Şimdi Ara

BMW 1.16d:::: gerçek 1600cc dizel Satışta::::BOMBA!!! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
29.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: arabasevdasi

Bu motor Auris'e gelsin de 20-22 bin euroya alıp, ucuz servis avantajıyla kullanalım inşallah. 90 beygirden sonra, 116 beygir füze gibi gelir. Hem de daha düşük tüketimle.

116 değil 170 beygir. (ingilizce vikipediden baktım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

şimdi gelir biri 90bin lira buna verilmez der,passata verilmiyorsa buna niye verilsin der

ve benim sinirlerim yine hoplar,şimdiden söyleyelimde konuyu vw'ye cevirmeyin

Arabanın fiaytını naptın öyle, benzinli otamatik premium bile 75 iken düz dizel nasıl olsun 90 bin lira

3 serisinden bahsediorum hocam..

@yaman06

aynen hiç yakışmıyor 5 e 520d E serisine de en az e200cdi olmalı..

bence tamamen mantiksiz bir bakis acisi. telaffuzu bencede hos degil ve arabanin arkasinda gormeyi de istemem. ama passat 1.2tfsi motorla satiliyor, ve fiyat olarak bakmazsaniz ayni segmentteki arabalar. 116d deki gibi olmasa da 1 turbo daha eklerler vs. sonucta 550i ve M5 arasindaki fark cok degil, ayni motoru kullaniyor sadece turbolar baska model ve galiba ECU farkli programlanmis.

• kullananlardan yorum bekliyoruz.
  • Türkiye paketinin donanım bilgisine nereden ulaşabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 265_deadman

quote:

Orijinalden alıntı: arabasevdasi

Bu motor Auris'e gelsin de 20-22 bin euroya alıp, ucuz servis avantajıyla kullanalım inşallah. 90 beygirden sonra, 116 beygir füze gibi gelir. Hem de daha düşük tüketimle.

116 değil 170 beygir. (ingilizce vikipediden baktım)

yanlış bilgilendirmeyelim
    kaynak;
    http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/1series/5door/2011/showroom/technical_data/

• Bu araç 5 ileri 6 ileri mi bilen var mı?

BMW internet sitesinde bilgi bulamadım.
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    6 ileri.
  • çok hoş bir çekim olmuş

• Bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz, kullanan arakdaşlar memnunlar mı?
  • 1.16d üzerindeki motor PSA (Peugeot - Citroen Grubuna ait) Ford, Volvo, Peugeot, Citroen, Mini üzerinde uzun süredir kullanılan emisyon değerlerine göre 110hp, 112hp, 115hp olan motordur. (bazı markalar bunu 116hp olarak değerlendirir)

http://www.otogündem.com/ekonomik-seride-sporcu-keyfi/#more-1276
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

1.16d üzerindeki motor PSA (Peugeot - Citroen Grubuna ait) Ford, Volvo, Peugeot, Citroen, Mini üzerinde uzun süredir kullanılan emisyon değerlerine göre 110hp, 112hp, 115hp olan motordur. (bazı markalar bunu 116hp olarak değerlendirir)

http://www.otogündem.com/ekonomik-seride-sporcu-keyfi/#more-1276

merhaba,

forddaki TDCI yada volvodaki D2 motor değil blok yapısı ve turbosu daha farklı, hacimde 1598cc diğerleri 1560cc

bu arada arabayı aldım 4 ayı geçti 15bin km e yaklaştı ben oldukça memnunum yakıt tüketimi cidden çok iyi sakin kullanı şehirdışı 3.5lt ve çorlu keşan çanakkale akçay izmir arsınıda 3.7 ile geldim
    şu an 4000km dir şehirdışı ağırlıklı karma kullanım 4.2lt olarak görünmekte. bunun dışında performans olarakta güzel arkadan itiş ise ıslak yollarda ayrı bi keyifli oluyor, tavsiye ederim..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.