Şimdi Ara

BMW 3.18i ŞEHİRİÇİ YAKIT TÜKETİMİ HAKKINDA (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
51.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

hacı şerecemizi dökmüş, nasıl mutlu oldun mu?

Fazlasiyla ama tebrik ederim digerleri gibi hesabi uc kisi kullaniyom kardesim yazmis pampam cizmis demeden forumla kafa bulduğunuzu itiraf etmissiniz,zekice
    İyi dersler dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Fazlasiyla ama tebrik ederim digerleri gibi hesabi uc kisi kullaniyom kardesim yazmis pampam cizmis demeden forumla kafa bulduğunuzu itiraf etmissiniz,zekice
    İyi dersler dilerim

afiyet olsun, ben neysem oyum gizlemem saklamam beni seven böyle sevecek sevmeyen de sifonu çekip gidecek.

dansöz gibi kıvırmak huyum değildir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

İyi dersler dilerim

afiyet olsun, ben neysem oyum gizlemem saklamam beni seven böyle sevecek sevmeyen de sifonu çekip gidecek.

dansöz gibi kıvırmak huyum değildir

• bugün 1.18i kullandım, performansı idare eder araç eco pro da bildiğin yatakta ölü takliti yapan karı gibi comfort iyi fena değil sport a hiç almadım 5km kullandım rampalı inişli bir yer ortalama 10.6lt felandı

satış temsilcisi 1.16d özel siparişimi iptal ettirmiş, bende bugün 3.18i yi onayladım. araç gümrükteymiş haftaya salı çarşamba teslim edecekler.
  • araçta benimle birlikte 3 kişi vardı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

BMW 3.18i ŞEHİRİÇİ YAKIT TÜKETİMİ HAKKINDA (2016)

• 5-6 litre karma tüketimi var. Uzun yolda 4-4.5 litre yakıyor. Şehiriçi köprü trafiği 3-4 saat sıkışıklıkta 8-9 arası yakıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika verisini al. Üzerine 1.5 daha koy sakin kullanım için.

• Tekrar tekrar yazıcam,eğer performans beklentiniz varsa 318i sizi tatmin etmicektir.He sağdan sağdan giderim diyosanız uygun olucaktır.Tahmin ediyorum M-Paket'le birlikte 135-140 civarına gelicek araba size.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Tekrar tekrar yazıcam,eğer performans beklentiniz varsa 318i sizi tatmin etmicektir.He sağdan sağdan giderim diyosanız uygun olucaktır.Tahmin ediyorum M-Paket'le birlikte 135-140 civarına gelicek araba size.

araca resmen 50 beygirlik muamelesi yapıyorsunuz ayıp oluyor ama

3.20i 0/100 7,2 saniye

3.18i 0/100 8,9 saniye

• quote:

quote:

Tekrar tekrar yazıcam,eğer performans beklentiniz varsa 318i sizi tatmin etmicektir.He sağdan sağdan giderim diyosanız uygun olucaktır.Tahmin ediyorum M-Paket'le birlikte 135-140 civarına gelicek araba size.

3.20i 0/100 7,2 saniye

3.18i 0/100 8,9 saniye

Öncelikle yanlışı düzeltelim.

320i 0-100/7.6 sn

318i 0-100/9.1 sn

Hızlanma videosunu izledim,BMW'ye yakışmayan bi motor bence.Bu motoru 2 serisinde kullandım,sesi hariç beğenmedim.320i'ye alıştıktan sonra kullandığım için öyle geldi belki de.

• quote:

quote:

quote:

3.20i 0/100 7,2 saniye

3.18i 0/100 8,9 saniye

Öncelikle yanlışı düzeltelim.

320i 0-100/7.6 sn

318i 0-100/9.1 sn

Hızlanma videosunu izledim,BMW'ye yakışmayan bi motor bence.Bu motoru 2 serisinde kullandım,sesi hariç beğenmedim.320i'ye alıştıktan sonra kullandığım için öyle geldi belki de.

ben katalogtan okuyup yazmıştım, araç performans konusunda 3.20i den zayıf sport modda keyifli ama o zamanda çok yakıyor.

BMW 3.18i ŞEHİRİÇİ YAKIT TÜKETİMİ HAKKINDA (2016)

• 4 silindir gayet iyiydi. 3 silindirden iğrenç çakma 6 sılındir sesi çıkıyor bu sesi sevmem mümkün değil
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Bu değerler 320i için ama 2.0 litre motor olan için, burdaki modeller 320i ed. 1.6 motor 7.6 sn 0-100 verisi.

Desene benim c200d ile aynı gidiyor senin 318

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Desene benim c200d ile aynı gidiyor senin 318

en azından doya doya basıyorsunuzdur, biz (benzinliler) ayağımızın altındaki yumurtayı kırmamak için bazen 40 takla atıyoruz
    Tabi basıyorum
    Mersin ankara otobanı 190-200 gidiyorum. Üstüne de tüketim 7 litre
    Aynı şekilde 20i ed 10-11 litre
    Antalya mersin arası gidiş geliş yolda sport+ da kullanıyorum. Köküne kadar basa basa geldim 280km yi. Tüketim 8.1

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Tabi basıyorum
    Mersin ankara otobanı 190-200 gidiyorum. Üstüne de tüketim 7 litre
    Aynı şekilde 20i ed 10-11 litre
    Antalya mersin arası gidiş geliş yolda sport+ da kullanıyorum. Köküne kadar basa basa geldim 280km yi. Tüketim 8.1

maşaallah nazar değmesin

yiğidi öldüreyim hakkını yemeyeyim şimdi uzun yolda 160-180 sürekli basarak kullandım 50km civarı ortalama 9-10lt. arasıydı.

• Arkadaşlar Almanlar çok uyanık bildiğimiz 3.2d motorda olan 4 silindir 2000 motor u 116d ve 118 ,318,418 de bir silindiri çıkararak üç silindir olarak piyasaya sürülmüş halidir.amaç aynı parçaları kullanarak maliyeti düşürmek ve türkiye gb vergi yüksek olan yerlere satmak yani 3 silindirdeki motor parçaları İLE 4 silindirdeki motor parçaları aynıdır .bu motor pek sağlıklı değildir Almanların elinde 500 cc silindir çok var üç silindir Yanyana koydu mu 1500 cc yapar dizeli alınır benzinlisinden kaçın bende dizeli var 7 litre yakıyor:)) DiZel olduğu halde şimdi ellerindeki tüm üç silindirli benzinli motorları satacaklar bilinçli olarak 4 silindir 1.6 bir müddet gelmeyecek ellerind ki araçlar satılınca Yen'i çıkan kasaya 4 silindir koyup piyasaya öle sürecekler hepsi satış taktiği uyanık olun:))

• Şehir içi 6.2 katalog değeri olan araca 10-11 litre yaktıran arkadaşları tebrik etmek lazım. Trafiğe giriyorsan her araç yakar. Bunun dışında ortalama bir kullanımda 8.5 litre ile dolşacaksın.Eğer ayağına hakim olursan 7.5 -8 arasında dolaşırsın.
  • 136 ps motorun sesi olsa ne yazar kıçını zor kaldıran bir araba hele 4.18 1.6 dizellerle benzer gidiyor şaka gibi..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.