Şimdi Ara

BMW 3.20 GRAN TOURİSMO NDEN TUTULMADI???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu araç neden beğenilmemiş bunu bana açıklayabilecek biri var mı? Yaşım 37 2 çocuk var. Hep hb tarzı araba sevdim. Bu Bmw 3.20 gt beni benden alıyor neden mi?
    1. Öncelikle araç coupe formda tam istediğim tarzda
    2. Aracın arkası gayet geniş arkada çocuklar rahat rahat gidebilecek
    3. Araç yerden yüksek olduğu için eşiminde aracı kull düşünürsek benim için gayet iyi
    4. Bagaj hacmi 520lt
    5.Aracın yakıt tüketim değerleri gayet başarılı

Aracın inceleme videoları...
    https://www.youtube.com/watch?v=C72T_hopkZI&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=1bjo9AVtJYM&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=u0rtu1t0S_4&feature=youtu.be

Uzun lafın kısası ben bu araca vuruldum c200d bakıyım diyon arka dar ve çirkin geliyor bana. E250cdi bakıyom yaşlı işi gibi duruyor. Bu araç neden tutulmadı arkadaşlar? Malum sitede bile ilanları az var hatta xdrive da aldın mı bence gayet mükemmel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviyildizinoglu -- 23 Temmuz 2019; 11:15:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genel bir algı var BMW'de, sedan araçlar dışında yakışıklı durmadığı yönünde. Yeni 1 serisi de çok beğenilmemesinin birinci sebebini buna yoruyorum. Yoksa yakışıklı araç. Bir diğer durum yıllar önce de bu kasaların denenip tutulmaması gibi.
  • Dünyanın geneline göre çok çirkin bir araç aynı compact 3 serisi gibi. Bir de normal 3 serisine göre daha dolu ve 2 litre motorla geldiğinden pahalı olarak kalmış aklımda. Suv almak varken kırma bir otomobili de kimse istemez şahsen güncel piyasa talebinde.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu araçların 2019 kasası bile var. Aslında algıda ziyade doğru olan şu zengin bebeler yüzünden bmw 3.20ler kolpa arabası olarak görülüyor. Haksızda değiller hani. Lakin bu araç coupe tarzıyla tam bir aile babasına uygun gibi geliyor. İnanın c200d bakıyorum inceliyorum. Arkası daracık arka taraf zaten ayrı Bi çirkin. Kendimi c200d amg almaya çalışırken gene 3.20gt fide buluyorum :)))

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Valla bana da x1 x3 serileri çirkin geliyor tabi aynı yıllara göre kıyaslarsak.

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Suv illa X1,x3 olacak değil ya bir sürü alternatif var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Hocam bu araçların 2019 kasası bile var. Aslında algıda ziyade doğru olan şu zengin bebeler yüzünden bmw 3.20ler kolpa arabası olarak görülüyor. Haksızda değiller hani. Lakin bu araç coupe tarzıyla tam bir aile babasına uygun gibi geliyor. İnanın c200d bakıyorum inceliyorum. Arkası daracık arka taraf zaten ayrı Bi çirkin. Kendimi c200d amg almaya çalışırken gene 3.20gt fide buluyorum :)))
    yeni kasası çıkmayacak bu arabanın BMW açıkladı.
  • Çirkin o yüzden. Yurtdışında da tutmadı bildiğim kadarıyla. Millet bunu alacacağına SW olanını aldı
  • Tutulmadığı için 2.el de ucuz değil mi piyasası. Buda sizin ekmeğinize yağ sürer ucuza alır işinizi görür ucuza satarsınız
  • Heçbek değil sedan değil ikisinin arası ucube bir kasa tipi. Yalnız değiliz, dünyada da seveni az bu tip arabaların..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben çok beğendim hem yüksek hem coupe tarzı hem geniş hem de az yakıyor. Aradığım bütün özellikleri içeriyor.

• Bmw compact (316ti) gibi tipsiz olduğu için.

