Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gokhan68 , Speedy_hlm Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
41.274
Cevap
327
Favori
2.521.915
Tıklama
Giriş
    123 Mesaj
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2014-bmw-1.16i-m-sport-bi-xenon-sunroof-boyasiz-50.000-km-572766510/detay

Merhaba arkadaşlar, bu araç alınır mı henüz arayıp bir pazarlık süreci olmadı sizce ederi ne kadardır? Bir de orijinal M paket midir? Görüşlerinizi bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: FRaNZ FeRDiNaND

Evet hem maliyetli hem de serviste sıkıntı olması muhtemel. Üstelik ben Bursa'dayım, Bimmerfits İstanbul'da. Bu işi şimdilik rafa kaldırayım.

Geriye ne kaldı, seramik kaplama ile ses sistemi... Bir de aynalar katlanır olaydı
    Katlanır ayna konusunu da araştırmıştım. Borusan'da olmuyor maalesef. Dışarıda yapılabilir , üstelik orijinal parça olursa garanti etkilenmez dediler ama kodlama konusu çıktı gene, bende vaz geçtim.

|
    |
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cilic

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2014-bmw-1.16i-m-sport-bi-xenon-sunroof-boyasiz-50.000-km-572766510/detay

Merhaba arkadaşlar, bu araç alınır mı henüz arayıp bir pazarlık süreci olmadı sizce ederi ne kadardır? Bir de orijinal M paket midir? Görüşlerinizi bekliyorum..
    Orijinal m paket ama sağ stop lambası patlamış değişmesi gerekiyor. Fiyat pahalı gibi. 105-110 arası temizliğine göre ederi var bence.
    |
    |

• Binbaşı
    1397 Mesaj
    Arkadaşlar şifreli bijonları değiştirecem normal bijon ile, internetten alacağım, ölçüleri vs dikkat etmem gereken bir durum varmı?

Veya birebir satan bir site biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim

Araç 2012 sportline F20

Teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: cilic

Yukarida bir arkadas yazmis ama stop lambasi patlak degil maalesef, bunu cozmek icin direk stopu degistirmek gerekiyor. Kronik bir sorun.

|
    |

• Yüzbaşı
    810 Mesaj
    Merhaba , 2015 1.18i aracımin ön arka balata değişimi yaklaşmış servis 2500 tl dedi. Ankara da nerde ve ne kadar a halledebilirim uygun ve sorunsuz olarak? garantisi 6 ay kaldı aracın dışarda yaptırmayı düşünüyorum . .

Orijinalden alıntı: Gyepesto

Cuma günü 10k zam gelecek. Alacak olan bugün alsın. :)
    Ve zamlar geldi, hayırlı olsun.
    Bizim One Edition ile aynı donanıma sahip (özel renk seçimi (med blue), sunroof, chrome line, 17" jant, sansatec deri döşeme, elektrikli katlanır aynalar, karartılmış cam vs.) 116d fiyatı 210k civarında.
    2 sene önce trafik sigortası dahil 123'e almıştık. Bu nasıl piyasa, bu nasıl ekonomi, bu nasıl düzen anlamak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyepesto -- 2 Haziran 2018; 15:7:38 >

Balata sarf malzeme, o yüzden garantilik bir işi yok. O kadar oara verilmez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    enzomaresca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neyyyy!
    2 ay önce m paket plus herşey dahil 214.750tl fiyat aldm, kendi sportline plus ımı ise 2.el olarak (2küsür bin kmde) 190 a aldım.

Allah yeni araba ihtiyacı göstermesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Gyepesto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    19545 Mesaj

Pek çok marka ufak ufak zamları yansıttılar, bu şartlar altında her marka için kaçınılmaz durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gyepesto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    dün serviste fren fonksiyonlu hız sabitleyici taktırdım ardından 100 kmlik yok gittim, rahatlık varmış gerçekten, özellikle uzun yol yapanlara tavsiye ederim, taktırmaya değer. fiyatı ise işçilik dahil 1500 tl
    orjinal hava ve polen filtresi ile ön fren balatısını internetten alabileceğim bildiğiniz bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakom52 -- 2 Haziran 2018; 21:59:1 >

fren fonksyionlu olması için ön tamponda sensör olması gerekiyor? sizin araçta var mıydı sensör?
    |
    |
    atakom52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o sizin dediğiniz adaptif cruise control, benim taktırdığım fren fonksiyonlu yani yokuş aşağı gitseniz bile araç hızlanmıyor aynı hızda tutmak için fren yapıyor
    |
    |
    theshiver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yolcu tarafı neden kafaya üflemiyor? Sürücü için kafaya, vücuda ve ayaklara üflüyor (3 çizgi), ama yolcu sadece vücuda ve ayaklara üflüyor (2 çizgi), Çok uğraştım olmadı. Fikri olan var mı? Sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemodory -- 3 Haziran 2018; 15:41:34 >
    4 Mesaj

Bende de böyle.
    |
    |
    nemodory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya alttan, ya ön göğüsten, ya da ön camın önünden üfleme mevcut çoğu araçta. Bunlardan başka ayrıca kafa bölgesine üfleyen bir menfez yok benim bildiğim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: nemodory

Yolcu tarafı neden kafaya üflemiyor? Sürücü için kafaya, vücuda ve ayaklara üflüyor (3 çizgi), ama yolcu sadece vücuda ve ayaklara üflüyor (2 çizgi), Çok uğraştım olmadı. Fikri olan var mı? Sizde de böyle mi?

En üstteki çizgi ön cam havalandırmayı temsil eder.1 tanesinde yanar sadece.Tek bir nokta olduğu için o şekilde yapmışlar.Mesela soldaki havalandırma çizgileriniz 4 ten 3 ya da 2 ye düşürün sağ taraftaki çizgiyi bu sefer 4 yapabilirsiniz.Ancak aynı anda 2 side 4 çizgi olmaz.
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    merhaba,

kullanım kılavuzunda da bu şekilde belirtilmiş. ben de ilk bu işte bir hata var demiştim ama adamlar böyle yapmış meğerse.

selamlar.
    |
    |

Düşük hızda sanki lastiklerin ordan sürtme sesi gibi bir ses geliyor. Tekerleklerin donüşüne bağlı olarak kendini tekrarlayan bir ses. Araç servis den yeni çıktı herhangi birşey soylemediler. Normal kullanan birinin zor farkedebileceği çok hafif geliyor. Herhangi bir fikri olan varmı acaba ? Cevaplarınız için teşekkürler
    2015 BMW 118i MayFest Edition(F20 LCI) (In Use) 2013 Audi A3 1.6 TDI Ambition (8V) (Sold) 2016 Yamaha Xmax 250 ABS (Sold) 2015 Giant Halfway (In Use) 2016 Tern Link D8 (In Use) 2012 Giant Revel 0 (In Use) 2017 Macbook Pro (Late 2017) 2014 Macbook Pro (Mid 2014) 2012 MacBook Air (Mid 2012) 2008 MacBook White (Late 2008) iOS Developer Software Engineer
Reklamlar
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.