Şimdi Ara

Bmw 1.16d Aralık Ayı Fiyatları Coşturuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bmw 1.16d joy ve joy plus M plus kaldırılmış yerine Pure ve M Sport gelmiş.

Eski fiyatlar joy 149,Joy plus 153.500 m plus 165.200 lira olarak satılmış.

Yeni listede dizel line sayısı ikiye düşürülmüş fiyatlarıysa şöyle;
    https://www.bmw.com.tr/tr/fastlane/bmw-fiyat-listesi.html

Pure 164 bin
    M sport 188 bin

M plus fiyatına pure donanım satmaya çalışacaklar. Bu çakallık.Bunun kur fiyatlamasıyla alakası yok.

4.22 kur fiyatlarıydı şuanda 4.45 Bu kura uygun artış olduğu takdir de 6.900 liralık zam gelmeliydi. **116d 30 bin euro olarak hesaplandı.

Ve bu paralara alacağınız bmw opsiyonlamak isterseniz +30 bin lira eklemeniz gerekli şaka gibi...

*normalde 23-26 bin euro 1 serisi fazlaca zam yaptım ben.
    *Bir ara ciddi talip olmuştum iki kere bayiye gidip inceledim görüştüm o fiyatlara bile alınası değildi şuan tamamen farklı kafaya geçmişler bol şans.
    *Belki bütün opsiyonları dahil etmişlerdir artık ama sanmıyorum.

Bmw 1.16d Aralık Ayı Fiyatları Coşturuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 4 Aralık 2017; 18:26:32 >

• Ben hep 2 serisi alıyorum

Herkes arabasına çok iyi baksın çünkü artık değiştirme lüksümüz kalmadı en son ne aldıysanız o. Bu görüşülen davalardan sonra da her şey daha da yükselecek çünkü yine vatandaş ödeyecek bunların faturasını o yüzden çok iyi bakın arabalarınıza.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi, bu saatten sonra yeni araba hele premium araba almak çok zor sabit gelirliler için.
    Allahtan ocak ayında iki arabayı da yeniledim, artık gitsinler bir 8-10 yıl diyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acilen 1 Euro = 1 TL olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 serisi yakında kasa değiştirecek zam yaparak ne amaçlıyorlar acaba 😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • c hb premium marka = 188 bin vay maşallah :)Allah alana da satana sağlık versin.

• Bugün ben de sordum şok oldum, 165 E verdikleri M pakede 190 bilmem ne dedi kız , kapat telefonu dedim siz şaşırdınız mı ya

• Aldığım 118i JoyPlus, bayi satış fiyatı olarak 2 ayda 26.000TL fark yedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

1 serisi yakında kasa değiştirecek zam yaparak ne amaçlıyorlar acaba 😀

Euro kurunu 4.22 den hesaplıyorlardı, dövizin yükselişi hesap kurununda artmasına ve 4.45 olmasına sebep oldu. Çoğu firma döviz artışı ve hesap kurunun güncellenmesi zorunluluğu yüzünden, araçların fiyatını otomatik attırır hale geldi.

Artık yeni kasa kaç paradan gelir, bakacağız??
  • Ülkeye bakın beyler. 1.6 litre "Piremiyum " araçlar 250-300 den başlıyor.

• Bmwde diğer rakipler gibi zam yaptı a serisi amg ve a3 sportline de aynı fiyatlarda bmw uzun süre onlardan ucuz sattı ancak son kur zammıyla artık bmw’de güncelledi burda suç markalarda değil kurun fahiş artışı ve vergi sistemi 2016da bu aracları %40 ötv ile alabiliyorken suan %60 ötv şöyle kaba bi hesapla euro 3 tl olsa ötv zamdan önceki gibi %40 olsa 80 bin tl civarına alınabilirdi yani bu kurlar bu vergiler arttıkca 500 binde olsa şaşırmam devlet hiç bişey yapmadan üreticiden daha fazla kazanıyor böyle bişey hangi ülkede var acaba başka?

• Borusan borusunu öttürmüş gene...

• 1 serisi yahu bu ne 150si 165 i

• Yılbaşında kur 4.70 seviyelerine güncellensin o zaman görün.1 Serisi Liste fiyatında 200.000 TL'yi zorlayacak.320d 400.000 Seviyelerini görecektir.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 10 15 bin bandında model zammıda olacaktır

• A 180 AMG dizele baktım e o da 186bin, sorun BMW ya da Borusanda değil, vergi ve kur artışlarına bakmak lazım. Sanki sadece 1kasaya zam gelmiş gibi konuşmak tuhaf oluyor yoksa, ayrıca kabullenmek lazım ki seneye bu fiyatlar aranacak. 90lı yılları yaşamayanlara garip gelebilir ancak biz hatırlıyoruz, yaşı nispeten küçük olanlar da zamanla alışacak bu artışlara..

• quote:

Orijinalden alıntı: armany

A 180 AMG dizele baktım e o da 186bin, sorun BMW ya da Borusanda değil, vergi ve kur artışlarına bakmak lazım. Sanki sadece 1kasaya zam gelmiş gibi konuşmak tuhaf oluyor yoksa, ayrıca kabullenmek lazım ki seneye bu fiyatlar aranacak. 90lı yılları yaşamayanlara garip gelebilir ancak biz hatırlıyoruz, yaşı nispeten küçük olanlar da zamanla alışacak bu artışlara..

İlgim dahilinde olan araçda sadece kurla alakası olmayan bir zam var o yüzden paylaştım sizlerle.

23 kuruş artınca çarpan 20 küsür bin zam olmuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.