Şimdi Ara

BMW 1.16d:::: gerçek 1600cc dizel Satışta::::BOMBA!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
29.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman

evet o zaman

3 serilerini kızılay plakalıkla göreceğiz demektir..

Hayırlı olsun, fiyatı çok cazip olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnkrsln

quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

quote:

bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe,
    kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğeliimş. öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış. ardakai hfraliren srısaı krıaışk oslada ouknyuorumş. çnükü kleimlrei hraf hraf dğeil bri btüün oalark oykuorumuşz. bakın nasıl da duzgun okudunuz, ilginc degil mi?
    FROUM DNOAINM HBEAR

yani?

Müthiş yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: santorius

Mercdes bence buna cevap verecek ve düşük hacimli bir dizel motorla A, B ve C serilerinde atağa geçecek. Eğer bunu yapmazsa tüm pazarı BMW kapar.

iyiii kapissinlar iste daha iyiye gitsinler biz de faydasini gorelim.... diyecektim ki bir anda aklima devlet, vergi mergi geldi moralim bozuldu..
  • Teknik verilerinde şehir dışı tüketim değeri 3.7, 3.8, 3.9 olarak verilen çok araç var. Neden bu araç için "şehir dışı çok az yakıyormuş", "hiç yakmayacak nerdeyse", "kokluyor", vs. gibi şeyler söyleniyor. Yukarda arkadaşın dediği gibi yorumlar markaya göre yapılıyor...
  • zengin adam ne yapsın 1.6 116hp'yi binen adam 2000-3000 cc aralığını tercih ediyor o da zaten vergiyi felan tınlamıyor.Ayrıca Bmw'ye biniyorsan zenginsin demektir 2.0 motorda az tüketiyor ona kalırsa ayrıca fiyat olarak 100.000'lira dan kapıyı açarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: werderrr

quote:

Orijinalden alıntı: santorius

Mercdes bence buna cevap verecek ve düşük hacimli bir dizel motorla A, B ve C serilerinde atağa geçecek. Eğer bunu yapmazsa tüm pazarı BMW kapar.

iyiii kapissinlar iste daha iyiye gitsinler biz de faydasini gorelim.... diyecektim ki bir anda aklima devlet, vergi mergi geldi moralim bozuldu..

rekabette kazanan tek taraf vardır

KULLANICI
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Yakında 1.6 motorlara da ötv güncellemesi gelir.

Geçen yıla kadar 2.0 motorlar için ödediğimiz paralara 1.6 motorlu araçlar alırız.

Eğer, yılın ilk 6 ayında, beklenen daralma gerçekleşmezse ve pazar yine büyürse (yada büyüyecek gibi olursa diyelim), 1600cc'lerin ÖTV'si de artırılacak gibi geliyor bana da...

Toplu ulaşımımız yeterli olsa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arşaıtramya gröe,
    kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dğeliimş. öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış. ardakai hfraliren srısaı krıaışk oslada ouknyuorumş. çnükü kleimlrei hraf hraf dğeil bri btüün oalark oykuorumuşz. bakın nasıl da duzgun okudunuz, ilginc degil mi?
    FROUM DNOAINM HBEAR

yani?

Müthiş yani.

tkükeşer eredim

• BMWnin prestij kaybina sebep olacak bu motor turkiye gibi arabanin prestij amacli kullanildigi az gelismis bir ulkede elinde 3 kurus para olan adam gider kredi ceker ne yapar eder alir bu arabayi cunku bmwye binmek ayricaliktir.Sokaklar apaci dolar bu vesileyle bmwnin musteri profili degisir.bu motor turkiyeye gelmemeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendettaa0

BMWnin prestij kaybina sebep olacak bu motor turkiye gibi arabanin prestij amacli kullanildigi az gelismis bir ulkede elinde 3 kurus para olan adam gider kredi ceker ne yapar eder alir bu arabayi cunku bmwye binmek ayricaliktir.Sokaklar apaci dolar bu vesileyle bmwnin musteri profili degisir.bu motor turkiyeye gelmemeli.