• Tipsiz diyenleri gorunce sasiriyorum.

• Araç 2013'te tanıtılmıştı. Üretim onayı alıp tasarımının ortaya çıkması 2010 falan. O yıllarda SUV talebi bu kadar yüksek değildi. Millet bunun yerine X1, X3 gibi modellere yöneldi. BMW de düşük talep nedeniyle aracı 2020'de üretimden kaldıracak.

5 Serisi GT ise özellikle Çin'de yüksek talep gördüğü için 6 Serisi GT olarak yoluna devam ediyor. 6 GT sedanlardan daha geniş SUV'lerden de daha konforlu olduğu için aslında oldukça mantıklı bir tercih. Ama ülkemizde vergiler nedeniyle kimse o paraları veremiyor yahut vermek istemiyor.

• Açıkcası ben çok seviyorum BMW’de 4 serisinden sonra alacağım tek araç GT modelleri olurdu (eğer ailem varsa)

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Açıkcası ben çok seviyorum BMW’de 4 serisinden sonra alacağım tek araç GT modelleri olurdu (eğer ailem varsa)
    Aynen mesela Bmw 4 gran coupe gerçekten bana da güzel gözüküyor. Türkiye gibi bir coğrafyada yerden yüksek geniş ve az yakan sportif bir araç yapmışlar milletin önyargısı yüzünden güme gitmiş güzelim araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviyildizinoglu -- 22 Temmuz 2019; 22:18:10 >
  • Bu araca ucube diyen Ford Ka ya binsinnn :))))

• Hocam genel olarak GTlerin tipi sevilmedi.
    Bana hos geliyor ama bir cok insan cirkin buluyor. Ve ne yazikki arkadaki buyukluk tipine biraz yansiyor. Arkasi orantisiz gozukuyor.

Ve onun haricinde baska bir sorun ise arac yuksekligi dolayisiyla bir 3 serisi yol tutusu ve keyfi vermiyor genelde yorumlara gore. Ama bir SUV ic hacmi de sunamiyor. SW hacmi de sunamiyor.

Bana gore mantikli hep orta yol hem biraz genislik hem sportiflik. Ama genel goruse cirkin, surusten fedakarlik eden(sedana gore), kucuk (SUV ve SW ye gore).
    O yuzden tutmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Hocam genel olarak GTlerin tipi sevilmedi.
    Bana hos geliyor ama bir cok insan cirkin buluyor. Ve ne yazikki arkadaki buyukluk tipine biraz yansiyor. Arkasi orantisiz gozukuyor.

Ve onun haricinde baska bir sorun ise arac yuksekligi dolayisiyla bir 3 serisi yol tutusu ve keyfi vermiyor genelde yorumlara gore. Ama bir SUV ic hacmi de sunamiyor. SW hacmi de sunamiyor.

Bana gore mantikli hep orta yol hem biraz genislik hem sportiflik. Ama genel goruse cirkin, surusten fedakarlik eden(sedana gore), kucuk (SUV ve SW ye gore).
    O yuzden tutmadi.
    Sw araçları oldum olası hiç sevmedim. Suv olarak bmw için max 200.000tl ye hiçbir Suv bana güzel gözükmüyor. Zaten Suv ların hepsinin tipi birbirine benziyor ve bana katılmayacaksınız belki ama bir Suv alacak olsam dizel otomatik hyundai tucson alırdım bmw x1/2/3 ler yerine. Oldum olası hb coupe tipi araçların tipi hoşuma gitmiştir. Her ne kadar sevilmese de ilerde niyetim 3.20d gt almak 5.20gt ler gerçekten kaba geliyor. Bu yüzden ya 3.20 gt ya da bmw 4.20d gran coupe almak istiyorum. Ayrıca hiç kısmet olmadı bu aracı sürmek sadece 1/2 incele videosu var. İnceleyenlerin de hepsi aynı bmw 3.20 kıvamında Bi tık belki yol tutuşu kötü demişlerdi diye hatırlıyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.