra BMW sitesi fiyat listesini güncelliyor, eski fiyatları kaldırmış. Bakalım zamlardan sonra ne olacak!

Fiyat listemiz güncellenmektedir.
  • 
Sayfa: önceki 26022603260426052606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.