Valla gelmeli, şu an bmw ye binip prestij sahibi olanlar mı hakkediyor bu arabaya binmeyi,

200 milyarlık bmw ye binen çok bmw müşteri profili tanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 18 Ocak 2012; 12:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendettaa0

BMWnin prestij kaybina sebep olacak bu motor turkiye gibi arabanin prestij amacli kullanildigi az gelismis bir ulkede elinde 3 kurus para olan adam gider kredi ceker ne yapar eder alir bu arabayi cunku bmwye binmek ayricaliktir.Sokaklar apaci dolar bu vesileyle bmwnin musteri profili degisir.bu motor turkiyeye gelmemeli.

gelmesin arkadaş haklısın fiyatlara da zam yapsınlar senede 3 tane araç satsınlar

apaçilere lafım yok gözümde geberip gitsinler milleti tehlikeye atacaklarına
    ancak
    daha çok insanın kaliteli araç kullanmak istemesi neden bir marka için kötülük olsun ki

bana göre kalitesinden ödün verilmediği sürece uygun fiyatlı olması o aracın prestijini etkilemez
  • heveslenmeyin boşa gelse bile kılıfını uydururlar
  • Bazılarının neden zoruna gidiyor anlamıyorum her köşebaşında olurmuş, premium bir markaya 1.6d motor olmazmış (senelerdir 1.6 benzinlisi oldugu halde) yok marka imajı zedelenirmiş...ferrari sanki
  • Yorumlara bak herkes bmw binecekmiş nedene bilirki bu nasıl bir ego böyle, gülüyorum sadece hey allahım ya
  • Piyasa hep bu ÖTV ve KDV oranlarından dolayı fındık gibi motor seçenekli BMW ve MERCEDES modelleri ile doldu...

Sonra da bu motorlar arabayı kaldırmıyor, devamlı arıza veriyor diye yakınmaya başlıyoruz. İşin doğası gereği arabanın ağırlığına göre belli motor hacminde motor koymak gerekir...

Sırf satış için bu göz ardı ediliyor...
  • Onlarda biliyor heralde premium prestij ne demek ama uretiyolar bu yuzden bizlere cekemiyormusuz gibi yok efendim gelmesin ortalik kaynicak apaciler falan hic laf dusmuyor bence.
  • Duyanda 7 serisi bmwye biniyorum sanacak hemen soyleyeyim bingigim araba hyundai getz.2 gun sonra arka caminda yazilar yazan bmw 1 den makas yerseniz bana hak vereceksiniz..
  • Boşline 1.16d fiyat tahminim: 38.000 Euro.

Yeni 1'lerinizi güle güle kullanın arkadaşlar. Bu sene BMW biraz akıl-fikir de verecekmiş boş paket alanlara elleri boş dönmesinler diye.
  • Geçen aylarda Tv kanallarından biri ülke ülke gezerken Lübnanda yaptığı çekimleri gösteriyor. Ülkenin en yoğun ve prestijli bir mevkisinde mağazalarla dolu bir cadde ve caddeden ağır ağır lüks araçlarla geçenler. Türk spiker araçlar yavaş gittiğinden microfon uzatıp konuşmaya başladı, yaklaşık 10 kadar çok lüks sayılabilecek araç sürücüsü ile. Araç sahiplerine arabanız dizelmi benzinlimi diye sordu, şaşırdılar. Dizel araçmı olur diye sordular, dizel araçların belki ticari yada iş makinaları olabileceğini dizel araç üretildiğini bilmediklerini söylediler. Kısaca dünyada bazı belli ülkeler hariç dizel araç tercihi yapılmıyor. Bunun başlıca nedeni en azından bizim ülkemizde tasarruftan kaynaklanıyor. BMW gibi bir arac performansından dolayı tercih edildiğinde , aylık 150-200 TL fark fazla önemsememeli.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.