Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (1850. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
311
Favori
2.867.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başına gelen olmuştur diye yardımcı olmak için yazıyorum. Makyajsız f20'lerdeki arka led stop farın sönük yanması için değişim gerekiyor, ben Antalya Kosifler BMW'de bu değişimi ücretsiz yaptırabildim. Saolsunlar Almanya'ya mail attılar ve değişim ücretsiz olarak gerçekleşti. Yani hakkınızı arayın, isteyince oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexstyle -- 21 Haziran 2018; 8:59:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyafu07

Aracın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum bu konu hakkında bilgilendirebilecek biri var mı?
    İstanbul'da bmwarea ankarada mmperformans bu konuyla ilgileniyorlar instagram hesaplarını da yakinen takip ediyorum 150 Tl gibi bir ücretleri var. Siz de benim gibi antalya da ikamet ediyordunuz yanlış hatırlamıyorsam şuan antalya'da güvenilir bir yer bulamadım konuyla ilgili çok da işa yarar elzem bir gizli özellik göremediğim için üzerine de düşmedim açıkcası..
    F serilerinde açılabilen gizli özellikler aşağıdaki gibidir;

- Emniyet Kemeri Uyarısı İptali
    - Sinyallerin,Ayna ışığının,Sislerin ve Xenon Farların Welcome Light Olarak Aktifleştirilmesi
    - Sport Göstergeler
    - Gündüz Farı Olarak Otomatik veya ''0'' dayken Arka Farların Yanması
    - 2014 ve Üzeri Yeni Tip Ekranlı Ve Nbtli Araçlarda Ekranında M Animasyonu
    - Angel Parlaklığının ayarlanması
    - Gelişmiş Gösterge Panelinde M Performance Logosu
    - Sislerin Dönüş Farı Olarak Ayarlanması
    - Geri Vitese Alınca Kapı Kollarındaki Ledlerin Yanması
    - Gösterge Paneline İlave Hız Göstergesi
    - Kadrandaki Hız Sapmasının İptali (Arabanın Gerçek Hızını Gösterir)
    - Sport+ Modunun Kodlanması.
    - Kapı Açılınca Cam Açma Ya Da Kapamanın Durmasının İptali.
    - Araçtan İnerken Araç Kapısı Açılınca Ekran Ve Işıkların Sönmesi
    - Auto Start Stop'un Default Olarak Kapatılması Ve/Veya Bir Önceki Seçimi Hatırlaması.
    - Klimanın Default Olarak Kapatılması Ve/Veya Bir Önceki Seçimi Hatırlaması.
    - NBT de Giderken Video İzleyebilme.
    - IED Araçlardaki Eco Proda Başlamasının İptali ( Comfort Modda Başlar)
    -Amerikan Park Kodlaması
    -Aynaların Tek Tuşla Katlanması

• quote:

Orijinalden alıntı: hexstyle

Arkadaşlar başına gelen olmuştur diye yardımcı olmak için yazıyorum. Makyajsız f20'lerdeki arka led stop farın sönük yanması için değişim gerekiyor, ben Antalya Kosifler BMW'de bu değişimi ücretsiz yaptırabildim. Saolsunlar Almanya'ya mail attılar ve değişim ücretsiz olarak gerçekleşti. Yani hakkınızı arayın, isteyince oluyormuş.
    Antalya kosiflerden bunu başarabildiyseniz hakkikaten tebrik ederim.. 20 Gundür faturama bakıp neden bakım kampanyasındaki indirimden yararlanamadığımı hakkında bilgi verecekler hala bekliyorum.
  • acil yardım arkadaşlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-hatasiz-kusursuz-66bin-km-garaj-arabasi-bu-emsalde-baska-yok-ful-576778337/detay

arkadaslar su arac hakkinda yorumunuz nedir? gormeye gidicem 2 saat sonra? fiyati nereye dusurmeli neye dikkat etmeliyim . ilk defa bmw kullanıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Fellows

Değişen çamurluk ve kapıda kabak gibi renk farkı var. Borusan'da değişseydi bu kadar fark olmazdı. Belki sonradan tekrar bir kaza daha yapıp sigortasız yan sanayiyle değiştirmiş olabilirler. Kazanın üzerinden 3 yıl geçmiş. Yedek anahtarı da yok. Çok şüpheli geldi bana ben olsam bulaşmam.

Alıntıları Göster
    İlan sitesi resim yüklerken resim kalitesi çok düşüyor, ayrıca etraftakilerin yaptığı gölge ters ışık vs de parçaların farklı renkte görünebiliyor, gidip görme imkanı varsa görülmesinde fayda var diye düşünüyorum

• 10urman 1 kullanıcısına yanıt
    2012 Model için çok fazla istiyor. 6 7 daha koyun 2015 makyajlı kasa paketsiz araç alın bence. Araç alırken benim için kriter bugun aldığım fiyata yarın satabilir miyim bence sizde boyle duşunun.
  • ygt52 Y kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Geri viteste kapı aydınlatması, tek tuş ayna kapama, sport+ kodlaması şuanda en çok ihtiyacım olan şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: berfield35

2015 LCI 1.18i 4 silindirli aracım buji değişiminden sonra resmen ateş etmeye başladı. 3 yıldır bu kadar düşük tüketim görememiştim. İzmir-İstanbul körfezden dolanarak 5.6, İstanbul şehir içi 7.0 lt.

