Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (5 Mobil) - 4 Masaüstü5 Mobil
41.597
Cevap
320
Favori
2.551.756
Tıklama
Giriş
    585 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

Aynı sebepten servisteydi aracım başka sorunlar içinde vermiştim onlar halledildi ancak klima da hata kodu yok denildi ben biraz daha üsteleyince orada ısı 16 yazarsa devreye girmesi olağandır ara sıra gibi bir şey dedi bende bedford kamyonların ki gibi bir manuel kol olsaydı da bizde dış soğuk havayı öyle verseydik ne yapalım başka bir alternatif mi var dedim bir şey demedi ben emin olamadım bunun bir sorun olup olmadığından kıs süreliğine yapıyor sonra yanda ki A/M düğmesindendir diye düşündüm sanırım A da automatic M de manuel olup hiç müdahale etmiyor yakında uzun yola çıkacağım o zaman deneyeceğim net şekilde siz de bu konuda bilgi verirseniz gelişmeye göre memnun oluruz.

Alıntıları Göster
    Söylediğiniz otomatik ac olayı bir sorun değil normalde kendi aracımda (e90) standardında sizin istediğiniz gibi manuel şekildeydi ben onu auto modda araç ac yi açıp kapatabilsin diye kodladım ve sizin araç gibi oldu. Eşimin f20 sinde ise aynen sizin aracınızdaki gibi standardında ac (kompressor) auto modda aracın kontrolünde geldi, istenirse kodlama ile çok basit bir şekilde kapatılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    753 Mesaj

Hocam nasıl değiştirdiniz, video linki falan var mı

|
    |
    vetera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Do It Yourself

Söylediğiniz otomatik ac olayı bir sorun değil normalde kendi aracımda (e90) standardında sizin istediğiniz gibi manuel şekildeydi ben onu auto modda araç ac yi açıp kapatabilsin diye kodladım ve sizin araç gibi oldu. Eşimin f20 sinde ise aynen sizin aracınızdaki gibi standardında ac (kompressor) auto modda aracın kontrolünde geldi, istenirse kodlama ile çok basit bir şekilde kapatılabilir.

Alıntıları Göster
    Kodlama dediğiniz mevcut menü ayarlarda ki bir değiştirme mi servisin yapabildiği bir işlem mi ?

• Yüzbaşı
    318 Mesaj

Hocam hata uyarısını günde kac kere veriyordu size ?

|
    |
    mentalform kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vetera

18.000 km
    O zaman 10.000km de bir değişim mutlaka gerekli.
    |
    |

Merhaba,

Filtrenizi görünce ben de değiştirmeliyim dedim. 23bin km'yi aştım ve hiç değişmedi.

Filtreyi nereden aldınız link verebilir misiniz?
    |
    |
    vetera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Computer Engineer
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Buz_Adam32.

Hocam hata uyarısını günde kac kere veriyordu size ?
    Her kullandığımda bir iki kez yapıyordu zaten bir ay içerisinde servise götürdüm.

|
    |
    Arkadaşlar Mini 0906 ön + arka araç kamerası aldım. Montajını bugün yapacaktım ancak kablo kısa geldi. Montajı için iki seçeneğim var. Birinde park modunu da devreye almak için sigorta panelinden hat çekmek gerekecek, ikincisinde ise park modülünü garanti bitene kadar kullanmayıp direk bagajdaki çakmak soketine bağlayacağım. Henüz ne yapacağıma karar vermedim.

Arka kamerayı takmak için bagajdan arka cam bölümüne nasıl çıkacağımı bulamadım henüz. Kablolar ortalıkta çok görünmesin istiyorum.

Montaj aşamalarını fotoğraflayıp sizinle paylaşırım.
    |
    |

Computer Engineer
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Özelden gönderdim.
    |
    |
    zoom_grange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iceteapoppin
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    1 serisi arac alma arefesindeyim. Birkac sorun olacak;

- 116i ile 118i arasindaki farklar nelerdir?

- Aracta xenon,sunroff olmazsa olmazim. Hangi donanim paketlerini secmeliyim?

Bunlardan haric sizin tavsiyeleriniz nelerdir? 2.el alacagim arac hangi yillardan sonra makyaj gecirdi bunuda belirtirseniz sevinirim.

Orijinalden alıntı: mentalform

Kodlama dediğiniz mevcut menü ayarlarda ki bir değiştirme mi servisin yapabildiği bir işlem mi ?

Alıntıları Göster
    Servis uğraşmıyor genelde kodlama için yada fahiş fiyatlar istiyor. Bilgisayar ve k+dcan kablo ile obd2 portundan bağlanarak yapılıyor veya bmw carly ve telefonla bağlanarak daha yapışabilir ama biraz pahalı bir seçenek. Forumda bu işlere meraklı bir çok arkadaş var onlardan rica edebilirsiniz ya da bu içi cüzzi ücretlere yapan yerler de var. Ama bence iptal etmeye hiç gerek yok güzel bir özellik.

|
    |

• Binbaşı
    1165 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mkozluca

Arkadaşlar bu çizik için önerisi olan varmı? Kendim yapıcam “alpine beyaz” boya önerisi ve nerden temin edebilirim.

Benzer noktada bende de var. Dün Auto King'e gittim. 183 Tl gibi bir rakam istedi :) Tabii ki kendim halletmeyi düşünüyorum.
    |
    |
    mkozluca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Computer Engineer
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj

Arabayı "her şey full" cümlesi ile mi aldınız?
    |
    |
    Finwe. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selam. enonbir gibi bir yerden alpine white rötuş kiti aldım. Aynı yerdeki çiziğin az görünür olmasını sağladım. 30TL gibi bir şeydi. Amatör ama gayet iş görüyor. Kolay gelsin
    |
    |
    mkozluca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 yılı sonrası üretilen yeni kasalar 1.18 oluyor. Pure donanım almamanız gerekiyor bu isteklerinizi doğrultusunda (kapak jant , halojen far) sıfır düşünmüyorsanız Joy-Joy Plus donanımlara bakın sunroof opsiyon olduğu için bazılarında olup bazılarında olmayabilir.
    |
    |
    MA11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    http://www.vatanbilgisayar.com/s-link-swapp-sw-u200-4-port-ultra-slim-usb2-0-usb-hub.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilic -- 11 Haziran 2018; 15:55:35 >
    |
    |
    |
    |
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.