Merhaba,

Uzun yol tuketiminizde klima acik miydi? Klima aciksa cok iyi bir deger

• teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Evet, klima açıktı.

• 2012 sportline f20 aracimda usb girisi var ama sarki çalmıyor sebebi nedir? usbyo formatlamam falan mi lazim yoksa boyle bir ozellik mi yok? yoksa usb nin isi ne? kafamda deli sorular.

ve lastik icin tavsiyeniz nedir 16inc ?

Hayırlı olsun kaç liraya aldınız?
    92ye aldim tesekkur ederim .. laatik icin tavsiyeniz nedir? run flat mi normal mi ? ve marka tavsiye edermisiniz fiyat uygun:)

Sitedeki ve benim genel görüşüm RFT den vazgeçmemeniz. Ben Continental kullanıyorum ama burda konuşulan kadarıyla GoodYear tercihi ön plana çıkıyor. Yarın lastik alsam bu markayı tercih ederim ama yinede birkaç kişinden daha fikir almanızda fayda görüyorum. Kışlık olarak ucuz lastik belki tercih edilebilir ama yazlıkta kaliteli lastik şart.
  • Tüketim olayını abarttım iyice :) İstanbul-Kapadokya arası klima hep açık 2 kişi bagaj dolu 5.3lt

2015 LCI 1.18i 4 silindir

BMW 1 SERİSİ F20

• copural C kullanıcısına yanıt
    Bridgestone Driveguard var aklımda . goodyear ile karşılaştırınca güvenlikte hangisi ön plana çıkar. malum yollar bozuk
    Modelini bilmiyorum fakat 0 araç alıp lastik Bridgestone diye değiştirenler mevcut. Hiç tercih etmiyorlar bence forumda eski sayfalara bir bakın. Sizde demişsiniz yollar bozuk diye o yüzden olabildiğince en yumuşak lastik seçmekte fayda var.
  • berfield35 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor bizim bilmediğimiz , sizin yaptığınız birşey mi var hocam

Ben dizelde bu değerleri göremiyorum yav araç 2016 model 1.16d 30bin km civarlarında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berfield35

Tüketim olayını abarttım iyice :) İstanbul-Kapadokya arası klima hep açık 2 kişi bagaj dolu 5.3lt

2015 LCI 1.18i 4 silindir

Merakimi mazur gorun, neden portekizce?
    Arabayı almadan önce okuduğum yorumlarda Turanza'ların gürültüsünden dert yanıyordu herkes. Güvenlikten ziyade daha sessiz olduğu için Driveguard tavsiye ediliyordu. Ama en makbulü Goodyear Efficient Grip'tir diyenler de vardı. Şansıma aracım EF Grip takılı olarak geldi. 1500 km yaptım şu ana kadar, gayet memnunum. Hem sessiz, hem de iyi bir tutuşu var. Sağlamlığını zaman gösterir ama RFT olduktan sonra güvenlik açısından tereddütün olmasın hocam. Bence hangisi ucuz ise ona yönel, malum RFT lastiklerin fiyatları da katmerli.

• Edit : *** Malesef çözüm olmadı ***

Selam herkese ;

Bluetooth ile telefonumuzu araca bağlayıp spotify veya Apple Music gibi uygulamalar üzerinden müzik dinlediğimiz zaman direksiyon üzerinden önceki ve sonraki şarkıya geçiş yapamıyorduk. Bugun bir yöntem denedim ve işe yaradığını gördüm :) ( ancak sadece 2 defa deneyebildim. Asil kontrolü yarın yapacağım. Eğer kalıcı çözüme ulaşamamış olursam mesajımı editleyecegim )

Gelelim ne yaptığıma :

Öncelikle aracınız ile telefonunuz üzerindeki Bluetooth bağlantısının eşleşmesini kaldırın. Yani telefonunuz hiç bu araca bağlanmamış gibi olacak. (En son aşama telefonumuzu aracımıza sıfırdan tanıtacağız.)

Ardından müzik dinlediğiniz platformun uygulamasını telefonunuzdan tamamen silin ve telefonu kapatıp tekrar açın.

Telefon açıldıktan sonra uygulamayı apple store’dan tekrar kurun ve kullanıcı girişi yapın.

Son aşama olarak telefonunuz ile aracınızı tekrardan eşleştirin :) .

Ben bu yolu denedim ve gün içinde 2 defa kullanıp sorun yaşamadım. Umarım nihai sonuç budur. Deneyip sonuç olan arkadaşlar sonucu paylaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 23 Haziran 2018; 15:50:36 >

• 
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.